• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ahahahahaha adamsın adam !

1 One Piece
2 Hellsing

Gerisi cacık :D

Kesinlikle haklısın ama Helsing gibi muhteşem bir animenin kısa süreli olması insanın canını sıkıyor.
ben isterdim ki One Piece gibi Hellsing bölümleri de sürsün :D
Alucard yıkardı ortalığı :D

----------

Ahahahahaha adamsın adam !

1 One Piece
2 Hellsing

Gerisi cacık :D

Bu arada imzandaki gibi Sanji ve Kizaru'nun dövüşmesini isterdim bende bacak bacağa :D :D

Kesinlikle haklısın ama Helsing gibi muhteşem bir animenin kısa süreli olması insanın canını sıkıyor.
,

Sonunda benim gibi düşünen biri çıktı oley be ! The Dawn devam ediyor ama çok çok seyrek çıkıyor ne yazıkki :/ ovaları izleyerek keyif alıyorum yinede.

----------

----------

Bu arada imzandaki gibi Sanji ve Kizaru'nun dövüşmesini isterdim bende bacak bacağa :D :D

Kavga ederler belki Black Leg Sanji :D

PUHAHAHA :D:D

He yani kızlar yeni yeni eğitmeye başlıyor bunu !? Eee içinde hangi spora başlama isteği uyandı !? Ben ciddi ciddi boksa yazılıcam bu gidişle :D

Dediğin kız Go seul galiba, wushu yapan hani !? Onu fazla göstermiyor be, çok etkilemedi beni =(( Sadece şu hareketleri yaparken çıkan ses dalgaları çok havalı o kadar ^^

Yanlız bir dakika turkcraft 67'ye kadar çevirmiş, seri 88. bölümde. Napcan ordan sonra =((
Ben izlemenin daha iyi olduğu kanısındayım hala tabii boksa ilgi uyanmadı değil:D Bir de Wild's Guard var o da çok iyi :D Ondan sonra ingilizce devam ederim

,

Sonunda benim gibi düşünen biri çıktı oley be ! The Dawn devam ediyor ama çok çok seyrek çıkıyor ne yazıkki :/ ovaları izleyerek keyif alıyorum yinede.

----------

Kavga ederler belki Black Leg Sanji :D

Ya Hellsing gibi bir anime varken ne yapacaksın diğer animeleri sen git önce onu izle derim ben yani herkese :D :D
Ki zaten animeleri de harika kılan şeyler OVA'lar onlar olmasa müthit dövüş sahneleri olmaz belkide :)

Şu bir gerçek ki Kizaru bir Amiral ve üst düzey hakiye sahip..Sanji'de de haki var ama daha onunla kavga edebilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım derim ben :D

Ya Hellsing gibi bir anime varken ne yapacaksın diğer animeleri sen git önce onu izle derim ben yani herkese :D :D
Ki zaten animeleri de harika kılan şeyler OVA'lar onlar olmasa müthit dövüş sahneleri olmaz belkide :)

Şu bir gerçek ki Kizaru bir Amiral ve üst düzey hakiye sahip..Sanji'de de haki var ama daha onunla kavga edebilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım derim ben :D

Sanjiyi küçümseme derim yeni arc da acayip haraketleri var.Mesela bu.
Kara bacak sanji :D :D :D
Diable Jambe !

mwfj0.jpg

Aynen serinin bir 10 yılı daha var :D

Ben izlemenin daha iyi olduğu kanısındayım hala tabii boksa ilgi uyanmadı değil:D Bir de Wild's Guard var o da çok iyi :D Ondan sonra ingilizce devam ederim

Ahahahahahah sen daha wild guards'ın kaptanı ile kızıl saçlının arasında geçen olayı da görmedin dimiiii :D yada gördün mü !?.. Ya resim koyucam yarılıcaksın ama spoiler diye koyamıyorum oku hemen :D

Ayrıca Queen'in çok tatlı tarafıda var lütfen unutmayalım <3

attachment.php

Sanjiyi küçümseme derim yeni arc da acayip haraketleri var.Mesela bu.
Kara bacak sanji :D :D :D
Diable Jambe !

mwfj0.jpg

Aynen serinin bir 10 yılı daha var :D

Hayır hayır benim Sanji'yi küçümsediğim yok ki.Sadece karşısındaki kişi bir Amiral olursa ve özellikle Kizaru olursa az daha düşünmek gerekior.E tabi yapmış oldukları 2 yıllık eğitimin ardından kendilerinde bayağı bir güçlenme oldu.Gerek Zoro geren Sanji gerek Luffy bunu Balık adam arc'da gösterdiler.

