• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad[R] Toplanıyoruz.. # Marvel !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
levelleri akşam şarj bitimine doğru güncellerim arkadaşlar ortam 10 numara bekleriz

ltdwz.png

Bende baslamayi dusunuyorm ama tavsiye lazim.

Rogue/Bard: Pve kasmak icin super bir char ama fgw giderken ölur kötu yani o.
Wizard/Bard: Pve yine super giantlara karsi ölur fgwde ptye alirlarsa iyi birsey yapabilir ama solo ölur.
Bow: Bow dmg az yoksa fgwde gider lvl kasmasida okadar zor degil.

Birturlu karar veremedim bir yardimci olsaniz?^^

Wizard/Bard: Pve yine super giantlara karsi ölur fgwde ptye alirlarsa iyi birsey yapabilir ama solo ölur.

Sen en iyisi oynama :D

Bow aç zorluk çekme .

Bow aç sıkılıyorum diyorsan glavie force ondanda sıkılırım dıyorsan fire heuk nuker aç.

Exp ratelerden korkmayın beyler hiç değilse 2 gün sonra kapanacak bir oyun değil ben valla çok düşündüm başlasammı diye başladım iyikide başlamışım :D

Exp ratelerden korkmayın beyler hiç değilse 2 gün sonra kapanacak bir oyun değil ben valla çok düşündüm başlasammı diye başladım iyikide başlamışım :D

2gün önce böyle demiyodun ama?
yok iSRO'ya güven olmaz serverları çok kötüdür diye genelleme yapıp önyargılı düşünüyodun.
Geldin ortamı gördün oyununda zevkini alıyosun bırakmazsın tabi :haha
Bende başlıyom lan indirdim :D

Bekleriz.

servarda net full online 1500 + dan fazla oyuncu var zaten bi 40 kişi olduk neredeyse free taxiler vs herşey bol başlamayan pişman olur hepimiz birbirimize elimizden geldiğimiz kadar yardım ederiz

Geri