• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot & Ek Dosyalar Download

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bro ya ben eskiden beri kullanyrm botu pc format attm tekarr kurdum herseyi sidmde bot acılında HS server is bussy or down dio nasıl halledblrm

ya biri yardımcı ola bilirmı bana her şeyi yaptım botla oyuna gırıyodum ıd w yazıyorum start dedıgımde hemen masa ustune atıyor İSRO-İBOT çalısmayı durdurdu hatası verıyo team wiewerden yardım ede bılcek bırısı warmı ?

Hata Alanlar için Dosyaları daha düzgün bi yere yükleseniz ? indirmek icin üyelik istiyo ---4shared.com

tikliyorum download sayfasi geliyor orda bi suru download linkleri var hepsi de fake indirmem icin program kurmami istiyor. neden direk indiremiyorum

////

neyse baska bi yerden buldum ama
vcredist_x64 u kurduktan sonra ocx 64 bit dosyalarini kurmaya calistigimda su hatayi aliyorum
The specified module could not be found.
Yardim lutfen win7 64 kullaniyorum

Son düzenleme:
Geri