• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hipokrat yemini unutma "Asla kimseye zarar vermeyeceğim." doktor olucan :rule

Son düzenleme:
İnsallah , durum pek parlak degil :D hos sonuclar gelmiyor denemelerde bana yetmiycek netler zaman denemeleri zor basvurular da basladi hafiften yusuf yusuf modundayim ama tharkunun tavsiyesini dinleyip lys calisiyorum yariyila kadar fizik geo haric lys konulari biticek insallah ygs de allah kerim :D bu arada benim adim da kaan aslinda iki adim var herkes omeri kullaniyor fark ettim ki umrunuzda olmayan bissuru seyi ardarda siralamisim kusura bakmayin su aralar baska bisi konusmak bir yana dusunemiyorum bile

Son düzenleme:
İnsallah , durum pek parlak degil :D hos sonuclar gelmiyor denemelerde bana yetmiycek netler zaman denemeleri zor basvurular da basladi hafiften yusuf yusuf modundayim ama tharkunun tavsiyesini dinleyip lys calisiyorum yariyila kadar fizik geo haric lys konulari biticek insallah ygs de allah kerim :D bu arada benim adim da kaan aslinda iki adim var herkes omeri kullaniyor fark ettim ki umrunuzda olmayan bissuru seyi ardarda siralamisim kusura bakmayin su aralar baska bisi konusmak bir yana dusunemiyorum bile
Aha bi tane daha kaancık oldu
D8P7N6.gif

Kasmayın kendinizi bu kadar kaancık kardeş :D

Araniza karbon kagit koyup halledicem sizi bir ara unutturmayin :D
kaan-cık valla kank kusura bakma ya adını fena çıkardım forumda kaancık diye çağrılacaksın artık:D asdasdasdsjgjgjgjjg ama çok sabrettim bunu sana yapmamak için baktım adam olmuyosun verdim odunu verdim odunu :drl

kaan-cık valla kank kusura bakma ya adını fena çıkardım forumda kaancık diye çağrılacaksın artık:D asdasdasdsjgjgjgjjg ama çok sabrettim bunu sana yapmamak için baktım adam olmuyosun verdim odunu verdim odunu :drl
Ses cikarmadim zira kullanan bir sen varsin, sorunum yok onda. Kaldi ki bende sana takiliyordum eskiden baya baya ota bko, payback gibi dusunuyorum np :D

----------

bu arada benim adim da kaan aslinda iki adim var herkes omeri kullaniyor fark ettim ki umrunuzda olmayan bissuru seyi ardarda siralamisim kusura bakmayin su aralar baska bisi konusmak bir yana dusunemiyorum bile

Forum daha gereksiz muhabbetlere ev sahipligi yapti zamaninda, kimsenin ygs muhabbetine takilicagini sanmam. Ama tabi evet anime cercevesinde kalalim genede :D

Geri