• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot & Ek Dosyalar Download

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İ botu Nasıl Kura Biliirimm Acil yardım dosyaları indirdim ama kuramıyorum

Yardım edermisiniz
dosyaları indirdim ama kuramıyorum

----------

pROGRAMLAR VAR AMA KURAMIYORUM AÇIKCA EN BAŞTAN HER ŞEYİYLE ANLATIRMISINIZ PROGRAMLARI NE YAPICAM FELAN BİLMİYORUM

Ya admin özür dilerim başının etini yiyorum bellki ama win7 ile calışıyormu bu bot?

Ya ekran kartını nasıl yükseltirim dicekdimde admin yaptım onu 3 şey saydın onuda yaptım soru cözümede bakdım konu acdım 2 saatir cevap yazan yok kurbanın olayım biliyorsan yaz ya kafayı yiyecegim burda :S :((

Ofya.ibot yeni download yapmış 1.39 indiremedim.Farklı bir siteye upload etmiş...Adminlerden varmı indiren...

ibot v1.41 upload edermısınız lutfen 13 d ıtemlerı gorunce hata verıyo charı kasamıyorum

kaç gün oldu daha yeni sürümü gelmedi mi sürkli dc yiyorum

oyuna giriş ekranına mobil phone vericifation diye bişey eklenmiş. ondan dolayı hata veriyor ibot. yenisi ne zaman gelir?

Arkadaşlar iBot'un sitesinde yayınlandığında sizlerle de paylaşılacak, umuyoruz ki en kısa sürede güncellenir. Burada sormak bir şeyi değiştirmiyor ya da hızlandırmıyor malesef..

Beyler oyuna giriş ekranına mobil phone vericifation diye bişey eklenmiş onlan alaksı yok siz şifrenizi resetleyın ibotun yeni versiyonu nu bekleyın. oo mobile phone.. gibi şey ö.deil onu ztn boş bırakacaksınızz . kendı çarınıza guvenemıyosanız soyulur diye korkuyosanız alın ıphone veya androıdlı tel ypn onu ozmn o şeyi mobil phone vericifation (motp) bu sadece çar soyulmalarına karşı karşı tedbir amaçlı bi program... Şindi hpmizz ibotun yenı versıyon nu beklıyecezzzzz :)

Geri