• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Edx Loader 6

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bypass
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
969.jpg

Surekli Dc

Surekli dc yiyorum nicin ? ve lutfen aciklayblrmisinz daha once hic edx kullanmamstr tskrrlerr

" Nop hackshield " işaretlediysen sık dc yiyebilirsin.

yok sdece multi isrtliyrm zoom hack swear filter falan.. nsl progrmin nsl calstgnida bilmyrm tam olark

----------

nasil kullanacgz ?? lutfen yardim edin resimli anlatim ? ve nicin dc yiyorumm

Kardeşim Emeğine sağlık . fakat bende edxloader eski sürümde sorunsuz dc siz çalışıyor eminim sürekli kullanıcılarında çalışıyordur .
bu programı ve bu tarz programları kullanmamız için herhangi bir moderatörün veya genel yöneticinin programın temiz olduğuna dair
onay vermesi benim için şarttır bunun harici seni suçladığımdan veya güvenle alakası yok sadece tedbir diyelim .

Kardeşim Emeğine sağlık . fakat bende edxloader eski sürümde sorunsuz dc siz çalışıyor eminim sürekli kullanıcılarında çalışıyordur .
bu programı ve bu tarz programları kullanmamız için herhangi bir moderatörün veya genel yöneticinin programın temiz olduğuna dair
onay vermesi benim için şarttır bunun harici seni suçladığımdan veya güvenle alakası yok sadece tedbir diyelim .

kardeşim emin ol moderatörlerden veya genel yöneticiden daha iyi analiz ediyorum ben dosyayı ;) Ama içini rahatlatmak istiyorsan beklersin ona karışamam.

sanmıyorum. Elitesroda media.pk2 nin blowfish şifresi farklı. Loaderin sourcesi lazım.

dostum ben nicin dc yiyorum surkli ndn cvp vrmysuunn ?? msjlarim okunmuyormu yaa

ya byler bnde Aé?_'%'+ŞSDAKFŞ gibi bi hata gelıyor ne ypcm .s

kardesh ibot u saliom edxloader i de tabi giriom oyuna girer girmez dc nie ki lyutfen yardim edin ;(

Geri