Sanji karakterini çok severim tayfaya çok büyük katkısı var.Kendisi Sapık da olsa bazen sölediği sözler çok anlamlı ve derindir :D

Hayır hayır benim Sanji'yi küçümsediğim yok ki.Sadece karşısındaki kişi bir Amiral olursa ve özellikle Kizaru olursa az daha düşünmek gerekior.E tabi yapmış oldukları 2 yıllık eğitimin ardından kendilerinde bayağı bir güçlenme oldu.Gerek Zoro geren Sanji gerek Luffy bunu Balık adam arc'da gösterdiler.

Sanji karakterini çok severim tayfaya çok büyük katkısı var.Kendisi Sapık da olsa bazen sölediği sözler çok anlamlı ve derindir :D

Aynen bazen çok mantıklı davranıyor sanjinin nami-swaaan robin-cwaaan demesi yeterlide artar :D

Ama sanjinin kizaruyu yenmesini hayal edemiyorum pek e malum adam amiral :D gerçi zeff in manevi oğlu :D birüsü açıklanmayan şey var :(

Aynen bazen çok mantıklı davranıyor sanjinin nami-swaaan robin-cwaaan demesi yeterlide artar :D

Ama sanjinin kizaruyu yenmesini hayal edemiyorum pek e malum adam amiral :D gerçi zeff in manevi oğlu :D birüsü açıklanmayan şey var :(

Kesinlikle Zaten Sanji'nin belkide bu kadar güçlü ve iradesinin bu kadar kuvvetli olmasının nedeni bence yıllarca Zef'in yanında görmüş olduğu eğitim olabilir..Sonuçta o da bir tekme ustası yani :D :D

ONE PİECE can'dır..forumda hala izlemeyen olursa herkese tavsiye ederim.gerçi şuan 594 bölüm oldu ama bence hemen başlayın :D :D

Kesinlikle Zaten Sanji'nin belkide bu kadar güçlü ve iradesinin bu kadar kuvvetli olmasının nedeni bence yıllarca Zef'in yanında görmüş olduğu eğitim olabilir..Sonuçta o da bir tekme ustası yani :D :D

ONE PİECE can'dır..forumda hala izlemeyen olursa herkese tavsiye ederim.gerçi şuan 594 bölüm oldu ama bence hemen başlayın :D :D

Aynen izlemeyen varsa 1 ay felan ayırsın izlesin :D :D

Al bak dayanamadım yardırıyorum spoiler, çok büyük bişi değil merak etme sadece okumadığın bir yer o kadar, ilk okuduğumda yarılmıştım ben :D

b008.jpg

Al bak dayanamadım yardırıyorum spoiler, çok büyük bişi değil merak etme sadece okumadığın bir yer o kadar, ilk okuduğumda yarılmıştım ben :D

b008.jpg
Okudum burayı ve fena gülmüştüm iç sesiyle dış sesini karıştırdı sondaki yüz ifadesi mükemmel :D

One Piece gelicek olursak, Star TV'de lastik çocuk diye yayınlandığı zamanlarda izlemiştim bir kaç bölüm sonra bilgisayardan takip etmiştim ama çizimlerini hiç beğenmediğim bir seri. Konusu hakkında çok izlemediğim için yorum yapmam haksızlık olur tabi, ama sırf bu konuda yorum yapmak içinde 500 bölüm oturup izleyemem. Kaldıki güncel serilerin anime olarak izlenmesine aşırı karsı olan birisi olarak hayatta en son yapıcağım şeydir heralde ^^

Ama sevenler var, anlayamıyorum ama kabullenmem gerekiyor yapıcak birşey yok. Naruto-Bleach-OP benim gözümde hak etmedikleri popülariteye sahip seriler. ^^

