• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ölümlerinin üzerinden kısa süre geçmiş kişileri diriltebiliyordu yahiko öldüğünde deliye dönüp gedo mazo'yu çağırdı ortalığı bir birine kattı rinnegan'ın gücünün farkında değildi henüz. fark ettiğinde ise yahiko'yu pain olarak hayata döndürdü pain'in bedeninin yahiko'ya ait olduğunu konan söylemişti hatırlarsan :)

az biraz spoiler olabilir
O painler hayatta değildi. hepsi öldürülmüş ve çakra çubuklarıyla kontrol edilen cesetlerdi
Tobi ve madaranın planı Madaranın rinneganın gücüyle hayata dönmesini içeriyordu ama edo tensei olunca plan bozuldu. Eğer rinnegan ölümünden fazla geçmemiş kişileri diriltiyor olsaydı madara ve tobinin planı baştan fail olurdu

az biraz spoiler olabilir
O painler hayatta değildi. hepsi öldürülmüş ve çakra çubuklarıyla kontrol edilen cesetlerdi
Tobi ve madaranın planı Madaranın rinneganın gücüyle hayata dönmesini içeriyordu ama edo tensei olunca plan bozuldu. Eğer rinnegan ölümünden fazla geçmemiş kişileri diriltiyor olsaydı madara ve tobinin planı baştan fail olurdu
valla ne yalan söyleyeyim o açıdan hiç düşünmedim benim aklımda nagato ölüleri diriltirken ölümlerinin üstünden kısa süre geçmiş kişileri hayata döndürebilirim dediği kalmıştı madara planında sen söylemesen böyle bir açığı fark edemezdim ama üstünde durmaya gerek yok zaten seri finale doğru gidiyor her seride böyle açıklıklar var.

valla ne yalan söyleyeyim o açıdan hiç düşünmedim benim aklımda nagato ölüleri diriltirken ölümlerinin üstünden kısa süre geçmiş kişileri hayata döndürebilirim dediği kalmıştı madara planında sen söylemesen böyle bir açığı fark edemezdim ama üstünde durmaya gerek yok zaten seri finale doğru gidiyor her seride böyle açıklıklar var.

One piecede yok :D

Veee gene naruto dene populer isi kıt seri, dikkatleri ustune cekmeyi basardi... yabanci forumlara gidicem lan cok yalnizim buralarda....

Veee gene naruto dene populer isi kıt seri, dikkatleri ustune cekmeyi basardi... yabanci forumlara gidicem lan cok yalnizim buralarda....

Bağımlılık yapıyor :D

Bu arada deadman wonderland anime olarak devam ediyor mu?

----------

Biri serinin açıklarını listelemişti başka bi forumda. bulursam onu koyayım :D

----------

Bunlar üzerine tartışalım bence. Çok ilginç şeyler var. Bazılarını çürütür bazılarını kanıtlar bir şeyler yaparız

1)Uchihalarla aşık atabilen tek clan olan, senjular nerde! Nerde ulan bu *** evlatları! Hadi uchihaları itachi katletti! Senjulara ne oldu? ****** müydü bunlar kendi kendilerine kuruyup bittiler! 3 tane uchiha dünyanın anasını ağlattı, bu heriflerden daha güçlü olan senjular nerde!

2)Kuyruklu yaratıklar manganın başında " Lanetlenmiş insanların, canavara dönüşmüş haliydi" O kadar güçlülerdi ki çüklerini kaldırsalar tsunamiler falan oluşurdu. Sonradan bu yaratıklar devasa çakra kütlelerine, sonrasında juubinin parçalarına dönüştüler! Neden dönüştüler? bunun sebebi nedir? Bu açıkça mangadaki büyük tutarsızlıklar, yazdığını çizdiğini unutmanın sonucudur.

3)Sharinganın evrimi anlatılırken, bunu en iyi bilen kişilerden biri, itachiydi. İtachi neden yalancı çıkartıldı. En iyi arkadaşını öldürmeden sasuke nasıl Ms açtı? Bu teknikler eğer itachinin sasukeye verdiği gibi aktarılabiliyorsa, pekala babadan oğula da geçebilirdi, Bir tane ms açan baba, oğluna hiç sorumluluk yüklemeden ölmecen önce MSsini aktarabilirdi, neden böyle bir şey yapılmadıda tüm clan birbirini kesti?

4)Madaranın(edo Madaranın) gücünü mangadan görüyoruz. 5kage ile savaşıyor adam, bu adamı yendiği patates ettiği söylenen 1. hokage edo olarak geldiğinde, 3. hokage 1. ve 2. nin eline verip gönderiyor. Ya 3. Hokage hepsinden güçlü, ya da senin oluşturdugun kurguya kafam girsin diyorum.

