• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

yardım

kardeş bnde pet yok char toplasın itemleri istiyorum nasıl ayarlıcaz move pet - player var tıklıyorum tıklanmıyo tik işereti 3saniye sonra kayboluyor ?

Bot klasöründe data isminde klasör var. İçinde item.txt ve itemorjinal.txt isimli iki tane dosya var. item.txt'i oradan çıkarıp itemorjinalin ismini item.txt yapın bi. Yani orjinal item dosyasını deneyin bi. Editlemiştim ben onu belki ondan sorun çıkarıyordur. Orjinali deneyip bi dönüş yapın bana geri.
İşe yaradı ne kadar teşekkür etsem az :)

kardeş bnde pet yok char toplasın itemleri istiyorum nasıl ayarlıcaz move pet - player var tıklıyorum tıklanmıyo tik işereti 3saniye sonra kayboluyor ?

Pet yoksa otomatik olarak char toplucaktır itemleri. Ayar yapmana gerek yok. Ama eğer sen işaretlediysen ve bot toplamıyorsa orjinalitem.txt dosyasını kullan. Botun içindeki data klasörüne gir. item.txt dosyasını at ordan, itemorjinal.txt dosyasının ismini item.txt olarak değiştir. O zaman toplar.

CH ve Solo kasılanlar için güzel bot fakat dediğin gibi bufferler ve parti ile kasanlar için pek ideal degil hatta hiç kullanamazlar.

teşekkürler

BENİM HEPSİ BU ŞEKİLDE [phConnector]IP=46.4.71.141
Port=15779
ListenPort=10001
BotPort=20001
Developer=0

Lp yi ne yapmam gerek IP yi grindroadın IP si olarak değiştirdim

Proksi-01 klasöründeki Ip'yi değiştirceksin. Ayrıca loaderla giriş yaparken 10001 numaalı portu kullanıcaksın ve redirect kısmını tikliceksin. Bu 2sini yaparsan bot charını görür.

sadece novaları toplaması icin ne yapmamız gerekiyor?

arattırıyımda nova itemlerin olduqu txt calısmıyorki nasıl olucak

Geri