• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

Kardeşim bir şey soracağım . Bütün ayarları yapıyorum . Oyuna giriyorum . Gidiyorum boş bir yere 2 -3 Slot var . Bota Start veriyorum . Bot 1 tane buff basıyor ve Dc veriyor .
Daha sonra Kd Bot penceresine baktığımda Att.Err:78895702 ( Check Mobs Err Module ) şeklinde bir yazı yazıyor . Botun sorunsuz çalışması için gerekli olan tüm programları yükledim oysa . Yardımların için şimdiden teşekkürler :)

kardes bendede şöyle bi hata verıyor herseyı yapmıorum ama bi bakar mısın (loaderle gırıs launcher calısıo tam oyuna grmek uzereyken-- Net error-Failed to connect to server. (c4) çözümü varmıdır acaba

yok kardeşim ya olmuyor hala skill.txt nedir bunun çözümü

----------

windows xp kullanıyorum bu arada

Arkadaşlar geçen pick yaptığım novayı almadı ben botu durdurup aldım düşerde almaz diye fazla afk olamıyorum yardım.:drym:

loaderdan 10001 porttan girmeye çalışırken C9 hatsı veriyo küçük pencreede oyun açılmadan çince yazılar falan.

daha önce hiç sorun olmamıştı. phconnectordede 20001 port falan yazıyor ?

Kardeşim bir şey soracağım . Bütün ayarları yapıyorum . Oyuna giriyorum . Gidiyorum boş bir yere 2 -3 Slot var . Bota Start veriyorum . Bot 1 tane buff basıyor ve Dc veriyor .
Daha sonra Kd Bot penceresine baktığımda Att.Err:78895702 ( Check Mobs Err Module ) şeklinde bir yazı yazıyor . Botun sorunsuz çalışması için gerekli olan tüm programları yükledim oysa . Yardımların için şimdiden teşekkürler :)

Sanırım skill upladın ama botu fixlemedin. Botta fix skills butonuna bas bi daha dene.

----------

yok kardeşim ya olmuyor hala skill.txt nedir bunun çözümü

----------

windows xp kullanıyorum bu arada

http://www.ascentive.com/support/new/libraryfiles.exe

Şunu kurmayı bi dene.

failed to 10001 port falan diyor phconnector de bundan dolayı girmiyor oyun a?

Bu hata

Son düzenleme:
Çok teşekkürler harika bir bilgi bu herkezin işine yaramıştır umarım :shm:

kardeşim botu ayarlıyorum buffları basıyor yanlız attack yapmıyor neden

2 char nasıl açılıyor? Biri botta diğeri normal şekilde?

2 char nasıl açılıyor? Biri botta diğeri normal şekilde?

Loaderdan 10001 numaralı porttan girersen botala girmiş olursun. Hiçbir şeye tıklamadan işaretlemeden girersen düz şekilde girersin. Bi botlu bi botsuz 2 client açmış olursun.

----------

kardeş bu sadece 2 sikillemi atatck yapıyor :(

Use first skill seçeneği işaretli sanırım sende. O seçenek işaretli olduğu zaman ilk sıradaki skilleri cooldown süreleri bittiği anda bi daha vurur. 3. sıradaki yada 4.sıradaki skile gelene kadar 1.sıradaki skilin cooldownu biterse 3.4. skilleri kullanmaz direk bire geçer. O seçeneği iptal edersen işaretlediğin tüm skilleri sırayla kullanır.

----------

kardeşim botu ayarlıyorum buffları basıyor yanlız attack yapmıyor neden

Kasma alanına gelince Add XY butonuna baski bot oranın kasma alanaı olduğunu anlasın ;) O zaman atak yapmaya başlar.

ilk başlarda sıkıntı yoktu ama şuan bütün bunları yaptıktan sonra start bot dediğimde dc oluyor neden olabilir acaba ?

Geri