• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stajdaki kimsenin bilmediği özel hikayem.[Herşeyin Sonu gibi Bitirdik]

Hiç beklediğim gibi olmadı. Ya mesela şöyle kalp ameliyatına girseydi sen kalbini verseydin ona o da uyanınca babasına erdeniz nerde deseydi falan daha güzel olabilirdi bence.

Hiç beklediğim gibi olmadı. Ya mesela şöyle kalp ameliyatına girseydi sen kalbini verseydin ona o da uyanınca babasına erdeniz nerde deseydi falan daha güzel olabilirdi bence.

bunu okuyunca babasına erdeniz nerde ????
yoksa??
yok la sı*maya gitti gelir şimdi

diyalogu geldi :D

'' Aşk tesadüfleri sever '' izlemiş arkadaş. Kalbini verdi aslında öteki taraftan bağlanıyor :D

en basta hevesle okudum fena sarmıstı beni ama beni aşktan sewgiden soğuttun demek umrunda bile değil demi sevgi senın kalbinde oyuncak olmuş yazık şunu okumak için ayırdığım saatlere

Son düzenleme:
Dayı hayatımda okuduğum kitap sayılır hiç okumam ama konun 2.partından itibaren okumaya başladım yok böyle bir sürükleyicilik allah aşkına kitap yaz sen.

benimde okurken anılarım canlandı ama hepsi yalandı...

Dayı hayatımda okuduğum kitap sayılır hiç okumam ama konun 2.partından itibaren okumaya başladım yok böyle bir sürükleyicilik allah aşkına kitap yaz sen.

Eyv dostum teşekkür ederim :)

Dedim bende kitap yazmasını , sana sponsor olurum dedim ama dinletemedim. :D

ama hiç beklediğim gibi olmayınca düşündüklerimi söylemek için kayıt oldum ben kızı ailesine de mahçup etmişsin bi kız olarak kabullenilmesi zor bi durum başlarda çok sevdim keşke sonu için de aynı seyı söyleyebilseydim neyse olan olmus artık...

ama hiç beklediğim gibi olmayınca düşündüklerimi söylemek için kayıt oldum ben kızı ailesine de mahçup etmişsin bi kız olarak kabullenilmesi zor bi durum başlarda çok sevdim keşke sonu için de aynı seyı söyleyebilseydim neyse olan olmus artık...

Malesef her son mutlu bitmiyor aynısı benim içinde geçerli benimde ailem üzüldü bende üzüldüm.

ule ya sonunu okuyunca anladım gayet normal bir hikayeymiş fakat coconun anlatımında iş var o ayrı mesele :)

Düşündüm de acaba bende mi yazsam böyle benimkini coco ya anlatayım o kendi cümleleriylen yazsın harbi diyorum yok satmazsa o kitap namertim !

ule ya sonunu okuyunca anladım gayet normal bir hikayeymiş fakat coconun anlatımında iş var o ayrı mesele :)

Düşündüm de acaba bende mi yazsam böyle benimkini coco ya anlatayım o kendi cümleleriylen yazsın harbi diyorum yok satmazsa o kitap namertim !

Anlatımı biraz süsleyince oluyor be.1 hikaye daha yazıcam böyle başımdan geçen bir olay ile ilgili o acı ama sonu ne mutlu bitiyor ne acı.

Geri