• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hay hay benim için hava hoş ben severim yeni türleri,serileri soruyorum bana anime önerecek var mı değişik olsun diyorum Kaya 1-2 şey söylüyor ona da "he" deyip geçiyorum benim söylediklerimi izlemediği için :D Manga falan da severim ben de ne okuyacağımı bilmiyorum ben bazıları gibi "Animeci" olmadığım için (Gönderme to CaptainCoCo) geniş bilgim yok, yoksa karikatür dergileri falan çok okurum takip ederim yani :D

olm bak git

İlk 10 bölüm bitti, hoşuma da gitti devam ediyorum :D

----------

Dayanamadım 20 bölüm okudum :D

----------

İyi de benim uyumam lazım bunlar böyle en heyecanlı yerinde bölüm sonu yaparlarsa ben asla uyuyamam ki :D

----------

Neyse 28'de ara verebildim artık uyuyabilirim :D

Hay hay benim için hava hoş ben severim yeni türleri,serileri soruyorum bana anime önerecek var mı değişik olsun diyorum Kaya 1-2 şey söylüyor ona da "he" deyip geçiyorum benim söylediklerimi izlemediği için :D Manga falan da severim ben de ne okuyacağımı bilmiyorum ben bazıları gibi "Animeci" olmadığım için (Gönderme to CaptainCoCo) geniş bilgim yok, yoksa karikatür dergileri falan çok okurum takip ederim yani :D
emreye açıklama yapayım önce;

söylediklerimi izlemediği için ? nichijou dışında ne söyledin bana allah aşkına ? son zamanlarda animelerle pek aram yok çünkü oyun oynuyorum "Neon Genesis Evangelion" ve "Tokyo Magnitude 8.0" son 1,5 ay içinde bitirdiğim seriler normalde ayda 5-6 seri bitiren biriyim (bölüm sayısına bağlı olarak) bide haftada 1bölüm olarak çıkan güncel olarak takip ettiğim "10 Seri" var bunlar dışında animelerle pek ilgilenmiyorum son zamanlarda.

Boşver onları canım benim biz one piece izleyip dinleyelim sohbet edelim :-x
sana geleyim edo;

One Piece'den başka bir şey bilmezmisin sen ? One Piece,One Piece bıktım lan başka serilere yönel artık anime One Piece ve Hellsing'den ibaret değil :saw:

Son düzenleme:

emreye açıklama yapayım önce;

söylediklerimi izlemediği için ? nichijou dışında ne söyledin bana allah aşkına ? son zamanlarda animelerle pek aram yok çünkü oyun oynuyorum "Neon Genesis Evangelion" ve "Tokyo Magnitude 8.0" son 1,5 ay içinde bitirdiğim seriler normalde ayda 5-6 seri bitiren biriyim (bölüm sayısına bağlı olarak) bide haftada 1bölüm olarak çıkan güncel olarak takip ettiğim "10 Seri" var bunlar dışında animelerle pek ilgilenmiyorum son zamanlarda
Eklere takılma cicim :D Ben orada lafın gelişi söylediklerimi dedim :D Animelere vakit ayırıyor olsan izleyecektin sankim :spn:

----------

+CaptainCoCo iyi laf yidin :D

----------

O değilde Kaan 28 bölüm okudum bir karakterin adı aklımda kalmadı, ne değişik isimleri var bu korelilerin arkadaş :D Sade isimler koysalarmış ne güzel :D

Eklere takılma cicim :D Ben orada lafın gelişi söylediklerimi dedim :D Animelere vakit ayırıyor olsan izleyecektin sankim :spn:

----------

----------

O değilde Kaan 28 bölüm okudum bir karakterin adı aklımda kalmadı, ne değişik isimleri var bu korelilerin arkadaş :D Sade isimler koysalarmış ne güzel :D

Evet, bende bazen geriye donup bakiyordun okurken isimler karisik. Ama alisinca sorun cikmiyor. Ben isime gelebi hafizama kaziyorum, bkz Dal Dal <3

Nasil ama !? Ben asiri derecede tav oldum bu seriye ya. Ayrica sunu orendim manhwalarin buyuk cogunlugu mangalardan kat kat guzel oluyor. Bak bunu bitir sana bol aksiyonlu manhwa onericem. ^^

Ama uyariyim o asiri bagimlilik yapar fakat bunun gibi her hafta cikmaz. Biriktirir biriktirirler yeri gelince gunde bir cikarmaya baslarlar. Ben bi kac aydir sabirla bekliyorum mesela ama deger inan bana goruceksin sende. Once bunu bitir ama ^^

Nerdesin konu olarak !? Bizimki kizil sacli oglani yendi mi !? Veya mafya uyesi velet geldi mi !?

