• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

daha öncede belirttim diye hatırlıyorum ama söyleyeyim şuan tek pc var bırak manga okumayı anime izlerken bile rahat rahat izleyemiyorum ki mangayada ingilizce olarak başlayacağım yani çevirilerden yardım alıp zamanla alışmam lazım bu süre içerisindede rahatsız edilerek okumak en istemeyeceğim şeylerden biridir kaan.

örneğin deadman wonderland mangasına tam başlarım abim işten gelir veya evde olur kalk der kalkmam haliyle kavga çıkar ki son zamanlarda zaten abim ile sık sık tartışıyoruz.

anime izlerken oyun oynarken falan gelip istiyor ama notebook varken böyle değildi ben geçiyordum yatağa alıyordum kucağıma notebook'u istediğimi yapıyordum işi olan masaüstüne geçiyordu.

yada şöyle bir örnek vereyim vizede kötüydün finalde iyi not almak için konuları vs öğrenmen lazım oturdun ders çalışıyorsun biri gelip kafanda dır dır konuşuyor seni rahatsız ediyor başına dikiliyor seni izliyor böyle bir durumda sen çalıştığın şeyden bir şey anlarmısın ?

kısacası rahatsız edilmeden başlamak ve devam etmek istiyorum mangaya.

Bu mu !? ....

Anime zor izliyorsun. Abasarili bir sekilde 24 dk lik bir bolumu seyrettin var sayalim. O sure zarfi icinde kac bolum okuyabilirsin fikrin var mi...
bu konuyu neden bu kadar uzatıyorsun anlamıyorum zamanı geldiğinde başlayacağım dedim. Türkçe olsa evet o süre içerisinde kaç bölüm okuyacağım hakkında fikrim var ancak ingilizce olunca durumlar değişiyor. uzatmasak artık diyorum ?

ayrıca sana bu aralar mangaya neden başlamadığımın kendimce sebebini söyledim istesem sana şuan başlayacak durumda değilim veya daha sonra başlarım deyip geçiştirirdim ama sana zamanı geldiğinde başlayacağım söz diyorum sen hala üsteliyorsun.

Son düzenleme:
bende manga okuyorum arada niye bukadar dert ettiniz :D
bende bleach naruto ve fairy tail'in mangasını takip ediyorum ama bizim konuştuğumuz mangalar başka :D

bu arada hayırlı olsun :drunks
lbycv.png

bende manga okuyorum arada niye bukadar dert ettiniz :D

Gel o zaman kaya'yı bosver biz akalım senle, elimde çok fena mallar var :evl:

-------------------------------------------------------------------------

Lan kaya bak aramızı bulmuşlar... Gerçekten şu ana kadar izlediğin en başarılır amv o.0 Helal olsun ellerine sağlık yapanın <3

Son düzenleme:

Gel o zaman kaya'yı bosver biz akalım senle, elimde çok fena mallar var :evl:

-------------------------------------------------------------------------

Lan kaya bak aramızı bulmuşlar... Gerçekten şu ana kadar izlediğin en başarılır amv o.0 Helal olsun ellerine sağlık yapanın <3

diyecek söz yok yapanın harbi ellerine sağlık farklı animeden karakterleri aynı sahnede birleştirmesi çok uyumlu olmuş ikisinide izlememiş olsam aynı anime derim.

diyecek söz yok yapanın harbi ellerine sağlık farklı animeden karakterleri aynı sahnede birleştirmesi çok uyumlu olmuş ikisinide izlememiş olsam aynı anime derim.

En sonda kullandığı animelere baktın mı !? Listenin uzunluğuna... Gerçekten şapka çıkartılır... Yorumlarda direk söylemişler zaten animesi yapılmalı bunun diye.

En sonda kullandığı animelere baktın mı !? Listenin uzunluğuna... Gerçekten şapka çıkartılır... Yorumlarda direk söylemişler zaten animesi yapılmalı bunun diye.
baktım ama uzunluğunu görünce okumadım :D en çok göze çarpan Toradora! ve Ano hana'ydı daha doğrusu taiga ve menma'ydı :D

Bu animeyi takip eden-izleyen var mı ? Güzel olduğu hakkında duyumlar aldım da.

Neon Genesis Evangelion
Yıl 2015, dünya büyük bir nükleer felaketten sonra toparlanmaya çalışmakta. Fakat Birleşmiş Milletler'e bağlı gizli ve özel bir organizasyon olan NERV'ün başka hedefleri var. Kadim metinlerde anlatılmış olan 'Angel'ların dünyaya gelişine hazırlanıyorlar. NERV'ün başkanı Gendo Ikari, yıllardır ayrı yaşadığı 14 yaşındaki oğlu Shinji'yi aniden Tokyo-3 şehrine çağırır. Niye çağırıldığını anlayamayan Shinji, Tokyo-3'e gelir gelmez şehre saldırmakta olan devasa bir Angel ve ardından NERV'in merkez üssünde babası ile karşılaşır.

Shinji daha bunların şokunu üstünden atamadan, Gendo Ikari oğluna, Shinji'in hayatında ilk kez gördüğü dev ve korkutucu bir mecha'ya girip üsse saldıran Angel'la savaşmasını emreder. Shinji başta reddetse bile, bunu yapmaya zorunlu kalacak ve hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır...

Geri