• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Holy Bot Script yapımı ve loop ayarları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ati
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ArkadasLar Bi Yardım Edermisiniz Rica Etsem Ben Hooly Botda Script Yapıyorum Kasma yerine gidiyorum 2 Tane Canavarı öLdürürüyor Sonra Retun Cekiyor ya Yardım Lütfen

Modlar Bu yorumu okuyun bence belki işeyarıyabilir :D

holybotta map klasörü bulunmakta bu klasorun içinde sadece hotanın resimleri var biz ibot konusunda yayınlanan maplardan bikactanesini map klasörüne koysak belki O bölgelerdede Çalışabilir ama o bölgenin scriptini yapmak gerekiyor demi :(

DOSTUM OLMUYODU START DİYİNCE STAR DEDİM RETRUN ÇEKTİM WALLAHA NE OLDUYSA ŞİMDİ GİTİYO DEMEKKİ START DİYİP RETRUN ÇEKMEK LAZIMMIŞ :d

----------

Bide Bişe Sorucam Yardımcı olurmusunuz Scrip Oldu Alış Veriş Filan raper Filan hepsinin Yapıyo Slota gidiyo atla ama Attan İnmiyo Bekliyo Onu Nası ayarlıcam slota gidince attan İnsin

çalışmıyor tam yapıyorum town çekiyorum oldugu gibi kalıyor buflaara basıyr ole kalıyor

----------

tmam yaptım bota start diyip ole retun çekitim oldu

Caveye kadar hersey güzel caveye girince bekliyo gitmiyo hiçbirşey yapmıyo bunun nedeni ne olabilir?

Kardeş 93 lvl im Ve Bot 70 cavede Siprit çalışmıyor ben nasıl kasıcam bu charı Bi yolu yokmu gitmesinin

----------

kardeş 2 silahı 2 c slot a koy kasada nedeni bu Yada ustundeki itemleri çıkar tekrar tak yada :D yarına 500 tane Arrow al yapmaz bidaha

arkadaşlar bot çok güzel sevdim fakat rpr yaptırma nerden onu bulamadım birisi yardım edebilir mi?

arkadaşlar holy botu cavede açtığım zaman dc veriyor nasıl düzelte bilirim acaba...

S.a. KArdes birsey sorcaktım. Ben loop ayarlarını acınca dc yiyorm neden olabilir?. Cavede sorunulu oldugunu bildigim için cave de hiç kasmadım daha çarı fakat ne yaparsam yapım loop ayarlarını yapnca dc yiyor. neden olabilir?. Loop ayarlarını kapatınca hiç dc yemiyor. Bir cvp verirsen sevinirim. Ayrıca guzel konu. Simdiden teşekkürler...

kardes tum aşamaları yapıorum sonunda returna tıklıçam mı kasma yerıne gidiorum stop rec dıorum save dıorum sonra loaddan secıorum 19.cu asamaya tıklıçam mı bıtınce kendı otomatık tıklıo mu ?

üstat bende ayak hızı yok fire cold açık npc den speed alıyorum ama bota bastırma sansımız varmı ?

Geri