• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stajdaki kimsenin bilmediği özel hikayem.[Herşeyin Sonu gibi Bitirdik]

Cidden şimdi yazarsam bombok birşey çıkacak en iyisi yazasım gelince yazmak :)

Tekrar kusura bakmayın iyi geceler :)

Devam...

Neyse babam aldı deryayı durağa bıraktı bizde eve geçtik.Derya ile konuşmaya başladık mesajlaşıyoruz.

+Canım nasılsın ?
-İyi sen ?
+İyi hayırdır canınmı sıkkın ?
-Hayır
Böyle yazıyorsa ben anlarım abi bir durum vardır.

+Dilara olayınamı bozuldun nedir ?
-Yoo niye bozulayımki ?
+Bilmem trip atıyosun gibi geldide bana.
-Yooooooo
+Tamam anladım derdini ben senin hadi sonra konuşalım yoksa kalbini kıracağım.
-Hmm ok

İyice sinir oldum deryaya o gün.Ulan dedim yanaktan öpüştük dilara gidince ee neye canı sıkkın felan düşünüyorum lan dedim ben trip çekecek bir adam değilim fazlada umurumda olmaz.Birşey yazmadım başka geldim 2-3 unique kestim sroda yattım o gün.Sabah kalktık yine hep aynı şeyler.Geçtim şirkete az takıldım oyunda dilara çağırdı efendim dedim ne oldu.Hiç zamanın varmı oturalım biraz ? Ulan dedim kıskanıcakmı acaba dur bakalım.Var dedim geçtik çay içiyoruz lokalde mesaj geldi deryadan Erdeniz nerdesin diye.Lokalde dilara ile muhabbet edip çay içiyoruz hayırdır ?Hmm keyfinizi bozmayayım ozaman ben.Birşey yazmadım çünkü o günkü tavırları hiç hoşuma gelmedi tamam bir insan severde okadarda olmaz böyle bi kendini beğenmiş havaları birşeyler oldu eskiden çok iyiydik.Ama son zamanlarda ne olduysa iyice değişti böyle trip atmalar mesajlara geç cevap vermeler 1-2 hafta böyle gitti fazla konuşmadık en son canım sıkıldı ya gelirmisin bi dedim odaya.Boştu bizim oda neyse geldi bak dedim çocuk değilsin bana böyle çocukca şeyler yapma ben seni aklı başında sanıyordum diğerlerinden daha çocuk çıktın yok trip atmalar yok birşey yapmalar kendine gel 19 yaşındasın anne babanla tanıştım bu ilişkinin ciddiyetini kavrayamadın galiba ?Eğer derya bir anlı heves ise burda bırakalimki daha fazla üzülmeyelim ?Saçmalama başka şeye canım sıkkın.Ya madem sıkkın söyle çözeyim derya beni sinir etme ne sorunu söyle ?Çocukluk arkadaşımın bağırsağında urmu ne varmış kanser gibi ona canım sıkkın.Aptal daha önce neden söylemedin ?Ne bileyim gereksiz buldum.Hmm ben eşşek başıyım burda tamam sen bana birşey söyleme tamamı aferim bana hiiiiiiiiiiiiiç birşey söyleme sen.Ya bukadar sorun olacağını tahmin etmedim kusura bakma.Bakmam bakmam merak etme sen.Ben gidiyorum istersen 2-3 hafta konuşmayalım cidden birbirimizi özleyelim ?Saçmalama dayanamam ben.Sen bilirsin.

Bu konuşmanın ardından gittim doktordan 3 gün rapor aldım 3 hafta boyunca 3 er gün alıyordum staja gitmiyorum 3 hafta boyunca gitmedim.Telefon kullanmadım kapattım 3 hafta sonra gittiğimde dur bakalım dedim şunun odasına gideyim biraz erken gittik hep olduğu gibi odaya girer girmez kalktı sarıldı *****sın sen dedi bidaha yapma bunu dedi.O an anladım gerçekten beni sevdiğini çünkü normal sarılmak ile o farklıydı telefonuna niye bakmadın dedi.Hiiiiiiiç özle diye kapattım dedim hmm sen beni hiç özlemedinmi dedi.yavaşca eğilip saçından öptüm özlemez olurmuyum aptal dedim güldüm oda gülümsedi.

Yarın devam

Son düzenleme:
Devam...

Artık hedeflerimi geliştirip annemle tanıştırmak istiyordum ama bilmyiorum 3 hafta görüşmedik felan yinede ilk günki heyecan yoktu.Acaba ben aşk olayını çok abartıp sonrada sıkıldımmı ?Deryaya karşı içimde pek birşey kalmadı artık o beni seviyordu farkındaydım ama nedense bi anda deryadan tiksinmeye başladım inanın beyler hiç bir sebeb yokken sıkılmıştım gerçekten o ilk gün olan derya değildi o benim için... Ama gerçekten iyi bir kızdı kaçırmak istemiyordum tavırları haraketleri çok seviyordum fakat onunla konuşma isteği gelmiyordu içimden nedense 3 hafta dile kolay neredeseyse 1 ay konuşmadık fakat ben yinede soğuktum.Derya dedim birşey konuşmak istiyorum seninle.Tamam dedi geçtik müsait biyere...

