• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

phc açıyorum bota tıklıyorum %0 bekliyor %100 oluyor tekrar %0 düşüyor 3-4 kere böyle oluyor ve bot Loading yok oluyor tekrar geliyor ve aynı şeyler oluyor açılmıyor ?

öncelikle selamunaleküm ben botu yukledim phconnector'u çalıştırdım botu açmıyor yükleme sırasında %100de duruyor yardımcı olursanız sevinirim.

O zaman nova için özel ayar yapmaya gerek yok. Demek ki diğer botlar gibi otomatik topluyor novaları. Upload linkini düzelteyim o zaman novasız item dosyasıyla. Bilgilendirdiğin için sağol.

----------

Sanırım çok kalabalık slotta kasılıyorsun. Eğer etrafında 2-3 parti varsa ve iyilerse dakikada yüzlerce mob ve çöp düşürüyor demektir. Phconnector bu kadar ayrıntıyı kaldıramıyor ve yanıt vermeyi kesiyor. Bunun sonucunda botta yanıt vermeyi kesiyor. Botla çok kalabalık alanlara girmeyeceksin.

Dediğini Yaptım Acıp Kapadım Tekrar 3-4 Kere Ama 15-20dk Sonra Tekrar Yanıt Vermiyor Geri Dönüyor

kardeşim ben kullanıyorum botu bot novaları alıyor :) ve berserker yerinde bir seçenek var 3 yazıyor üstünde 3 moob dalınca zerklıyor onuda deneedim ve oldu :)

Kardeşim atakta sıkıntı yok cok güzel yapıyor ama iş toplamay gelince hersey kusursuz ayarlı toplamıyor nova düştü almıyor goldların 3üde ayarlı gene almıyor neden acaba

KboT

Byler Bu botu kullansak charımız soyurlu veya baska bişe olrmu sonRadan Bilenınız Varmı acaßa????¿¿

arkadaşlar library files ı yükledim herşeyi yaptım botu bi türlü açamadım loading skill data diyip duruyo bi geçmiyo orayı nasıl düzeltirim ?

arkadaşlar bilen yok mu sorunun çözümünü kd botu açıyorum loading skill diyip kalıyo library filesıda yukledım gene olmadı yardım lutfen ?

Geri