• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

kardeş bende de ole nova topluyomu bılmıymda hiç cıkmadı :)
her seçdigimi topladı para hariç. Paraya geldiği zaman normal mobdan cıkan parayı almıyo party,giant gibi özel moblardan yüklü para çıkarsa ozaman dönüyo alıyo onları

Şu toplama olayı bıktırdı beni :pff: Bu konuya ve özel mesaj yoluyla bir sürü kişi mesaj gönderdi. Benim botum hiç bi item toplamıyo, ayar yaptığım halde toplamıyo gibi mesajlar alıyorum sürekli. Ya botun kalitesizliğinden dolayı çoğu bilgisayarda sorun çıkarıyor yada bu hatayı alan herkes birşeyleri yanlış yapıyor. Birkaç pc de deneyeceğim bu sorunu? Nedense benim arkadaşlarımda hiç böle bi sorun olmadı ( hepsine ben ayarladım botları bu arada) :drym:

Şu toplama olayı bıktırdı beni :pff: Bu konuya ve özel mesaj yoluyla bir sürü kişi mesaj gönderdi. Benim botum hiç bi item toplamıyo, ayar yaptığım halde toplamıyo gibi mesajlar alıyorum sürekli. Ya botun kalitesizliğinden dolayı çoğu bilgisayarda sorun çıkarıyor yada bu hatayı alan herkes birşeyleri yanlış yapıyor. Birkaç pc de deneyeceğim bu sorunu? Nedense benim arkadaşlarımda hiç böle bi sorun olmadı ( hepsine ben ayarladım botları bu arada) :drym:

Elixir Alıyor Gold Alıyor Stone Alıyor Nova Almıyor Garip Değilmi ?

Merhaba
Bot İtem TOplamıyo...İsaretlemelerı yaptım.Hersey anlatıgınız gıbı yaptım.hala item toplamı.İtemOrjinal.txt | İtem.txt olarak cevırın demısınız. ındırdıgım dosyada İtemOrjinal yoq..

Merhaba
Bot İtem TOplamıyo...İsaretlemelerı yaptım.Hersey anlatıgınız gıbı yaptım.hala item toplamı.İtemOrjinal.txt | İtem.txt olarak cevırın demısınız. ındırdıgım dosyada İtemOrjinal yoq..

Toplama hatalarınının editlenmiş item dosyasından kaynaklandığını düşündüm ve editli olanı tamamen sildim. Şuan linkteki bot dosyasında tamamen orjinal kdbot bulunmaktadır. Hiçbirşeyine dokunulmamıştır. Hâlâ toplamıyorsa sorunun editlenmiş item dosyasında değil botta olduğunu anlıyoruz :)

ya öldüğü zaman canlanım şehrin dışına çıkıp dalmasını istiyorum onun ayarlanmış şekli varmı acaba sp kastımda lvl down düşsün dalarak :D

Şefim 2-3 gündür att.error diyor char ölmüş yada dc yemiş olarak buluyorum sebep ne acaba ?

Char Nova Almıyor Diye Pet Aldım Pete Nova Aldırma Ayarı Varmı Yoksa Resimdeki Gibimi Olcak Pet Ayarı

Arkadaşlar arkadaş konuya yazdığınız sorulara bile teker teker cevap veriyor . Bunun için 1 teşekkürü esirgemeyin .

Char Nova Almıyor Diye Pet Aldım Pete Nova Aldırma Ayarı Varmı Yoksa Resimdeki Gibimi Olcak Pet Ayarı

Pete item toplattırmak için ekstradan herhangi bir ayar yapmana gerek yok. Pick olarak seçtiğin itemler pet varsa petle, pet yoksa çar tarafından toplanır. Bende pet yokken çar topluyordu. Sonra pet aldım, hiçbir ayar değiştirmedim ve itemleri pet topluyor.

----------

skill.txt hatası geliyor açılmıyor bot

Botu kapat aç, yada yönetici olarak çalıştır. Mesajı dün yazmışsın, muhtemelen çözülmüştür bile sorunun şimdiye kadar :)

----------

weapon switchde olsa süper bi bot olucakmış :)

Orası da paralı bota kaçar artık :)

----------

Arkadaşlar arkadaş konuya yazdığınız sorulara bile teker teker cevap veriyor . Bunun için 1 teşekkürü esirgemeyin .

Bende teşekkür ederim :'( Rehberi yaptım, sorunlarla da ilgilenmeye çalışıyorum işte. Ama bot çok fazla sorun çıkarıyor. Hergün bir sürü kişi post atıyor konuya. Yapabildiklerimi çözmeye çalışıyorum. Teamwiever ile bağlanıp sorunu çözmeye çalıştığım kişiler bile oldu :D Keşke daha stabil bi bot olsaydı onun rehberini de yapsaydım. zBot var ama daha çok erken. Geliştirme aşamasında bi bot ve çok fazla sorunu var. Biraz düzeldikten sonra onu da yaparım,

Ayrıca bu hafta vize haftasıydı. Vizelerden dolayı gecikmeli olarak cevap verdim mesajlara. Vizeler bitince daha rahat olur.

Geri