Birde en sevdigin karakter hangisi oldu !? Ben dal dal asik oldum resmen tam benim karakterime sahip. Tam hemde bak esksiksiz ama lee-nam mi ne bir erkek boksor vardi oda ayri karizma o.o

Son düzenleme:

----------

----------

Siz benim sadece one piece ve hellsing izlediğimi felanmı düşünüyorsunuz :(

----------

----------

gece baktım malum siteden 10bölüm yüklenmiş 8bölümü yok olsa izleyecektim 2bölüm gintama izleyip yattım sonra :)

Siz benim sadece one piece ve hellsing izlediğimi felanmı düşünüyorsunuz :(
izlediğin serileri bana attın biliyorum sadece onları izlemediğini ama pm atarken bile one piece sahnelerinden alıntılar ile konuşuyorsun one piece fan boy olmuşsun seriyi fazla abartıyorsun benim gözümde.

izlediğin serileri bana attın biliyorum sadece onları izlemediğini ama pm atarken bile one piece sahnelerinden alıntılar ile konuşuyorsun one piece fan boy olmuşsun seriyi fazla abartıyorsun benim gözümde.

Abi one piece efsanedir öyle tamam fan boy olabilirim ama cidden one piece bende başka bir etki bıraktı nasıl sen Guilty Crown seviyorsan bende one piece kılıcımı çeker vururum sana akıllı ol !

En sevdiğim karakter şu mavi saçlı durup durup kılıç çıkaran kız oldu :D Her kılıç çıkardığında gülmekten ölüyorum :D Kaldığım bölüm oğlan çocuğunun en son pes edip dövüşe hazırlanmaya karar verdiği bölüm :D

Abi one piece efsanedir öyle tamam fan boy olabilirim ama cidden one piece bende başka bir etki bıraktı nasıl sen Guilty Crown seviyorsan bende one piece kılıcımı çeker vururum sana akıllı ol !

tamam vur gitsin ... koyayım :D Guilty Crown en sevdiğim animedir inkar edecek değilim ama senin one piece abarttığın gibi abartmıyorum ben :D

kayanın avatarada aşık oldum ne olacak bu iş yaaa :(
https://www.maxigamerz.com/f224/anime-manga-sohbet-muhabbet-konusu-206308/index31.html#post2213791

sana ne desem boş edo avatar hoşuma gittiği için koydum daha iyisini bul onu koyayım imzaya geleyim imzada yazan Guilty Crown yazısımı gözüne çarptı ne diyeyim sana bilmiyorum harbi :D

https://www.maxigamerz.com/f224/anime-manga-sohbet-muhabbet-konusu-206308/index31.html#post2213791

sana ne desem boş edo avatar hoşuma gittiği için koydum daha iyisini bul onu koyayım imzaya geleyim imzada yazan Guilty Crown yazısımı gözüne çarptı ne diyeyim sana bilmiyorum harbi :D

Kizaru kadar karizmatik bir karakter söyle bana !! O konuşması özellikle E harfini uzatması meselaa..

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=htxynVbl50A#t=90s

Neeeeeeeeğ abi çok hoş ya :D

Bunu görünce;

Bu aklıma geldi :D

PUHAHAHA :D:D

He yani kızlar yeni yeni eğitmeye başlıyor bunu !? Eee içinde hangi spora başlama isteği uyandı !? Ben ciddi ciddi boksa yazılıcam bu gidişle :D

Dediğin kız Go seul galiba, wushu yapan hani !? Onu fazla göstermiyor be, çok etkilemedi beni =(( Sadece şu hareketleri yaparken çıkan ses dalgaları çok havalı o kadar ^^

Yanlız bir dakika turkcraft 67'ye kadar çevirmiş, seri 88. bölümde. Napcan ordan sonra =((

Son düzenleme:
biri anime derse aklıma gelen ilk şey ONE PİECE olur herhalde :D

----------

adam hem karizmatik hemde bayağı bir güçlü :D

Geri