• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stajdaki kimsenin bilmediği özel hikayem.[Herşeyin Sonu gibi Bitirdik]

Devam...Bu partı dinlerken bu şarkıyı açmanızı istiyorum zor günlerimde yanımda olan büyük üstad.
http://www.youtube.com/watch?v=t8Feitapw_0

Mühendislerle biraz oturdum saat 3.30 gibi bi telefon geldi babamdan.Oğlum akşam kendin git biz eski arkadaşlarla toplanacağız felan olur baba dedim.Deryanın yanına geçtim biraz sohbet ettik konuştuk muhabbet ettik.Saat 4.50 gibi beraber turniklere geçtik çıktık şirketten.Biraz gezmek istermisin diye sordum nasıl istersen dedi.Yürümeye başladık gel dedim avm gidelim kahve ısmarlayım sana olur felan dedi starbucks 1 er tane white mocha aldık güzelce kahvemizi yudumladık birbirimizin gözüne baka baka.Kahvelerimizi içtik tam çıkarken birden elimden tuttu sıkıca kavradım ellerinden.Gel dedim biraz yürüyelim.Çarşının aralardan parka doğru geçtik bir banka oturduk belime sarıldı bende elimi omuzuna attım artık o soruyu sormalıydım yani mecburdum.

+Derya seninle birşey konuşmak istiyorum.
-Tabi hayatım konuş
+Kesinlikle yanlış anlamayacaksın sözmü ?
-Söz hayatım.
+Mesela 2-3 yıl sonra benimle hayat arkadaşı olup hayatını paylaşırmısın benimle yaşarmısın ?
-Tabiki aptal(Öyle bir baktıki gözlerime...)
+Ben seni hiç bırakmak istemiyorum bazen düşünüyorumda...Aniden gidersen ben ne yaparım ?
-Sakın düşünme bunları hep yanında olacağım.
+Ya gider..
-Sus

Birbirimize sarıldık öylece düşündük ve bir anda tekrar lafa girdim...

+Babanla tanışmak istiyorum
-Aaa nası ?
+Benim niyetim ciddi gerçekten tanıştır beni.
-Problem olmaz sanırım ama ilk önce annemle tanış.
+Annende olur.Cumartesi uygunmudur ?
-Uygun şimdilik.
+Tamam cumartesi tanışmak istiyorum..

Ve dahada sıkı sarıldım o an hiç bırakmak istemedim...Öylece yarım saat kaldık hadi dedim geç oluyor seni otobüs durağına bırakayım.Bu sefer koluma girdi beraber yürüdük durağa geldik.Otobüsü geldi bindi gitti giderken bana el salladı gülümsedi bende salladım.Cumartesiye bomba gibi olmalıydım tam bir beyefendi gibi...

Çarşamba günü şirkete gitmedim nedeni bilinmez canım istemedi artık...

Cumartesi geldi sabah mesaj attım kaçta geleyim diye öğlen 1.30 felan gibi gel dedi.Tamam dedim babamdan arabayı istedim zar zor ikna ettim verdi.Önceden bıraktığım için evin yerini biliyordum gittim en güzelinden bir tatlı yaptırdım fıstık dolması.Favori tatlımdır neyse evlerine geçtim kalbim küt küt atıyordu nasıl insanlardı acaba neye dikkat ederlerdi ?

Yavaşca zili çaldım...

Kapı açıldığı gibi çok sıcak bir anne beni bekliyordu.Hoşgeldin deryanın arkadaşı dedi güldü merhaba efendim dedim içeri girdim tatlıyı verdim.Annesi aynen şöyle dedi.

+İlk günden kızımızı istemeyemi geldin aşk olsun tanışssaydık bi.
-Aman efendim olurmu öyle şey
+Şaka yapıyorum geç geç çay demledim.
-Peki efendim.

Geçtim bi sehpa çektiler önüme.Başladık tatlıları yiyip çayları içmeye... ee tabi muhabbetin dibine vurduk.

+İsmin neydi senin deryanın arkadaşı (gülüşmeler)
-Erdeniz efendim.Sizinki neydi deryanın annesi hanım.(tekrar gülüştük)
+Benim ismim aysel memnun oldum erdeniz bey.
-Bende memnun oldum efendim.
+Eeee anlat bakalım baban ne iş yapıyor
-Şirkette müdür efendim.(Ulan sanki kızı istemeye geldik ne meraklı kızını vermeye :) )
+Vaaaay kızımızı versek pişman olmayız öylemi
-Aman efendim öyle şeymi olur.
+Bakın ben açık konuşan bir kadınım.2 nizde kocaman gençlersiniz kendi kararlarınızı verirsiniz ama ne yapın edin birbirinizi üzmeyin be evladım.
-Aysel teyzeceğim asla aklınızdan öyle birşey geçmesin bana sadece güvenin.
Derya: Anne ilk günden denirmi bunlar!
+Dur kızım konuşalım bi tanıyalım damadımızı.
-Aman efendim utandırmayın.
+Yok yok birşey olmaz.Bana alış daha babayla tanışacaksın.
-Nasıl hemenmi ?
+Evet birazdan gelicek konuştum derya ile sana süpriz yaptık.
-ppeki..(Ulaaaaaan...)
5-10 dakika sonra kapı çaldı...

+Hoşgeldin küçük bey
-Merhaba efendim
+Ben kenan memnun oldum
-Bende erdeniz memnun oldum efendim.
+Demek deryanın arkadaşı sensin
-Evet efendim benim aynı katta staj yapıyoruz.
+Nasıl bari aranız iyimi.
-İyi efendim birbirimizi kırıp üzmüyoruz geçiniyoruz.
+İlerdede bu devam eder inşallah...(Kayınpeder mesajı vermişti)
-İnşallah.
+Bu arada sigara kullanıyormusun ?
-Evet efendim ama azaltmaya çalışıyorum eskiden yaptığım bir cahillikti aklım başımda artık.
+Helal olsun doğru konuşuyorsun sevdim seni çocuk.
-Teşekkürler efendim..
-Ben kalkayım artık saat geçmiş baya tanıştığıma memnun oldum.

Konuşma boyunca deryanın konuşmaması bana garip gelmişti hiç konuşmadı.Evden çıktım 3-5 dakika sonra bir mesaj geldi.

+Hayaaaaaatım annem ve babam seni çok sevdi.
-Bende onları sevdim selam söyleeeeeeeeee : )
+Onlarında sana selamı var : )

Artık iş ciddiye binmişti bir anlık verdiği aptal cesareti ile gidip tanıştım.Babam deryayı zaten tanıyordu annemle tanıştıracaktım anne kız otursunlar dimi.

Belki gece 12.10 gibi bir part daha atarım yoruldum biraz.

sonunu merak etmeye başladım lan :D olurda düğün falan o işlere girersen davetiyemi isterim bilgine :D

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Kayanın söylediği ne doğru nede yalan.

Gece 12 ye doğru atarım bi part daha.

Geri