• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şu ipler gören kızın bölümündeyim :D

Hani cadi olan !? Hayvan gibi sapkasi var ve cok sirin gozukuyor. Sonradan ortaya cikiyor hani cadi oldugu !? ^^

Ben en cok ryuhwandaki halloween sekli nasil onu merak ediyorum...

Ayrica tasha'nin delirmis haline geldin mi !? Bir sey kullaniyor alani degistiriyor falan psikopata bagliyor saclar beyazlasiyor !? :d

​Ne güzel gömdün spoilerleri :D

----------

Kaan gecenin 2'sinde bu sapık bana neler anlatıyor görüyor musun ? Sana açılamamış garibim geldi bana bir bir anlattı acıdım haline yazııık:tndr: :D

Son düzenleme:
​Ne güzel gömdün spoilerleri :D

----------

Kaan gecenin 2'sinde bu sapık bana neler anlatıyor görüyor musun ? Sana açılamamış garibim geldi bana bir bir anlattı acıdım haline yazııık:tndr: :D
https://www.maxigamerz.com/f224/anime-manga-sohbet-muhabbet-konusu-206308/index33.html#post2216828

https://www.maxigamerz.com/f224/anime-manga-sohbet-muhabbet-konusu-206308/index33.html#post2216835

https://www.maxigamerz.com/f224/anime-manga-sohbet-muhabbet-konusu-206308/index33.html#post2217021

daha öncede söylediğim bir cümle sebebi ise açık kaanı manga olayında ektiğim için.

olayı farklı yorumlamakta üstüne yok.:cf:

başka birinin benim hakkımda düşündüğünü bu güne kadar iplemedim benim hakkımda ne düşünürseniz yine iplemem ben benim kendimi sizden daha iyi biliyorum.

Lan siz gece ikide nasıl muhebbetlere dalıyorsunuz :D:D

Ayy yirim senin tribini gel beni coco'dan kurtar affediyim seni ^^ Ciddiyim -.-

Seni uyardım hızlı oku bende cok hatırlamıyorum ne nerdeydi diye gelisi güzel konusurum üzerim seni ^^

^

Ya al git bi köşede oyn sunla sen hadi...

Geçeceksin bunları kaan efendiii.Animeye laf söyletmem özellikle güncel olanına!

(Naruto hariç)

Witch Hunter gibi diğer serilere açık ara fark atması gereken bir serinin daha adam akıllı keşfedilrmemiş olup üstüne üstlük çevirilerinin de daha tamamlanmamış olması beni derinden yaraladı.

Witch Hunter gibi diğer serilere açık ara fark atması gereken bir serinin daha adam akıllı keşfedilrmemiş olup üstüne üstlük çevirilerinin de daha tamamlanmamış olması beni derinden yaraladı.

Sonra kaan neden guncel serilere laf atiyor... witch hunter yerine kiskaniyorum resmen, haksizlik.

ulan ne desem az sana bi yürü git olum :D

madem öye kurun bi fansub çeviri yapın arkadaş bu seriler nasıl popüler oldu sanıyorsunuz ?

At bana temiz hallerini bulup, finallerden sonra kaldigi yerden yardiriyim. Guzel fikir. Atmisken full ps linki at bide pc format yedi gitti gene ps...

At bana temiz hallerini bulup, finallerden sonra kaldigi yerden yardiriyim. Guzel fikir. Atmisken full ps linki at bide pc format yedi gitti gene ps...
manga çevirisi yapanlar ps yeteneğini konuşturup düzenliyor temiz olarak bulamıyor. cs4 kullanıyorsun sen diye biliyorum cs6 istersen warez grafik dizaynda var cs4ü bilmiyorum.

Cs4 du ama formatta gitti. Ohooo hayrina temizye yokmu lan... kac sayfa sen biliyonmy... neyse o zaman saglam bi link bulursa bana ben baslarim 2-3 haftaya :))

Geri