• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yeni üye olduğum için imzalar gizli içerik göremiyorum bi de sen vur forum eksik olma

dur atıyım knk, benim kedim

n5rgO5.jpg

----------

tokyo ghoul izlesemmi iyimidir?

dur atıyım knk, benim kedim

n5rgO5.jpg

----------

tokyo ghoul izlesemmi iyimidir?
Cok fazla oneri geldi etraftan izlemem adina, baya ovuyorlar. Listemde oda

To aru majutsu no index izledin mi !? Orda accelerator diye bir karakter var adamim benim, sirf tokyo ghoulda ayni tip bir psikopat var diye izlemek istiyorum bende :D

Accelerator un efsane gülüşü için bile izlenir izlemeyen izlemeli saglam karakterleri var seri sağlam olmasa da

Accelerator un efsane gülüşü için bile izlenir izlemeyen izlemeli saglam karakterleri var seri sağlam olmasa da
Hem sao hem tıp ortak noktamız ona gönderme yapmış arkadaş ^^ Ama birleşirsek seni ezeriz kaancım :D :D Bu arada unutmadım ikinci dönem gelicem bu ara finaller var [MENTION=42159]KaoZ[/MENTION] Final çıkışı da direk eve gidicem inşallah :D

Tip mi taktik verebilir misin biraz 135 e takildim kaldim artmiyor
Dipnot: mutlu yıllar maxigame ahalisi

Son düzenleme:
Tip mi taktik verebilir misin biraz 135 e takildim kaldim artmiyor
Dipnot: mutlu yıllar maxigame ahalisi
Ygs ye değer verdiğin kadar lys ye de önem ver, ygs iyi geldi benim sonra 2 ye katladım onu lysde, ikiye derken X sıralamasından 2X'e düştüm lys yi iyi bilmediğim için. Ayrıca ygs de konuları hallettikten sonra geriye sadece deneme çözmek ve tecrübe kazanmak kalıyor eğer konulardan eksiğin varsa tamamla sonra da deneme aban ^^ Ayrıca DRRR!!! sezon iki geliyorrrrr çok yakında :D :D

Ygs ye değer verdiğin kadar lys ye de önem ver, ygs iyi geldi benim sonra 2 ye katladım onu lysde, ikiye derken X sıralamasından 2X'e düştüm lys yi iyi bilmediğim için. Ayrıca ygs de konuları hallettikten sonra geriye sadece deneme çözmek ve tecrübe kazanmak kalıyor eğer konulardan eksiğin varsa tamamla sonra da deneme aban ^^ Ayrıca DRRR!!! sezon iki geliyorrrrr çok yakında :D :D

Tesekkurler insallah sonum seninki gibi olur hüzünlendim yeni yıl falan geçen yıl ne mutluydum bu zamanlar son dakikalarda bile test cozdum ne hallere düştük iyi mi

Ohoo konusu hakkinda bisiler soylendi mi gecen sezon guzel bitmisti aslinda :D yazilan yüz küsur doujinshiye dayanamayip devam kararı aldılar kesin

Ezeriz !? Sen once kurula odaklan yavrusu, sonra bahane istemem. :D
Merak etme şekerim bir kurul 3.5 ile cepte :D :D Diğerinin de ilk notu AA finali kaldı bir :D :D ;) Sorunsuz kapatıcam dönemi inşallah :D :D

----------

Tesekkurler insallah sonum seninki gibi olur hüzünlendim yeni yıl falan geçen yıl ne mutluydum bu zamanlar son dakikalarda bile test cozdum ne hallere düştük iyi mi

Ohoo konusu hakkinda bisiler soylendi mi gecen sezon guzel bitmisti aslinda :D yazilan yüz küsur doujinshiye dayanamayip devam kararı aldılar kesin

Valla ne olucak tam bilmiyorum ama bekliyorum heyecanla zaten finalden sonra 38 gün tatilim var yata yata izlicem baya anime :D :D

Yanlis muhendisle ugrasiyorsun be yavrusu, salarim ustune 2-3 chimera karismam sonrasina :D

Geri