+Ne oldu bize ?
-Nası hayatım ?
+Bize diyorum ne oldu ?
-Nası anlamıyorum.
+Ben açıkca söylemek istiyorum.
-Neyi hayatım ?
+Ben seni sevmiyorum
-N-n-ası?
+Bilmiyorum derya kafam çok karışık belki seviyorum ama özlemiyorum seni açık açık söylemek istiyorum.
-Hmm diğerleri gibisin sende gerçekten birşeyler olur sanmıştım.
+Senin için staj yerimi değiştireceğim 2. döneme kadar görüşmeyeceğiz.
-Nereye ?
+Amcamın yanına alacağım stajımı.Eğer 2. dönemden sonra şirkete gelirsem bilki seni köpek gibi seviyorum.
-Şuan nefretmi ediyorsun ?
+Hayır sana bir duygu beslemiyorum.İnan yanlış anlama belki bende bir sorun var.
-Ne bok yersen ye hadi git.

O gün amcamla konuşup onun yanına geçtim.Babamlada konuştum babam hayırdır oğlum canını sıkan biri varsa söyle dedi yok baba dedim sıkılıyorum orda amcamın orda olucam çarşının içi hiç sıkılmam.Tamam felan dedi neyse...Mühendislerede söyledim olum bak biri varsa canını sıkan söyle yok abi felan neyse helalleştik geçtim amcamın yanına.Amcam zaten patrondu hiç olmuyordu amcamın altında çalışan mühendisler herşeyi yapıyordu amcam sadece isimde vardı kısaca.Beyler o aylar nası geçti inanın anlatmak istemiyorum hikayeyi uzatmamak için ot gibi açıkcası.Sanırım aralık gibiydi kar yağıyordu saat 5.30 du ee amca yanında erken çıkmayacaksın 7-8-9 a kadar çalıştığım oluyordu.Herkes çıktı abi dedim ben büroyu kitlerim merak etmeyin siz gidin tamam felan dediler.Tam çıkıcam inanın bana aklıma ilk defa derya geldi.Bi an boşluğa düştüm gittim camın oradaki koltuğa oturdum sigaramı yaktım sokak lambasından tıp tıp atan karı izliyordum...Öyle bir boşluğa düştümki aramak istedim fakat yeni hat almıştım...Faceden mesaj atmak istedim engellemiştim onu ama konuşmak istemiyordum.O an keşke yanımda olsa keşke izleyebilsek şu karı dedim kendi kendime...Ulan dedim neden olmasın hayır abi yeter saçma ***** şeyler yapıyorum 2.5 ay felan olmuştu sanırım hemen üstümü başımı düzelttim şirket arabalarından birine atladım bunların mahalleye doğru sürdüm.Otobüs durağının biraz arkasına çektim 1 otobüs geldi derya yok...2 otobüs geldi derya yok... 3. otobüs geldi biri indi gecenin karanlığında koşar adım evine varmak isteyen biri arabayı çalıştırdım arkasından yavaş yavaş gittim.Tanımadığı bir arabaydı belli.Korkmuş gibi hızlı hızlı gidiyordu yanına yanaştım camı açtım konuşmak istiyorum dedim.Suratıma bakmadı o karanlık sokakta...Çektim arabayı sağa indim gittim kolundan tuttum konuşmak istiyorum tekrar dedim.Hayır dedi devam etti... o an kaldım ne yapıyorum ben dedim koştum kolundan tutup kendime çekip dudaklarına yapıştım.Sensiz yapamıyorum özürdilerim dedim özürdilerim yeterki affet beni...2 mizinde gözünden hafif yaş geldi bende seni dedi sarıldı bi 5-6 dakika kalmışızdır öyle...Kulağına eğildim lütfen dedim beni affet.Sende beni affet dedi.

Yarın 1 tane daha....

Büyük ihtimal bu gece bitiricem hikayeyi birde resim atıp konuyu kilitleyeceğim.Sormak istediğiniz birşey olursa pm yoluyla atarsınız

Büyük ihtimal bu gece bitiricem hikayeyi birde resim atıp konuyu kilitleyeceğim.Sormak istediğiniz birşey olursa pm yoluyla atarsınız
coco ben böyle birşey bekliyorum söylim.
amy-smart-039.jpg

daha yenı okudum tum partları bende kayserıde yasıyorum gercekten hos seyler yasamıssınız ama yaptıgın yanlıs olmus ne dıyım :) bu arada kayserının neresınde oturuyosunuz ? :)

Geri