• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

Bakın Beyler. KDBot Kulllanıyorsunuz Ama Çarlarınız Soyulursa Köpek Gibi Etrafa Saldırmayın.Bu Arada Köpeklerden Özür Diliyorum...

ya beyler ben wizzimle ptye girmek için kdbotla oyuna giriş yapıyorum ama girdikten tam 5dk sonra phconnector01 çalışmayı durduruyor hata veriyior. Çözümü var mıdır?

#Burası ahır değil forum.

Moderatörün son düzenlenenleri:
ya beyler ben wizzimle ptye girmek için kdbotla oyuna giriş yapıyorum ama girdikten tam 5dk sonra phconnector01 çalışmayı durduruyor hata veriyior. Çözümü var mıdır?

Sanırım nova pt'ye giriyorsun. Bazı nova ptlerin olduğu yerler çok kalabalık oluyor. Çok kalabalık alanlarda phconnector o kadar bağlantıyı kaldıramıyor ve çöküyor. Çözüm olarak daha az kalabalık olan yerlerde pt ye girmen gerekir.

bende KdBot Kullanıyorum, fakat donma yapıyor

Pc'min özellikleri düşük bundan dolayı kasma yapabilir diye düşünüyorum... hmmm
Birde size danışmak istedim hata falan almıyorum anlatıldığı gibi yapıyorum fakat canı isterse donmuyor canı istemesse donuyor.. Pc'min özellikleri düşük olmasından dolayı kasma yapmasını ne alakası falan var derseniz: Arkadaşımın iyi bi pc'si var onda hiç donma yapmıyor. Bendede kafasına göre takılıyor işte.. Yardım olabilecek biri varsa bana cevap verebilirmi özelden veya cevabıma cevap verebilecek biri lütfen yazsın....:hfy:

120 cap sw de nasıl calıstırabiliriz. botla oyuna giriyorum ama skilleri 110dan yukarısını görmüyor

proxy >> 01 >> phC0nnector01'e qirip 10001 yazan yeri 10003 yapın ve loaderi acerken 10001 yazdıqınızıda 10003 yapın

imbueyi colda çevirdikten sonra sürekli dc vermeye başladı. Ayarları da silip tamamen değiştirdim ama yine de olmadı .

dc yiyen arkadaşlar skill tablosuna dikkatli bakın oraya pasif skill eklediyseniz dc verebilir. hocam benim bi sorum var benim pet yok elle kastırıyorum gold toplamıyor hangisini ticklicem ?

bende Failed to connect to server .(C4) hatası veriyor cozumu varmı ?

4bf7d

böyle bi sorun ile karşı karşıyayım tık yok

Kd Bot Yeni Sürüm gelcekmi ?

Kd bot yeni sürüm gelecekmi yada yeni sürümde çalışıyormu?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende başka sro'da bot çalışıyor fakat. Kendi oynadığım başka Sro'da çalışmıyor Sanırım IP'den kaynaklanıyor. Edx loaderde serverın IP'si gözükmüyor site yazıyor Cmd Komutundakı Ip'ise olmuyor o serverin Ip'sini nasıl öğrenebilirim önerilecek program var mı?

kardeşim yeni bot cıkıcakmı bu bota bastıgım zaman oyundan atıyor bi açıklama yapın..!

Botu yapan ben değilim. Yapan kişi ne zaman yeni versiyon çıkarırsa o zaman gelir buraya yeni versiyon. Bota basıtığın zaman oyundan atıyorsa, ayarlarda sorun var demektir. Muhtemelende skill ayarlarındadır sorun. Pasif skill filan koyma skill yerlerine, birde fix skill yap.

----------

Arkadaşlar bende başka sro'da bot çalışıyor fakat. Kendi oynadığım başka Sro'da çalışmıyor Sanırım IP'den kaynaklanıyor. Edx loaderde serverın IP'si gözükmüyor site yazıyor Cmd Komutundakı Ip'ise olmuyor o serverin Ip'sini nasıl öğrenebilirim önerilecek program var mı?

Server tanıtımlarında yazıyordur, yada google aracılığyla bulabilirsin büyük ihtimal.

----------

dc yiyen arkadaşlar skill tablosuna dikkatli bakın oraya pasif skill eklediyseniz dc verebilir. hocam benim bi sorum var benim pet yok elle kastırıyorum gold toplamıyor hangisini ticklicem ?

Pick before atack işaretli olsun. Birde gold (vung) ların üçünüde pick olarak işaretle.

phconnecter.jpg

Daha sonra botumuzu çalıştırıp select tuşuna basıyoruz. Bot açılıp oyuna girmemizi bekleyecektir:

kdbotal.jpg

Kardeş eline koluna yüregine saglık ama ben bot err load skill.txt yapıo acilmior yani sebebi nedir yardım istiyorum !!

BSObj plugin
can't create file transfer manager!
Maybe pack file corrupted or someone is already accessing it now...try a few minute later
,

hatası veriyor oyunun versiyonu yükseltildiği için.Yeni bot çıkarsamı düzelir bu sorun?

Hocam ben dedıklerının aynısın yaptım hatta orjınal ıtem.txt dosyasınıda kullandım yok bu gold felan toplamıyor kafayı yıcem.

Geri