• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Edx Loader 6

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bypass
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben bu loaderi kodlamadım paylaştım.Herkese teker teker cevap verirsem post kasmaktan kitlenir konu.

O Zaman Konuda Açıklama Yapabilir misin? Zaten Okuduğum Kadarı ile Sorunların Hepsi Aynı Nasıl Kullanıldığı ve Sürekli Neden DC yediği. Bende de 1. Karakter Açılıyor 2. Karakteri Açamıyorum. ve 2. yi Deneyene kadar Zaten DC yemiş Oluyor.
2 Sene Aradan Sonra Buda benim ilk Postum.
Yardım İçin Şimdiden Teşekkürler.

bu dosyayı rardan çıkarırken şifre istiyo şifreye ne yazıyoz ?????

----------

biraz acele cavap verirseniz çok sevinirim.....

O Zaman Konuda Açıklama Yapabilir misin? Zaten Okuduğum Kadarı ile Sorunların Hepsi Aynı Nasıl Kullanıldığı ve Sürekli Neden DC yediği. Bende de 1. Karakter Açılıyor 2. Karakteri Açamıyorum. ve 2. yi Deneyene kadar Zaten DC yemiş Oluyor.
2 Sene Aradan Sonra Buda benim ilk Postum.
Yardım İçin Şimdiden Teşekkürler.

edx6 yeni sro sürümüne uyarlamaya çalıştıkları için baya bi modülü baştan yazmışlar hackshield bypass veya multiclient gibi. Bu yüzden bunun gibi hataların çözümü olduğunu pek söyleyemicem loaderin kendisi böyle.

Şifre : Bypass-Maxigame

bn indirdim ancak hiç bir şekilde çalıştıramadım hack shieldi kapatıp çalstrdmda hata alıyorum hack shieldi açıp çalıştırdmda sağ altta biraz yüklniyo snra sro_client kenidini kapatıyo

Beyler, iSro'da 2. hesapta hemen dc veriyor, yeni versiyonu falan var mıdır?

Arkadaşlar çift char açmanın yolu yokmu başka hep dc veriyor edx6

Arkadaşlar ben kullanamıyorum launch diyorum açmıyor neden?....

Ben tum ayarlari duzgun bir sekilde yapdim ama error veriyor ?????

çalışan bi multiclient linki verirseniz sevinirim.No dc işaretlenmediğinde oyuna girmiyo işaretlendiğinde ise 2dakika sonra discconnet yazıyo

sbottada giremiyorum multiyle ya sbotta multile nasıl giriliyo loaderlede giremiyorum delircem ya

ben çözümü exsbot ile buldum sadece o bot ücretsiz ve multi açabiliyor

Geri