• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stajdaki kimsenin bilmediği özel hikayem.[Herşeyin Sonu gibi Bitirdik]

Konuyu hortlatacağım kusuruma bakmayın biraz geç okudum hikayeyi. :D :D

Face'de demektense burada diyeyim, (Hem bu keratanın isteğini de yerine getirmiş olurum konu hortlamasını yani :D)

İlk başlarda hüzünlendim. :agla O kadar akıcıydı ki ''ulan bu erdo kesin yazar, bu ne akıcılık'' dedim. :D Ama sonunu okuduktan sonra şunu diyeyim; abi hata kesinlikle sende. Genç olduğunu unutup fazla abartmışsın. :) Dersini de aldın ama. :)

Son düzenleme:
Kız çirkinmiş zaten kanka hem sana kız mı yok.:rbk:
Sevgi, aşk; bence güzel, çirkin ne biliyim kusur dinlemez. Mesela bir kızı koşulsuz şartsız seversin, bağlanırsın ister istemez onu gözünde yüceleştirirsin. Sanki gözüne kusursuz gibi gelir. Sen Erdo'ya "kız çirkinmiş zaten" dersen bende sana bunu derim;

BVWbkRyCcAAqvTP.jpg:large

Sevgi, aşk; bence güzel, çirkin ne biliyim kusur dinlemez. Mesela bir kızı koşulsuz şartsız seversin, bağlanırsın ister istemez onu gözünde yüceleştirirsin. Sanki gözüne kusursuz gibi gelir. Sen Erdo'ya "kız çirkinmiş zaten" dersen bende sana bunu derim;

BVWbkRyCcAAqvTP.jpg:large
Hakan kız arkadaşından ayrılırsan sana da bana da öyle diyecekler gülüm. :ent

Erdeniz, oğlum tam 1 saattir oturdum senin bütün partlarını okudum ve hiç sıkılmadım.

Söyleyeceğim tek şey seninle ortak, Kimseye güvenmeyin.

Belki bir gün girip tekrar burayı okuyabilirim ve tekrar yad ederim o günleri :)

Beyler yemin ediyorum boğazım düğümlendi be 3 yıl... Hort olacak ama olsun o kadar ...

Geri