• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
LAN YEME KAFAYI, SEN BENİM TAVSİYE DUVARIMSIN, BANA LAZIMSIN :(( Seni kanıt olarak kullanacaktım millete, bak beğenenler var tavsiyelerimi diye...
Yok kaya dedi onu bana yanlis anladin

----------

Bu arada ozur dilerim ama ben witch huntera basladim

Yok kaya dedi onu bana yanlis anladin

----------

Bu arada ozur dilerim ama ben witch huntera basladim

Ahahh komedi istemiyorum deseydin onu onericektim zaten sorun yok :D need a girl ve assassination classroom booooool komedi agirlikli ama witch hunterin yeri ayri. O kadar uzun zaman olduki yeni bolum cikmayali bende son 10-15 bolumu tekrar okuyucam ^^

Lan Kaya bu adama senden daha fazla isindi kanim :d

Flashbackception :D :D
63920_336150283153515_1092779232_n.jpg

O can sıkıcı dediği n şeyler olmasa ne izleyecek tin acaba merak ediyorum

espri berbat beyler :([spoıler]
[ımg]http://1.bp.blogspot.com/-cklqomıhtkg/uva8u0rk64ı/aaaaaaaaaa0/xqtobfcp-qg/s640/310508_10151807128133135_1898504542_n.jpg[/ımg][/spoıler]
:d:
D:d::d:d::d:d:dd:d:d:d:d:d:dd:

Yarıldım laaan :d:d:d:d:d:d:d

----------

Manga okunur anime izlenir :D

Tamam anlaman için cümleyi düzenliyorum.

"O can sıkıcı dediğin şeyler olmasa, ne izleyecektin acaba merak ediyorum. Anime dediğin şey mangaların tv uyarlanmış hali nede olsa" demeye çalıştı arkadaş. Sadece son kısmı senin anlamanı umdu.

:d:
D:d::d:d::d:d:dd:d:d:d:d:d:dd:

Yarıldım laaan :d:d:d:d:d:d:d

----------

Tamam anlaman için cümleyi düzenliyorum.

"O can sıkıcı dediğin şeyler olmasa, ne izleyecektin acaba merak ediyorum. Anime dediğin şey mangaların tv uyarlanmış hali nede olsa" demeye çalıştı arkadaş. Sadece son kısmı senin anlamanı umdu.

Ben manga hiç olmasın demedim fark ettiysen.O can sıkıcı kağıt parçalarını sevmiyorum demek istediğim buydu.Sadece son kısmını anlamanızı umdum.

Ben manga hiç olmasın demedim fark ettiysen.O can sıkıcı kağıt parçalarını sevmiyorum demek istediğim buydu.Sadece son kısmını anlamanızı umdum.

Orda tam olarak onun dediği cümleyi yanlış anlayıp tiye aldın, bende bunu burguladım, ne oldu da bir anda katı savunmaya geçip geri laf sokma çabasına girdin !?

Captain demeye çalıştığım o can sıkıcı kağıt parçaları olmasa izlediğin animeler de olmazdı ; bu yüzden biraz saygı lütfen.

----------

K-ON izleyeyim mi ? Tavsiye eder misiniz ?

Orda tam olarak onun dediği cümleyi yanlış anlayıp tiye aldın, bende bunu burguladım, ne oldu da bir anda katı savunmaya geçip geri laf sokma çabasına girdin !?
Yooo niye laf sokayımki :D Ben sadece manganın sıkıcı olduğunu söyledim :D
Captain demeye çalıştığım o can sıkıcı kağıt parçaları olmasa izlediğin animeler de olmazdı ; bu yüzden biraz saygı lütfen.

----------

Ben hala manga sıkıcı diyorum :D

----------

Kesinlikle ederim ^^ Kaya sonradan izleyenlerden ama o bile dedi neden atlamısım diye, çoook tatlı bir anime ^^

Mioooooo <3

Geri