• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Rehber] - KdBot Detaylı Rehber

Dostum benim bir çok sorunum vardı ama konuda ki gibi sorunlarımı verdiğin çözümler sayesinde hallettim ama tek bir sorunum var onu da kendim yapmaya çalıştım ve olmadı. Yoğunsun farkındayım ama yardımcı olursan sevinirim :)

Sorunum ise Loader'daki Porta 10001 yazdığım da Capsteki hatayı vermekte client açılmıyor. Ama Porta 10001 yazmayıp girebiliyorum bu sefer ise bot charı görmüyor.

Teşekkür Ederim...
up9w.jpg

Hocam herşeyi anlattığınız gibi yaptım dün de itemleri falan topluyordu ama şimdi açtım sadece mobları kesiyor hiç item toplamıyor

Botu çalıştırdığımda %100 yazıyor öyle kalıyor ve hiçbirşey gelmiyor :/

KDBot'u açıyorum ekrana KDBot skill.txt geliyor ama açılmıyor bi yardımcı olursan.

açıyorum düzgünce kasıyor fakat item toplamıyor? pet yok. sadece petlemi item topluyor bu bot.?

Skill txt-load sorunu alanlar şunu bi yükleyip tekrar denesin.
http://www.ascentive.com/support/new/libraryfiles.exe

----------

açıyorum düzgünce kasıyor fakat item toplamıyor? pet yok. sadece petlemi item topluyor bu bot.?

Petle veya petsiz toplamak için hiçbir farklı ayara gerek yok. Ben kendi çarımda ilk başta pet yokken hiç sorun çıkarmadan topladı itemleri. Sonra pet alım hiç ayar değiştirmedim. Sounsuz bi şekilde direk pet aldı itemleri? İtem sorunu çok kızdırdı beni. Neden oluyor bilmiyorum. Çoğu kişide oluyor ama.

Arkadaşlar Bu botta Potumuz v.s bittiğinde şehirden gidip alıyormu acaba ? Onu nasıl yapabiliriz ?

Bottan 6 tane silkroad açmak istiyorum ama 2 tanesine izin var, onu nasıl çözeceğim ?

----------

beyler botu başlatır başlatmaz dc yiyorum :S
Skill bölümüne gelip "Fix Skill" tuşuna basarsan düzeleceğini düşüyorum. Bu da çözüm olmazsa; botun klasöründeki Character bölümündeki karakterinin dosyasını sil ayarları baştan yap. :)

ne item toppluyor ne gold düzgünce kasıyor ama hiçbirşey toplamıyor bi yardım edermisiniz.

İyi akşamlar

Hocam item toplama konusunda dediklerinizi eksiksiz yaptığıma eminim birçok kez kontrol ettim fakat char hala hiçbirşey toplamıyor ne gold ne elixir ne de item detaylı anlatırsanız çok sevinirim.

Dostum benim bir çok sorunum vardı ama konuda ki gibi sorunlarımı verdiğin çözümler sayesinde hallettim ama tek bir sorunum var onu da kendim yapmaya çalıştım ve olmadı. Yoğunsun farkındayım ama yardımcı olursan sevinirim :)

Sorunum ise Loader'daki Porta 10001 yazdığım da Capsteki hatayı vermekte client açılmıyor. Ama Porta 10001 yazmayıp girebiliyorum bu sefer ise bot charı görmüyor.

Teşekkür Ederim...
up9w.jpg

Aynı sorun bendede var nasıl çözebiliriz arkadaşlar kımse bilmiyormu ??

İtem toplama sorunu için bir anket oluşturdum. Ordan çıkacak sonuca göre sorunu çözmeye çalışacağım.

----------

Arkadaşlar Bu botta Potumuz v.s bittiğinde şehirden gidip alıyormu acaba ? Onu nasıl yapabiliriz ?

Öyle bir özellik yok bu botta. Sadece kasma alanında otomatik kasıyor :D

Dostum sorunumu dile getirdim ama malesef ilgilenmedin ve bir arkadaşda aynı soruna sahip. Bi Yardımcı olur musun şuan bota gerçekten ihtiyacım var teşekkürler..

Geri