• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Edx Loader 6

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bypass
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Virüs yok gerçi ama bölüm yöneticileri onaylamalı.Gerçi virüs çıktıktan sonra kimse zararımı karşılamaz ki..

edx loaderin yenisi sürümü bu ise modlar tarafından ibotu çalıştırmak için gerekli oalnların listesine konmadan kullanmayacağım...

NOP Hackshıeld yuzunden dc vermıyo ben onu tıkleyıp gırebıldım anca.. herkeste gecerlı mıdır bılemıyorum ama bende ıse yaradı arkadaslar..

Son düzenleme:
zzzz

virüstotalde 1 tane virüs buldu Trojan.Malware.Win32.xPack.i bu nedir :)

LOADERı acınca NETERROR hatası alıyorum bilen var mı nasıl yapıcagımı ?

isro oynamıyorum da edx5 çalışmıyor mu da buna yöneldiniz?

edx 5 i ben nedense her oyunda çalıştırdım,

vsro (conduongtolua.vn) - csro-ksro-eskiden isrodada- ecsro

:D

Linkler ölü biri şunu rapidshare e upload edebilirmi çok acil lazım

bnde edx 5 var.hala çalışıyor mu ? çalışıyorsa ayarları biri söyleyebilir mi

Bypass kardeşim eline sağlık bişeler çıkarıp paylaşmışsında , sorunları olan kardeşlerimizlede bi ilgilensen?

Konu açtın mı arkasında dur. Koyun değil bu ' sal meraya ne yaparsa yapsın'.. Dinle insanları

Bypass kardeşim eline sağlık bişeler çıkarıp paylaşmışsında , sorunları olan kardeşlerimizlede bi ilgilensen?

Konu açtın mı arkasında dur. Koyun değil bu ' sal meraya ne yaparsa yapsın'.. Dinle insanları

Bir sorununuz olursa elimde geldiği ve bildiğim kadar yardımcı olmaya çalışırım :)

Benim sorunum yok. Açtım ve dün geceden beri multi client ibottayım. Hiç bir sorun yok sabaha kadar kastım hala kasıyorum. Benim bi sorunum yok ama
üstlere çıkarsan ve diğer sayfalara bakarsan sorunu olan en az 5-6 kişi bulursun..

ben bu loaderi kodlamadım paylaştım.Herkese teker teker cevap verirsem post kasmaktan kitlenir konu.

ya beyler ben açamıyorum win 7 pc yönetici olarak calıstırdım böle kara ekran cıkıyo kapanıyor 2 kere acılmıyo nedense eror felanda vermiyor

Geri