• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Edx Loader 6

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bypass
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bypass

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 May 2011
Puanı
16
Moderatörün son düzenlenenleri:
virustotal koyuyorum anasayfaya yönlendiriyor .s yapamadım yada sitede sorun var.

oldu sanırım.

elitesilkroad bölümünde bir program paylaşmıştım bütün forumlarda bunu almış. Alıntıdır yazmasını istedim özel mesaj ile oda yazıyı kendim yazdım resimleri kendim çektim niye alıntıdır yazayım falan dedin doğal olarak sinir oldum bu duruma bende böyle birşey yaptım.

edit: sitede phClientless, PhManager die programların sourcelerini buldum site kendisi bile paylaşmamış. Source halinde isterseniz onuda paylaşabilirim :)

Ucuna biyerine maxigamede ekle hiç alıntı yapamasınlar :D

yapamazlar zaten programın başlığını değiştirdim :D

Geri