• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beni uyuz ediyorsun ama senin kaliteli manga okumanı ne kadar istiyorum gör ki bu kadar ısrar ediyorum... One piece'e oranla çizimleri kat kat iyi olan, hikaye kurgusu bleach ve naruto taş çıkartabilicek mükemmel bir seri. Ve adım gibi biliyorum, bir alışsan, her hafta naruto-bleach beklemek yerine her ay pandora için sabırsızlanıcaksın...

Su konumalarımızın hatrına bari bir 10 bölüm oku lan allahın cezası... al bak bu da amv si...

En kötü pembe saçı lotti hatrına be :D

kaan okudum zaten bir kaç bölüm daha önce sana ne zaman aksiyona geçecek bunlar dediğimde beni tersleyip bırak okuma ısrar etmicem dedin bende bıraktım.

black rabbitin insan hali tam benlikti :D

Sakın bir daha one piece adlı animeye laf etme kırarım kalbini.
çizimleri kötü işte lan yalanmı.

Arkadaşım One Piece'ciymiş Japonya'da, Türkiye'de One Piece izleyenleri hiç sevmezler dedim kız animeyi bıraktı :D

kaan okudum zaten bir kaç bölüm daha önce sana ne zaman aksiyona geçecek bunlar dediğimde beni tersleyip bırak okuma ısrar etmicem dedin bende bıraktım.

black rabbitin insan hali tam benlikti :D

çizimleri kötü işte lan yalanmı.

kötü değil !

----------

Arkadaşım One Piece'ciymiş Japonya'da, Türkiye'de One Piece izleyenleri hiç sevmezler dedim kız animeyi bıraktı :D

sonrada japonlar niye türklere küfür ediyor :D

Konusuna yorum yapamam, okumadım. Ama çizimleri çok kötü, yada fazla manga takip etmediğin için farkedemiyorsun ama inan çok kötü. Yada kasıtlı yapıyor bilmiyorum ama idare eder bile değil. böyle seviyorsanız birşey diyemem tabi, beni aşar, oraya karışamam ^^

Kaya, devam et okumaya o zaman, devam et ve bitir, madem beni çok dinliyorsun ^^

one piece naruto gibi "ergen" dediğimiz aptal kesimin anlayacağı bir anime değil her şeye rağmen bulunduğu yeri hak ediyor.

lan bi git qsroda neler konuştuk beraber iyi biliyorum.

ne konuşmuşuz ???!! kanıtlaa :D

1998 de çıkmış bir animeyi bukadar gömmek çok yanlış bence ne olursa olsun

one piece naruto gibi "ergen" dediğimiz aptal kesimin anlayacağı bir anime değil her şeye rağmen bulunduğu yeri hak ediyor.

Hiç öyle övgüleri hak eden bir anime değil bana göre gayet sıradan. Ayrıca bana anlaşılmayacak bir yer söyle-göster one piecede :D Japonyada ne kadar ergen varsa one piece izliyor :D

Kaya, sen oku onuda gerisi umrumda değil, daha sırada arkadaşımın bana önerdiği ve benim sana önericeğim bir komedi ile önceden önerdiğim ama senin takmadığın başka bir seri var... OHOOO COK YAVASSSIN LAN :@

Hiç öyle övgüleri hak eden bir anime değil bana göre gayet sıradan. Ayrıca bana anlaşılmayacak bir yer söyle-göster one piecede :D Japonyada ne kadar ergen varsa one piece izliyor :D

Sen elinde pipinle sokakta koştururken o adamlar anime-manganın dibine vuruyordu :D

eksileme buttonuda yok :D

Sen elinde pipinle sokakta koştururken o adamlar anime-manganın dibine vuruyordu :D

eksileme buttonuda yok :D
Portakalın içinden bu kadar şeyi görmen mükemmelmiş ohhh usopp-san omai wa ichibannu kaizokundesuuuuuuuuu ! Biz o alet edevat ile senin gibi boş konuşanların dişlerine dolgu yapıyorduk da bir kaç gün konuşmasın diye hey gidi :D

Portakalın içinden bu kadar şeyi görmen mükemmelmiş ohhh usopp-san omai wa ichibannu kaizokundesuuuuuuuuu ! Biz o alet edevat ile senin gibi boş konuşanların dişlerine dolgu yapıyorduk da bir kaç gün konuşmasın diye hey gidi :D

Oluşmadan önce beni portakaldan nası gördün onu merak ettim ben :D

Oluşmadan önce beni portakaldan nası gördün onu merak ettim ben :D
O portakalları siz piyasaya çıkmadan ilk yoklayan biziz zaten kasma fazla :D Bu arada gerçek anime hakkında hiç bilgin yok gidip one piece-hellsing bilmem ne izlemişsin artisliğin bini bir para bir git ya :D Yani bu kadar boşluğa bu kadar artislik yapan böylesine boş bir adam daha görmedim ilksin yani :D

O portakalları siz piyasaya çıkmadan ilk yoklayan biziz zaten kasma fazla :D Bu arada gerçek anime hakkında hiç bilgin yok gidip one piece-hellsing bilmem ne izlemişsin artisliğin bini bir para bir git ya :D Yani bu kadar boşluğa bu kadar artislik yapan böylesine boş bir adam daha görmedim ilksin yani :D

Bunu yazan 3 anime izlemiş bir kişi beyler dağılıyoruz.Ben buraya izlediğim animeleri yazsam 2 rekat şükür namazı kılıp gelirsin :D

Bu arada yıl olarak büyüğüm senden o yüzden konuşma bile :D

Bunu yazan 3 anime izlemiş bir kişi beyler dağılıyoruz.Ben buraya izlediğim animeleri yazsam 2 rekat şükür namazı kılıp gelirsin :D

Bu arada yıl olarak büyüğüm senden o yüzden konuşma bile :D
Ben animeciyim demedim hiçbir zaman hep artislik yapan sendin ah onu izledim aha bunu izledim daha ne izleyeyim ben animeciyim emre çok ayıp animeciler böyle yapmaz animeci gibi konuşun beyler vs vs. mallık aktı gitti yani haberin ola hep kayıtlı bende bunlar dökerim önüne bu arada benden büyüksen bu daha kötü bir vaka haberin olsun :D Küçük olaydın yine sindirilebilirdi ama büyük olman üzdü :D

Ben animeciyim demedim hiçbir zaman hep artislik yapan sendin ah onu izledim aha bunu izledim daha ne izleyeyim ben animeciyim emre çok ayıp animeciler böyle yapmaz animeci gibi konuşun beyler vs vs. mallık aktı gitti yani haberin ola hep kayıtlı bende bunlar dökerim önüne bu arada benden büyüksen bu daha kötü bir vaka haberin olsun :D Küçük olaydın yine sindirilebilirdi ama büyük olman üzdü :D

Ben hep animeciyim diye gezdim animeciyimde.Animeci olmayıp anime konusuna girmek anime tartışmak ayrı mallık ben hep söyledim hep söylerim internet ortamında tabiri caiz "ta*sak" takılan biriyim aman şu yoruma ;) bunu atıp kapak yapayım demem çünkü nette tanıştığım kimseye güveniyorum güvenmemde hala söylüyorum ben bir animeciyim.Ha 5 bölümlük animeyi izleyipde bunu izledim demem çoğu güncel animeyi takip ediyorum sen anime kelimesini öğrendin zamandan beri (tahminim) ben anime izliyorum hellsing olsun naruto olsun one piece olsun o yüzden terket burayı :D

Geri