5)Konohamaru'nun öldürdüğü Pain, diğer Painleri dirilten adamdı.

6)599/7 de 4.hokagenin Kafasının dağda olması

7)Edo tensei tekniğinin bulucusu Tobirama bile edo tenseiden kurtulamamışken Madaranın anlaşmayı bozdum hehe diyerek edo tenseide kurtulması.Madem arada bir anlaşma var ve bozulabiliyor,bunu en başta Tobiramanın bilmesi lazım.

8)Tobinin planı için gerekli şeylere (Hachibinin tek kuyruğu ile Kingaku,Ginkaku kardeşler)sahip olmasına rağmen savaş çıkarması.Bi de üstüne gede mezoyu ortaya çıkararak hem kendini hem de planı tehlikeye atması.Bu tamamen mangakanın konuyu bağlayamamasıdır.Adam savaş çıkarmasa büyük ihtimalle şu anda ayın gözü projesini tamamlamış olcak.Ya bu Tobi mal ya da fantezi filan arıyor,tek açıklaması bu.

9)EMS oluşması için MS olan bir kişinin başka bir MS gözü alıp nakil yapması gerekmesi. Madem durum böyle 2 MS'si olan kişiler karşılıklı nakil yapsalardı da kimse kimseyi öldürmeyeydi.

10)Kakashi 15-16 sene önce MS açmasına rağmen Kakashi'nin bu özelliğini yeni yeni kullanmaya başlaması

11)MS'nin 3 temel tekniğini Kakashi'nin yapamaması. iki gözünde sharingan olmamasından kaynaklı olabilir. Fakat bu teknikler yapılırken sadece tek bir göz kanıyor(özellikle Itachi kullanırken buna sıklıkla şahit olduk). Kesin olmamakla beraber şaibeli bir durum.

12) Kakashi'nin yakın zamana kadar peş peşe 2 tane Kamui yapınca komalık olmasına rağmen son sayılarda ardı adına Kamui yapmasına rağmen hala dimdik ayakta kalması; nasıl oluyor bu acaba?

13)Son olarak Izanagi ve Izanami durumu başlı başına büyük bir bug. Izanagi'nin bir Rinnegan tekniği olduğu ve bu yüzden kullanabilmek için Senju + Uchiha DNA'sı gerektiği, ancak bu şekilde kullanıldığından bahsedilmişti. Sonra bir baktık Itachi Senju DNA'sı olmadan kullanıyor. Sonra Itachi'den öğrendik önceden Uchiha'lar gözleri kapanmadan da bu teknikleri kullanabiliyormuş. Hatta Izanagi'yi durdurmak için Izanami icat edilmiş. Nasıl bir gözse bu teknik üstüne teknik çıkıyor. Byakugan'dan tık yok, Rinnegan da stabil

14)Madara vs Hiruzen savaşında 3.tabutta kim vardı?

15)Nagato neden jiraiyayı da canlandırmadı?

Son düzenleme:
4'ü ayak üstü çürüteyim;
Edo tensei geliştirildikçe edo tensei ile geri getirilen kişiler de o derecede güçlü oluyorlar. Orochimaru köyü bastığında tekniği daha yeni yeni geliştirmişti ve en fos haliydi çıkardığı edo tenseiler sonra kabuto tekniği geliştirdi ve madarayı uyandırdı, tekniği geliştirdiği için haliyle madara da güçlü oldu. Hatta manganın son bölümlerinde orochimaru artık edo tenseinin nirvanasına ulaşmış olduğu için shodaime öyle bir kuvvetle geri döndü ki orochimarunun edo tensei ile shodaimeyi kontrol altında tutması bile mümkün olmadı shodaime kontrolü ele aldı. Böylece mangada edo tenseinin son halini orochimaru kullandı ve shodaime başta olmak üzere hokageler canlandı yani madaraya ayağını denk al mesajı verildi.

8- Çünkü kinkaku,ginkaku ve hachibinin kuyruk parçası hachibi ve kyuubinin chakralarının bir kısmını taşıyorlar bu açıdan ayın gözünün mükemmel bir şekilde işlemesinin mümkün olmayacağını biliyor hele hachibi ve kyuubinin serinin en güçlü iki bijuusu olduğunu düşününce.

