• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hortlamamis sanki konu ölürse hoş olmaz daha yeni keşfetmiştim :cry:

Son düzenleme:
Kurokonun suyu çıktı okumayin artik :pff: insanlar okudukça yazar iyice sapitiyor yeni sezonda kuroko 5inin ozelligini emip rainbow saca sahip olmazsa gelin dovun

Son düzenleme:
Bak ilk sezon guzel hatta gaza gelip baskete basladim falan tekrar. ikinci sezonda su vanishing drive fena değil guzeldi ama herkesin yapmasi :fire

Bak ilk sezon guzel hatta gaza gelip baskete basladim falan tekrar. ikinci sezonda su vanishing drive fena değil guzeldi ama herkesin yapmasi :fire
Ben gaza gelip bir arkadasla iddiaya girdim, 1.63 boyla smac basarim diye...

Bence genel olarak seride sorun yoktu, tadinda bitirmislerdi. Basindan beri tek bir olay etrafinda sekillendi olaylar ve cok hos bir finalle bagladilar olayi. En sonda cekilen resim ozellikle, kurokonun dogum gunune ozel, harikaydi. Yan seri cikinca yalan yok bende biraz "eeehh yani illa bkunu cikaricaksiniz" moduna biraz girer gibi oldum ama sonra cabuk sondu o ates, dedigim gibi ozlemisim ortamini.

Ayni sekilde fma da muhtesem son yapti filmler ile ama ova cikarirlarsa bir sekilde tekrardan, buyuk bir hayranlikla izlerim her ne kadar bir burukluk yasasamda, anlatabildim mi bilmiyorum amma...

İddianin sonucunu ogrenebilir miyiz? Anladim galiba demek istedigini. Karakterlerle bir sure sonra arkadas gibi oluyoruz basina kötü bisi gelse uzuluyoruz sampiyonluk kazaninca kendi basina gelmis gibi seviniyoruz demek istedigim bir sure sonra karakterlere iyice isindiysan takmiyorsun estetik kaygiyi dogal olarakta seri bitince uzuluyoruz fma herkes için oyledir camurdan bölüm yapsalar sorgulamadan izliycek tonla adam bulunur e tabi ben de onlardan biriyim ama kuroko daha bir fma seviyesine ulasamadi çoğu insanin gozunde

----------

Seni direk dunya sarmiyor :D

Kaya diye bir zümbük vardi bir aralar ama arazi olmus bakiyorum. Gelicegimi duydu tabi, yazik

Geri