• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1-2 anime baktım bende fena kendimi kaptırıyordum o batalığa bulaşmak istemedim :D sword art online 1-2 bitirdim death noteyede baktım süperdi başlamak istemedim lan korktum animeci olcam diye :D Çünkü gerçekten akıcı ve çok farklı bi dünya

1-2 anime baktım bende fena kendimi kaptırıyordum o batalığa bulaşmak istemedim :D sword art online 1-2 bitirdim death noteyede baktım süperdi başlamak istemedim lan korktum animeci olcam diye :D Çünkü gerçekten akıcı ve çok farklı bi dünya
Animeci olcam diye korktum derken !? Alindim lan...

ozaman hentai izle knk

Animeci olcam diye korktum derken !? Alindim lan...
lan üniversite okurken 4 yıl baya bir boşluğum vardı kendimi kaptırmak üzereydim o dünyaya. Kesinlikle çok daha farklı biri olurdum ve bırakamazdım. Dayanamadım sword art online başladım ve bitirdim ordan death notenin 1-2 bölümüne baktım derken o anime izleme manga falan takip etme isteğini farkettim içimde. Özellikle bu karakterlerin çok etkisi oluyo swo daki Asuna falan kirikonun tarzı artık bana çocuksu geliyor daha çok karşı cins karakterleri beğeniyorum ve mistik olaylarda varsa içinde bırakamıyorum lan tam 24 saatte bitirdim swo yu :D

Oncelikle o sao, lutfen......... Zaten salla animeyi mangayi, direk romana dal, origini orasi zaten :D

Su sarki ne abi :D

Artiz parazit demişsin ama sana sao light novelden bir spoiler veririm 5 seneye anca görürsün animesi çıkarsa o da

Çok uzun mu light novel :pff ygs ye iki buçuk ay varken zor baslanir

Adaletine tukuriyim dunya allah kimseyi yapmayi istedigi seyleri yapmak icin (tip kazanmak) yapmayi istedigi baska seyleri (sao okumak) yapamamayi gostermesin amin

Yeni üye olduğum için imzalar gizli içerik göremiyorum bi de sen vur forum eksik olma

Geri