• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sorun degil, 1.65 boyunda point guardiniz hazir. Arada smac falanda atarim, kuroko gibi kayboladabilirim np

Ben de uzun degilim ve problemim yok maksat beraber bir seyler yapip eglenmek kisa olmakla ilgili guzel bi soz vardi "god only lets things grow until they are perfect , some of us didnt take as long as others" :shd

Buralar canlanmış :D :D Kardeşim daha hipokrat yemini etmedik :D Yani hiç çekinmem şu sıralar :D :D

Ohooo dua ederken allahim bi tip kazaniyim soz çok calisip iyi doktor olucam demedin mi sanki :D o yemin daha büyük

Saat olmus iki yatin zibarin hadi beyler, yarin ki proje teslimi icinde dua edin bana yattiginiz yerden

Finalden çıktım bugün canım sabaha kadar ayaktayım cumaya kadar da uyurum sonra temiz :D :D

Bir müslümana kafir dersen kendi imanın gider ben diyim ciddiyim

Yoo Allahım hayırlısını nasip et dedim :D :D

Seni bi ara kistirip bir kac soru sormam lazim etrafimda hiç tecrubeli biri yok danisabilecegim moralim duzeldi ama zaman lys biyolojide trde 20ye girince ama burda sinav muhabbeti yapmayalim kaoz kizar

Seni bi ara kistirip bir kac soru sormam lazim etrafimda hiç tecrubeli biri yok danisabilecegim moralim duzeldi ama zaman lys biyolojide trde 20ye girince ama burda sinav muhabbeti yapmayalim kaoz kizar
Kim takar KaoZ'u özelden tel vereyim konuşmak istiyorsan ya da öm ile de sorabilirsin direk sana kalmış :D :D

Duymayaniniz vardir belki, bu donem cikan muhtesem bir seri. Klasik muzik ile harmanlanmis, slice of life turunde romantik komedi bir seri. Inanilmaz derecede basarili buldum, henuz 12 bolum cikti yarin 13 oluyor.

Gram beni bilen varsa burda, Ano hana'ya olan bagimliligimida bilir. Onlar icin soyle bir yorum daha ekliyim; ikinci kez bu denli etkilendigimi hatirliyorum bir animeden.

Shigatsu wa Kimi no Uso

Duymayaniniz vardir belki, bu donem cikan muhtesem bir seri. Klasik muzik ile harmanlanmis, slice of life turunde romantik komedi bir seri. Inanilmaz derecede basarili buldum, henuz 12 bolum cikti yarin 13 oluyor.

Gram beni bilen varsa burda, Ano hana'ya olan bagimliligimida bilir. Onlar icin soyle bir yorum daha ekliyim; ikinci kez bu denli etkilendigimi hatirliyorum bir animeden.

Shigatsu wa Kimi no Uso
yemek tarifi veriyo sanki kamile bak ya. Zeytinyağı ile pişmiş buharıyla harmanlanmış jxcasbdasdwdmqwk sadsd

yemek tarifi veriyo sanki kamile bak ya. Zeytinyağı ile pişmiş buharıyla harmanlanmış jxcasbdasdwdmqwk sadsd
Bak simdi, "temporal lob"'una gecirdigim " hosafi seni... Sonra bölüm neden sessizlesiyor, susturan yok mu su tek hucreli paraziti konuda benden baska !?

Bak simdi, "temporal lob"'una gecirdigim " hosafi seni... Sonra bölüm neden sessizlesiyor, susturan yok mu su tek hucreli paraziti konuda benden baska !?
vayyy herkes kendi bildiğine göre konuşuyo demek mesleğine göre ? :D Lan seni nazım maliyet hesaplarından nâzım hesaplarına postalarım karşılıkta ayırmam ebedi kalırsın orda PASİF kalem olarak sana temettü verip sonra geri çekerim haddini bil ukela xdê

vayyy herkes kendi bildiğine göre konuşuyo demek mesleğine göre ? :D Lan seni nazım maliyet hesaplarından nâzım hesaplarına postalarım karşılıkta ayırmam ebedi kalırsın orda PASİF kalem olarak sana temettü verip sonra geri çekerim haddini bil ukela xdê
Ahdjajj&@3 liked it :D

Ahdjajj&@3 liked it :D
gelir tablosundaki ortalığı karıştıran bulunamayan kalem seni seni varya e-bildirgede bildirmem eski usul arşivleme sistemiyle vergi dairelerinde süründürürüm sana yanlış matrah veririm sonra şikayet ederim 100 milyardan başlıyo cezaları

gelir tablosundaki ortalığı karıştıran bulunamayan kalem seni seni varya e-bildirgede bildirmem eski usul arşivleme sistemiyle vergi dairelerinde süründürürüm sana yanlış matrah veririm sonra şikayet ederim 100 milyardan başlıyo cezaları
Oglum seni ne ara simarttilar lan bu kadar. Eskiden daha cekilir biriydin, vicik vicik birseye donusmussun...

Geri