Son düzenleme:
4'ü ayak üstü çürüteyim;
Edo tensei geliştirildikçe edo tensei ile geri getirilen kişiler de o derecede güçlü oluyorlar. Orochimaru köyü bastığında tekniği daha yeni yeni geliştirmişti ve en fos haliydi çıkardığı edo tenseiler sonra kabuto tekniği geliştirdi ve madarayı uyandırdı, tekniği geliştirdiği için haliyle madara da güçlü oldu. Hatta manganın son bölümlerinde orochimaru artık edo tenseinin nirvanasına ulaşmış olduğu için shodaime öyle bir kuvvetle geri döndü ki orochimarunun edo tensei ile shodaimeyi kontrol altında tutması bile mümkün olmadı shodaime kontrolü ele aldı. Böylece mangada edo tenseinin son halini orochimaru kullandı ve shodaime başta olmak üzere hokageler canlandı yani madaraya ayağını denk al mesajı verildi.

8- Çünkü kinkaku,ginkaku ve hachibinin kuyruk parçası hachibi ve kyuubinin chakralarının bir kısmını taşıyorlar bu açıdan ayın gözünün mükemmel bir şekilde işlemesinin mümkün olmayacağını biliyor hele hachibi ve kyuubinin serinin en güçlü iki bijuusu olduğunu düşününce.

4mantıklı
8e gelirsek, adamlar juubiyi yarattı ve planı yapacaklar. sadece gücünü test ediyorlar(madara istiyor). Yani mükemmel işlememe gibi bi durum yok ortada. Bu da 8.sorunun hala cevapsız kalmasına neden oluyor

Aksiyon !? Bilimkurgu !? Soul Eater izlemedin mi hala !?

Girls+of+the+Wlds.JPG

Wild Lisesi, bütün öğrencileri profesyonel kız sporculardan oluşan özel bir lise olmakla birlikte ülkenin en popüler olayı olan, genç kızların hayatları pahasına dövüştüğü bir turnuvaya, Wild Lig'ine ev sahipliği yapmaktadır.

Yeni yeni karma düzene geçen bu kız lisesindeki tek erkek öğrenci Song Jae-gu adında bir gençtir. Bir yandan iki küçük kardeşine annelik yapıp, bir yandan part-time işlerde çalışan genç, liseden gelen çok iyi bir bursu geri çevirmez ve kayıt olur. Fakat çok geçmeden buranın sıradan bir lise olmadığını anlar.

Serini adı: Girls of the Wild's
Katagori: Manhwa
Okunuş: Soldan sağa
Tür: Komedi, Harem, Dövüş Sanatları, Spor
Bölüm sayısı: Toplamda 88 bölüm (Devam ediyor)
Yazar: Hun
Çizen: Zhena

Ya başlasanız seviceksiniz ama bi inat etmeseniz, bi elinize sözlük alıp sabırla okusanız...

Hay hay benim için hava hoş ben severim yeni türleri,serileri soruyorum bana anime önerecek var mı değişik olsun diyorum Kaya 1-2 şey söylüyor ona da "he" deyip geçiyorum benim söylediklerimi izlemediği için :D Manga falan da severim ben de ne okuyacağımı bilmiyorum ben bazıları gibi "Animeci" olmadığım için (Gönderme to CaptainCoCo) geniş bilgim yok, yoksa karikatür dergileri falan çok okurum takip ederim yani :D

Hay hay benim için hava hoş ben severim yeni türleri,serileri soruyorum bana anime önerecek var mı değişik olsun diyorum Kaya 1-2 şey söylüyor ona da "he" deyip geçiyorum benim söylediklerimi izlemediği için :D Manga falan da severim ben de ne okuyacağımı bilmiyorum ben bazıları gibi "Animeci" olmadığım için (Gönderme to CaptainCoCo) geniş bilgim yok, yoksa karikatür dergileri falan çok okurum takip ederim yani :D

Aynen aynen, Kaya'ya he diyip geç, bende öyle yapıyorum artık ^^

Al bak bunu oku birazdan başka bir komedi daha hazırlıcam, yakın bir arkadaşım önermişti onuda, pack geliştiriyorum bu ikisiyle :D

:D

Heh al işte CaptainCoCo'yu siz beraber mutlu mutlu One Piece izleyerek yaşamınızı sürdürün :D

Gel lan atara atar, bosver onları biz bize geçinelim :D Ben söyliyim sen dinle, sen öner ben başliyim falan geçinip gidelim. ^^

Gel bak basla suna hemen 1 haftada biter en geç. Ilk 10 bölümü kesintisiz oku nefret edersen bende sorun var diyip çekip gidicem bak buralardan o kadar iddalıyım !!

Gel lan atara atar, bosver onları biz bize geçinelim :D Ben söyliyim sen dinle, sen öner ben başliyim falan geçinip gidelim. ^^

Gel bak basla suna hemen 1 haftada biter en geç. Ilk 10 bölümü kesintisiz oku nefret edersen bende sorun var diyip çekip gidicem bak buralardan o kadar iddalıyım !!
Girls of the Wild's'i diyorsun değil mi ? İçeriden dondurmamı alıp hemen başlıyorum :D

Geri