One Piece gelicek olursak, Star TV'de lastik çocuk diye yayınlandığı zamanlarda izlemiştim bir kaç bölüm sonra bilgisayardan takip etmiştim ama çizimlerini hiç beğenmediğim bir seri. Konusu hakkında çok izlemediğim için yorum yapmam haksızlık olur tabi, ama sırf bu konuda yorum yapmak içinde 500 bölüm oturup izleyemem. Kaldıki güncel serilerin anime olarak izlenmesine aşırı karsı olan birisi olarak hayatta en son yapıcağım şeydir heralde ^^

Ama sevenler var, anlayamıyorum ama kabullenmem gerekiyor yapıcak birşey yok. Naruto-Bleach-OP benim gözümde hak etmedikleri popülariteye sahip seriler. ^^

O zamanları bende hatırlıyorum ama one pieceyi komple izleyip gelip neden devam ettiği hakkında yorum yapsan daha iyi olur neden one piece popüler yazayım(bana göre)

Kaç yıl boyunca adamlar kesinlikle bozmadılar konusu naruto gibi yavaş ilerlemedi sırlar açıklanmadı herşey büyük bir gizem içinde.Ama naruto konusunda katılıyorum sana acayip boku çıkmış durumda şuan.

Evet bundan uzun bir süre önce One Piece Star TV'de Lastik Çocuk adı altında çıkıyordu.Kaldırılmasının nedeni sana söleyebilirim.
Anime tamamen yanlış olarak çevrilmekte ve kullanılan kelimeler yanlış olarak telaffuz edilmekteydi.Kaldı ki bunun yanında isimler bile yanlış söylenmekteydi.Luffy için Raffy söleyen bir Türkçe çevrilmesi bayağı bir şikayete yol açtı ve kaldırılmasına sebeb oldu.

Ama şöle de bir durum var anime de ki çizimler her zaman birbirini tutmuyor.Yani bir bölümdeki çizimler ile diğer bölümdeki çizimler tamamen farklı olabiliyor.
Bu animeyi sevmemen kişisel bir tercih tabi senin için saygıyla karşılayabilirim :)

Evet bundan uzun bir süre önce One Piece Star TV'de Lastik Çocuk adı altında çıkıyordu.Kaldırılmasının nedeni sana söleyebilirim.
Anime tamamen yanlış olarak çevrilmekte ve kullanılan kelimeler yanlış olarak telaffuz edilmekteydi.Kaldı ki bunun yanında isimler bile yanlış söylenmekteydi.Luffy için Raffy söleyen bir Türkçe çevrilmesi bayağı bir şikayete yol açtı ve kaldırılmasına sebeb oldu.

Ama şöle de bir durum var anime de ki çizimler her zaman birbirini tutmuyor.Yani bir bölümdeki çizimler ile diğer bölümdeki çizimler tamamen farklı olabiliyor.
Bu animeyi sevmemen kişisel bir tercih tabi senin için saygıyla karşılayabilirim :)

You tube video bakmıstım geçenlerde evet komik çevirmişler ama bildiğim kadarıyla o L-R uyuşmazlıgı adamlara özgü birşey zaten, söyleyemiyorlar gibi birşey. Lelouch oknuşunun Ruruş gibi çıkması mesela, ona bakarak uydurmaya çalışmışlar üzerlerine gitmeyin adamların be o kadar. ^^

Dediğim gibi bu bana özgü birşey, anime izlemek benim için manga okumaktan her zaman sonra gelmiştir, kaldı ki güncel devam eden serilere hiç bakmam bile...

Aslında biraz animez üzerinde emek harcansa çok güzel bir kanal. En son baktığımda tamamlanan güzel serileri yayınlıyordu ama sürekli kısır döngüye sokuyorlar. Biraz özveri ile yürütülse ve şöyle kısa, bitmiş serilere ağırlık verseler tam 10 numara benlik bir kanal olurdu...

Bir kere animeler kesinlikle Türkçe dublaj yapılmamalı ne olursa olsun ister Yekta Kopan ister Sungun Babacan seslendirsin animenin orijinal dili Japoncadır.

Geri