• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bu ses olayını çok abartıyorsun bence kaan gayet iyi bir sesi vardı bence :)

shanksın yüzündeki yarayı teach yaptı ama nasıl olduğu hakkında bilgi verilmedi daha animede.garp sakin kaldı? filonun en güçlü adamı sengoku garpı durdumasaydı garp akaiunuyu öldürecekti beni bırakmasan iyi edersin yoksa akainuyu öldüreceğim benzeri bir şey dediğini hatırlıyorum ama emin değilim buna benzer bir şey söyledi.

Kalan sorularida vevaplandir. Ayrica o sahneyi gordum. Ondan sonra nasil sakin kaldi onu diyorum... ben onun her turlu akinau oldurcegini umuyordum...

Kalan sorularida vevaplandir. Ayrica o sahneyi gordum. Ondan sonra nasil sakin kaldi onu diyorum... ben onun her turlu akinau oldurcegini umuyordum...
onu oda sensei e sormak lazım o savaşta akaiunu mutlaka ölmeliydi newgate marinefordu yerle bir edecek bir güçle vurdu adam ölmedi garpı bırak orada ölmesi lazımdı mutlaka.

Değişik bir tat arıyorum bana önerebileceğiniz bir anime var mı ?
PS:Kaya bu dediğimi çevirir sapıtırsan kafanı daşlara vururum :D

Japon çizgi filmidir.

Cevap: Anime nedir?

Sonuç Yanlış. Bugün büyük riskte olduda bu olay.Sonra cevap manga olacaktı dedi.Bu durumda yarışma hatamı yaptı :D

Değişik bir tat arıyorum bana önerebileceğiniz bir anime var mı ?
PS:Kaya bu dediğimi çevirir sapıtırsan kafanı daşlara vururum :D
Chuunibyou demo Koi ga Shitai

Kokoro Connect

Hyouka

Durarara

Tsuritama

BECK
Konusu farklı aklıma gelenler bunlar var.

Japon çizgi filmidir.

Cevap: Anime nedir?

Sonuç Yanlış. Bugün büyük riskte olduda bu olay.Sonra cevap manga olacaktı dedi.Bu durumda yarışma hatamı yaptı :D
yarışma hata yapmış japon çizgi filmi animedir çizgi romanı ise manga.

Manhwa Kore mangası, Manhua Çin malı olanı. Bunlarda benim bildiklerim.

Hey allahım ya, resmen urahara okuuyor mangayı. O nasıl endam, o nasıl karizma, o nasıl bir bilgin edası.

Hey allahım ya, resmen urahara okuuyor mangayı. O nasıl endam, o nasıl karizma, o nasıl bir bilgin edası.
her olumsuz olayda urahara'nın çıkmasıda sıktı artık yada bana öyle geliyor.

fairy tail coştu bu hafta o durumdan nasıl kurtulacaklar acaba :rbk:

her olumsuz olayda urahara'nın çıkmasıda sıktı artık yada bana öyle geliyor.

fairy tail coştu bu hafta o durumdan nasıl kurtulacaklar acaba :rbk:
Mantıken bitmesi lazım manganın, tamam artık ejderler geldi ve öldürcek hepsini. Sonuçta ordaki esas büyücüler yaralı ve savaşıcak durumda değil. Rogue'da Natsuyu halletti arada, ds'ler de pert. Ben en çok DS ler ile Ejderlerin kapışmasını istiyorudum amma... Ama şimdi ortada şöyle bir gerçek var, Acnologia tek başına loncayı dağıttı, burda suan kapıdan en azından 5 ejder çıktı ve 10.000 kadar yolu var... Sabırsızlıkla bekliyorum şahsen, umarım saçma bir şey olmaz.

Mantıken bitmesi lazım manganın, tamam artık ejderler geldi ve öldürcek hepsini. Sonuçta ordaki esas büyücüler yaralı ve savaşıcak durumda değil. Rogue'da Natsuyu halletti arada, ds'ler de pert. Ben en çok DS ler ile Ejderlerin kapışmasını istiyorudum amma... Ama şimdi ortada şöyle bir gerçek var, Acnologia tek başına loncayı dağıttı, burda suan kapıdan en azından 5 ejder çıktı ve 10.000 kadar yolu var... Sabırsızlıkla bekliyorum şahsen, umarım saçma bir şey olmaz.
acnologia istisnaydı diye biliyorum sonuçta zerefin etkisinde olan bir ejderhaydı ayrıca rogue ve sting ejderha öldürdüklerini söylüyor gerçi doğrumudur bilemem acnologia gibi olsa hepsi rogue ve sting pert olması lazımdı

ejderhalar arasında acnologia istisnaydı bu durumdan kurtulurlar bence ama nasıl orası bilinimez manganın bitmesi için zeref ile natsu arasındaki ilişkinin ortaya çıkması lazım buda bu arc'a sıkıştırılacak bir şey değil yeni bir arc'da ortaya çıkar.

Pandora Hearts --> cikmadi
Witch Hunter --> cikmadi
Need a girl --> cikmadi
Khr --> bitirmediler surunduruyorlar...

Berbat bir ay oluyor benim icin...

Geri