• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

şarkı hoşuma gitmedi açıkcası merak etme yakında başlayacağım mangaya :D

hala guilty crown izlemedin diye hatırlıyorum belki şarkı hoşuna giderde başlarsın izlemeye :P

hadi o hoşuna gitmemiş olabilir buda hoşuna gitmezse bende müzik kulağı yok demektir :D

Dur şimdi salla şarkıları, başla mangaya :D

Ama bak anladığım kadarıyla mangada bir karakter var 2. bölümden beri olan ama animede gösterilmeyen. Ben 24. bölümden başladım okumaya sende ordan başlayabilirsin ama tam olarak anlayamadım tabi karakteri. Ganta'nın hapis arkadaşı gibi birşey ama tam olarak ilişkilerini çözemedim. Gerçekten deli bir manga o.0

Aldığım duyumlara göre 1 sene aradan sonra devam etmeye başlamış, geçen haftalarda mı ne yeni bölüm gelmişti.

-------------

Beğenmedin müziği !? Tabi benim gibi dram seven birinden gelen müziği görünce... :D

Dur şimdi salla şarkıları, başla mangaya :D

Ama bak anladığım kadarıyla mangada bir karakter var 2. bölümden beri olan ama animede gösterilmeyen. Ben 24. bölümden başladım okumaya sende ordan başlayabilirsin ama tam olarak anlayamadım tabi karakteri. Ganta'nın hapis arkadaşı gibi birşey ama tam olarak ilişkilerini çözemedim. Gerçekten deli bir manga o.0

Aldığım duyumlara göre 1 sene aradan sonra devam etmeye başlamış, geçen haftalarda mı ne yeni bölüm gelmişti.

-------------

Beğenmedin müziği !? Tabi benim gibi dram seven birinden gelen müziği görünce... :D
kaan yıllardır ilk defa bir cümlenin içinde "ama" gördüm :D kırmızıya aldığım yerde ne demek istedin anlamadım :D

detayları öğrenmek iyidir :P haftaya başlayacağım şuan pek mümkün değil :D

Gene ağladım... Bir animenin, hatta halk arasında çizgi film olarak anılan bir şeyin bir insanı bu kadar derinden etkilemesi gerçekten çok ilginç birşey. Sonunu seyrettim gene ve resmen gözümden yaş geldi.

İzlemeyenlere, Kaya ve benden başka şu konuya girenlere söylüyorum. Kısa bir seri bir gecenizi alır, Ano Hana mutlaka izlemeniz gereken bir anime, gerisi yalan.

Gene ağladım... Bir animenin, hatta halk arasında çizgi film olarak anılan bir şeyin bir insanı bu kadar derinden etkilemesi gerçekten çok ilginç birşey. Sonunu seyrettim gene ve resmen gözümden yaş geldi.

İzlemeyenlere, Kaya ve benden başka şu konuya girenlere söylüyorum. Kısa bir seri bir gecenizi alır, Ano Hana mutlaka izlemeniz gereken bir anime, gerisi yalan.
kaçıncı izleyişin bu kaan ? açıkça söylemek gerekirse ben tekrar o animeyi kaldıracağımı pek sanmıyorum izlemeyenler mutlaka izlemeli.

Bütün seriyi 1 kere, son 5 dakikalık kısmı 10 kere belkide...
daha fazla izlemiş olmanı bekliyordum.Final sahnesini hatırlamam bile duygulanmam için yeterli oluyor dram seven biri olmadığım ve çabuk duygulandığım için sadece 1defa izledim ben.

Amma çok konuşmuşşunuz :D katekyo hitmen reborn'u bitirdim varmı anime tavsiyeniz ?

sende arada bi geliyorsun hellsing'den bir şey koyup kayboluyorsun daimi ol şu konuya :D

ps:Avatarınla imzanı değiştirmenin vakti gelmedimi :D

kaan sana gelsin senin tarzın olan bi ost (sanırım) :D
gelicem az kaldı şu işleri toparlayım bol bol konuşucaz :D

imkanı yok değiştirmem :D

Amma çok konuşmuşşunuz :D katekyo hitmen reborn'u bitirdim varmı anime tavsiyeniz ?
20-25bölümünü izlediğim ve söverek zamanımı yediği için bıraktığım anime KHR helal olsun bitirdiysen :D klasiktir her anime isteyene öneririm Guilty Crown istediğin türü söylersen ona görede bir şeyler diyebilirim.

gelicem az kaldı şu işleri toparlayım bol bol konuşucaz :D

imkanı yok değiştirmem :D
kötü görünüyor be erdeniz değiştir bence :D

Animesi çok ortadan kaldı, mangasından devam etmeni tavsiye ederim okumayı seviyorsan. İstersen bölüm söylerim nerden okumaya başlaman gerektiğini. !?

manga okumayı pek sevmiyorum nedense teklifin için teşekkürler :) Tür falan önemli değil benim için biraz sarsın boş anime olmasın yeterlidir

manga okumayı pek sevmiyorum nedense teklifin için teşekkürler :) Tür falan önemli değil benim için biraz sarsın boş anime olmasın yeterlidir

Neden kimse sevmiyor yaaaaa :cry:

O zaman klasikler gene iş başında. İzlemediysen
Code Geass
şiddetle öneririm.

Klasikler bitti dersende animelerini izlemediğim ama mangalarının aşırı derecede iyi olduğu
Pandora Hearts ve Air Gear
bakmanı tavsiye ederim.

Yok bana izlediklerinden tavsiye ver diyorsan
Another
olabilir, korku türünde. İlk sayfada tanıtımı vardı sanırım.

Dram severmisin bilmem ama
Ano Hana
izlemenide isterdim. Elinde imkan varsa bir gece otur 11 bölüm zaten bitir. ^^

Yada komedi olsun dersen
Toradora! izleyebilirsin, genel olarak sevmesemde dünya çapında bir ünü var ve Kaya'nın tavsiyesi ^^

Ben biraz daha bilim-kurgu isterim dersen
Deadman Wonderland konusu ve işlenişi bakımından çok güzel ve orjinal bir anime. Ama animesi tam olarak bitmiyor yani eğer neler oldu öğrenmek ve taakip etmek istersen manga başlaman lazım animeden sonra.

Son düzenleme:
Kokoro Connect
Ore no Imouto
Tasogare Otome x Amnesia
K-Project
Btooom!
Black Rock Shooter
Eureka Seven
Zero No Tsukaima
Zero No Tsukaima : Futatsuki no Kishi
Zero No Tsukaima ~Princesses no Rondo~
Zero No Tsukaima : F
Durarara!!