• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

he edodan sonra bide bu arkadaş var arada gelir sao yeni sezon sorup gider.

yeni sezon hakkında hala resmi bir bilgi yok.

Yemin ediyorum bi anda kahkaha attım :D :D :D D:

Aahahahha ulan nasıl bir anime sohbet konusu bu biri manga okur sağa sola laf sokar biri yeniler iyi der biri eskiler sohbet değil kavga kavga :D

Yok coco benim dikkatimi çekmeye başladı yavaştan, o nasıl laf lan öyle :ent

Shi-Gin bana söyle şimdi ne istiyorsun, aksiyon mu komedi mi !? ikisinede mükemmel birer örnek var elimde ^^

KaoZ'cum elinde renkli-komedi manga-manhwa varsa alayım :D

Need a Girl başla önce o zaman :D Bittiği yerde haftalık güncel bir komedi daha söylicem ama söyliyim acayip sarıyor bu need a girl ve inan çok üzülüceksin çünkü son bölümler 27-29-30 aralıkta çıktı, dediğim gibi biriktirip koyuyolar ama inan ki değer bana güven gene^^

Sadece aralıkta 9 bölüm çıkmış mesela kontrol ettim şimdi.Biriktir biriktir postala :D

neyse mükremin animeyide mangayıda bi daha ne konuya uğrar nede yorum yaparım
dedi bana, beni kasan bir durum yok.
P.S: Mükremin müstehcen bir kelimedir. Fill in the mükremin with suitable swear.

neyse mükremin animeyide mangayıda bi daha ne konuya uğrar nede yorum yaparım
dedi bana, beni kasan bir durum yok.
P.S: Mükremin müstehcen bir kelimedir. Fill in the mükremin with suitable swear.
LAN YEME KAFAYI, SEN BENİM TAVSİYE DUVARIMSIN, BANA LAZIMSIN :(( Seni kanıt olarak kullanacaktım millete, bak beğenenler var tavsiyelerimi diye...

Geri