• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

Kardeş öncelikle çok teşekkürler bunu bekliyordum ellerine sağlık.Fakat bir sorunum var,bot benim warior buildinden bazı skilleri görmüyor. örneğin Dare Devil,Triple swing gibi. Yani skillerin bulunduğu bölümden bu skilleri arıyorum fakat bulamıyorum bana yardımcı olursan çok sevinirim.:)

Kardeş öncelikle çok teşekkürler bunu bekliyordum ellerine sağlık.Fakat bir sorunum var,bot benim warior buildinden bazı skilleri görmüyor. örneğin Dare Devil,Triple swing gibi. Yani skillerin bulunduğu bölümden bu skilleri arıyorum fakat bulamıyorum bana yardımcı olursan çok sevinirim.:)

Reload yap skilleri. Yine gelmezse karakterinin ayarlarını bot klasöründen sil, baştan aç. Düzelir belki (bot böyle sorunlar çıkarıyor çünkü).

----------

kd-bot linki verirmisin ?

Rehber hazırlıyorum, o kadar ayrıntılı rehberden sonra bi indirme linkide koyarım heralde konunun sonuna? Okumadan bakmadan istek yapıyorsunuz İlk sayfada vardı link. Lütfen bu kadar hazırcı olmayalım.
Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

kasarken yeni skiller eklenince görmüüyor benimde başıma geldi çıkıp girince düzeliyor yeni baştan ayar yapmanıza gerek kalmıyor ama beyazlotus üstat söylediyse doğrudur :D

Kardeş söylediklerinizin hepsini yaptım fakat işe yaramadı bazı skiller hala gözükmüyor.

kasarken yeni skiller eklenince görmüüyor benimde başıma geldi çıkıp girince düzeliyor yeni baştan ayar yapmanıza gerek kalmıyor ama beyazlotus üstat söylediyse doğrudur :D

Evet çıkıp tekrar girince, yada ayarları silip tekrar yapınca düzeliyor bazen. Ama bazen düzelmiyor. Bot ücretsiz olduğu için yapımcısı sorunları gidermek için uğraşmıyor. Bu durumda yapcak bişi yok ne yazıkki :(

kd bot dün akşam super çalışıyodu şimdi checktn sonra start a basınca dc veriyo sadece bendemi böyle acaba? :D

Kardes Bi bana Yardım Etmedin :S kaç gün oldu koyalı fotoyu :S

Giriş Noktası Bulunamadı hatası ve çözümü.

----------

Ya arkadaslar simdi bu bot yasak mı yoksa serbest mi ? (Bpsro için soruyorum)

Bot kullanımı serbest BlackPearl'de.

----------

kd bot dün akşam super çalışıyodu şimdi checktn sonra start a basınca dc veriyo sadece bendemi böyle acaba? :D

Şimdi denedim sorunsuz çalışıyor bot. Sanırım sen skill upladın ama botu fixlemedin. Fix skille basıp bi daha dene.

kardeşim herşey cok iyi giriyor kasıyor ama 15-20dk sonra kendi kendi kendine kapanıyor sebeni nedir

----------

Oyuna Giriyorum Sürekli Yanıt Vermiyor Diyor

beyazlotus üstat orjinal item.txt kullanıyorum ve novayı almış yerden kanıt gösterebilirim :)

beyazlotus üstat orjinal item.txt kullanıyorum ve novayı almış yerden kanıt gösterebilirim :)

O zaman nova için özel ayar yapmaya gerek yok. Demek ki diğer botlar gibi otomatik topluyor novaları. Upload linkini düzelteyim o zaman novasız item dosyasıyla. Bilgilendirdiğin için sağol.

----------

kardeşim herşey cok iyi giriyor kasıyor ama 15-20dk sonra kendi kendi kendine kapanıyor sebeni nedir

----------

Oyuna Giriyorum Sürekli Yanıt Vermiyor Diyor

Sanırım çok kalabalık slotta kasılıyorsun. Eğer etrafında 2-3 parti varsa ve iyilerse dakikada yüzlerce mob ve çöp düşürüyor demektir. Phconnector bu kadar ayrıntıyı kaldıramıyor ve yanıt vermeyi kesiyor. Bunun sonucunda botta yanıt vermeyi kesiyor. Botla çok kalabalık alanlara girmeyeceksin.

library files'ı kurdum fakat hala botu çalıştırdığımda kdbot skill data loading diyor kapanıyor,tekrar açılıp tekrar kapanıyor böyle tekrarlayıp duruyor bot açılmıyor ne yapmam lazım?

Geri