• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad[R] Toplanıyoruz.. # Marvel !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
188.132.242.104 Ts ip oda en aşşalarda B29-Marvel şifresiz odaya gelin oradan şifreyi veririm girersiniz

Merhabalar bende oyunu indiriyorum ,hangi serverdasınız acaba?Yada silkroad -r tek servermı

64'lük sunlarla temiz , +da basıldı gideri var.

lxhmy.jpg
Sen ibot kullanıyomusun şimdi yarın boşuna para vermiyim pek güvenim yokta o yüzden sordum :)

Arkadaşlar biri bana patch linki atabilirmi acaba?

Joymax sitesinden 20 kb/sn hızla indiriyor dosyaları

Edit:Google'da silkroad r patch diye arama sonucunda tekrar maxigame'de bir konu buldum gerek kalmadı :)

Son düzenleme:
zamanında R de oynuyordum 8 tane farm için eu pt vardı + 1 ch nuker. Bıraktım işte sattım hepsini. Şimdi orda olsam hotan ftw deputy si olurum direkt tabi kastıktan sonra 0 lvl charla olmaz :D siz geç başladınız oraya çok geç hemde zamanında biz R gelin derken yoktunuz :) şimdi bizden geçti Silkroad ve R özellikle ama bu konuyu takip ediyorum ben hiç bu kadar uzun süre dayanacağınızı düşünmüyordum açıkcası ekibi,guildi takımı iyi tutturmuşsunuz ;) Gobi AraNeL(ilk sahibi)'den size kolay gelsin diyorum;) hotanı alırsınız ama thebeste fazla sağlam guildler yok. Sizin kasmış 110+ olmuş halinizle kıyaslama yapıyorum tabiki bunu derken. Sağlam görünseler bile sizin videolardaki gördüğüm kadar bilgili ekip yok toplama guildler hep onlar.

Arkadaşlar oyunda olan biri varmı ? Varsa MrsUdinov'a pm atsın yeter yanlış servera mı girdim naaptım ben :D

----------

4 lvl oldum ama kasmak zor desem kızarmısınız :D

zamanında R de oynuyordum 8 tane farm için eu pt vardı + 1 ch nuker. Bıraktım işte sattım hepsini. Şimdi orda olsam hotan ftw deputy si olurum direkt tabi kastıktan sonra 0 lvl charla olmaz :D siz geç başladınız oraya çok geç hemde zamanında biz R gelin derken yoktunuz :) şimdi bizden geçti Silkroad ve R özellikle ama bu konuyu takip ediyorum ben hiç bu kadar uzun süre dayanacağınızı düşünmüyordum açıkcası ekibi,guildi takımı iyi tutturmuşsunuz ;) Gobi AraNeL(ilk sahibi)'den size kolay gelsin diyorum;) hotanı alırsınız ama thebeste fazla sağlam guildler yok. Sizin kasmış 110+ olmuş halinizle kıyaslama yapıyorum tabiki bunu derken. Sağlam görünseler bile sizin videolardaki gördüğüm kadar bilgili ekip yok toplama guildler hep onlar.

bu sefer pek bırakacağımızı sanmıyorum yükselmeye bu şekilde devam edersek :)

Gece gece güldüren olay. Resim anlatsın herşeyi :)
lyu41.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri