• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stajdaki kimsenin bilmediği özel hikayem.[Herşeyin Sonu gibi Bitirdik]

Devam...

Öğlen yemeği yaklaşıyordu beraber yemekhaneye inecektik mesaj attım hadi çık inelim diye tamam dedi asansöre bindik 0 a basar basmaz bu sefer ben sarıldım beline iyiki varsın diye oda kısık ve titrek bir ses ile sende diyebildi gülümsedim yanağından 1 kere öptüm o ciddi ilk öpücük herşey olabilirdi tamam elinden öpmüştüm ama yanak başka birşeydi gülümsedik beraber sonra yemekhaneye geçtik.Yemeğe Balık,çorba,salata vardı yemeğimizi yedik ben bir sigaraya çıkayım canım dedim tamam canım dedi.Artık ciddi ciddi sevgili gibiydik tek iş bunu dil'e dökmekti ve onuda akşam yapcaktım!Sigaradan çıktım odaya oturdum hemen pc açtım cod oynadım son bölüme az kalmıştı neyse dedim ineyim yeter saat 4.50 gibi indim bekliyorum derya geldi babam geldi deryayı durağa bıraktık beraber eve geçtik telefonu elime aldım elim titreye titreye şunu yazdım.

+Ya birşey söylemem gerek kaç gündür çekiniyorum müsaitmisin ?
-Bende seni :)

Direk böyle yazdı...
Yine aptal aptal sırıtmaya başladım kalbim hızlı hızlı attı suratım kızardı sigara yaktım aptal aptal telefonun ekranına kilitlendim başka biryere bakamadım.Evet artık ciddi ciddi çıkıyorduk hayır çıkmıyorduk birbirimize bağlanmıştık gerçekten çok seviyordum onu diğer kızlar gibi gelip geçici değildi gerçekten mutlu olmak için gözlerine bakmak yetiyordu.EVET RESMEN SEVİYORDUM ULAN ONU! HİÇ KİMSEYE BESLEMEDİĞİM DUYGULARI BESLEMİŞTİM ONA AŞIKTIM ONA AŞIK !

Geceye doğru 1 tane daha.

Allah cezanı vermesin Coco 3 gündür okumadım biriksin diye halen daha icraat yok :D

Harbiden okurken eğlendim :)
Eğlendim demiyimde senin adına sevindim :D

Son düzenleme:

Devam....

O gece ciddi anlamda uyuyamamıştım gece 2.30 gibi 2 paket sigara bitirdim.Sabah babam kapıya vurdu hadi erdeniz çıkıyoruz diye baba dedim ben çok geç yattım 1-2 saat daha yatayım gelirim dedim neyse sen bilirsin dedi.Uyandığımda saat 1.30 du hemen giyindim telefona baktım 8 tane mesaj.

+Canıııııım çayları soğutuyorsun...
+Canıııııım çaylar soğudu...
+Canıııım yoksa hastalandınmı :(
+Canım merak ediyorum bak !
+He babanla konuştum ama fazla uyudun kalk gel hemen !
+Puffff bak sıkıldım ama!!!
+Erdeniz gelirsen öldürücem seni !!!
+Yemeğimide tek yedim !!!

Otobüse koştum atladım hemen şirkete gittim şirkete girmeden hemen 2 tane m joy aldım antepfıstıklı cebime koydum.Odaya girdim sizinkiler nerde dedim toplantıya gittiler hem sen git uyu dedi.Yanına yaklaştım kulağına eğildim fısıldadım..Özürdilerim yanağına masum bir öpücük kondurdum cebimde çikolatayı çıkarıp dizlerinin arasına koydum.Gülümsedi oda beni yanağımdan öptü.Bir çay koyarsın artık dedim oluuur dedi kalktı çay koymaya gitti.Hemen çantaya diğer m Joy'u attım normal oturur pozisyona geçtim çaylarımızı içtik teşekkürler derya hanım dedim.Kalktım odaya geçtim saat 3 olmuştu 2 saat sonra çıkacaktık.Stajyer arkadaşlarıma uğramaya karar verdim ilk olarak personel servisindeki arkadaşıma gittim.Hacı hayırdır nabıyon hacı dedi stajyer listesini düzüyorum ver bakalım dedim kim var kim yok baktım doğum günleri felan yazıyor allah dedim sal bana baktım deryanın doğum tarihi 1 ekim allah lan haftaya doğum günü dedim içimden benimkide 7 ekimdi.Neyse dedim hediye bende hemen turnikelere geçtik yine.. 4.50 herkes çıktı deryayı aynı şekil bıraktık durağa.Artık eylül bitmişti... Ekim'e girecektik öyle bir hediye almalıydımki.Çiçekçi bir tanıdık abimiz var neyse aradım abi dedim dükkana geleceğim müsaitmisin müsaitim eyv dedim gittim abi dedim farklı birşey istiyorum bambaşka ne yapıcan olum kraliçeyemi vericen dedi evet abi dedim benim kraliçeme vaay felan çektiler neyse dedim abi mükemmel birşey istiyorum lütfen dedim.Tamam lan dedi yapalım sana bir güzellik geldiği fiyata vericem sana dedi 75 liralık çiçeği 40 a vericem dedi abi dedim çok iyi olur tamam kardeşim felan abi dedim sana bırakıyorum neyse..Doğum günü pazartesiye geliyordu lan birşey yapmalı dedim neyse baba dedim deryanın doğum günü bir süpriz yapıcam pazartesi günü arabayı bana verirmisin dedim.Olum bak ters birşey yapma gerçi yapmazsın tanırım seni felan baba dedim ver arabayı birşey yapacağım yok.Neyse pazartesi olması için ölüyorum ama beyler kendimi fırlatıyorum okulda mesajlaşmalar felan hiç çaktırmıyorum.Pazar günü geldi çattı gittim üzeyir abi öyle bir demet yapmışki bana... Abi keşke resmini felan çekseydim ya kocaman büüüüüsbüyük arabanın bagaja attım abi dedim ne kadar 150 ver yeter ortak dedi.Abi dedim bu çiçeğe 150 az ya ver uzatma belliki işin ince bidahada böyle deme sinirlendirme babana selam söyle dedi eyv abi dedim çok sağol.Pazartesi oldu sabah öyle bir hazırlandımki sanki nobel alıcam duşlar vaxlar felan yakıyorum ama.şirkete geçtik beyler o gün nası akşamı getirdim inanın bilmiyorum hem sevdiğimin doğum günüydü hemde hediye almıştım !!! öğleden önce 5-6 kere sigaraya çıktım öğle yemeği geldi ***** ***** bakıyorum etrafa derya ile indik yemeğimizi yedik dedim ben sigara çıktım kaçtım hemen öğlede sonrada çarşıya gittim pasta aldım güzelinden 1 litrede schweppes saat 3 oldu indim arabaya baktım çiçek sapasağlam duruyor.4.30 gibi mesaj attım babana söyle bu gün 1.30 saat geç kalacaksın eve stajyer toplantısı varmış diye.Peki yazdı smiley attı güzelinden baba dedim sen şirket arabasıyla git tamam oğlum hadi bak güveniyorum felan diyor hala ya tamam dedim baba güven oğluna.Şirketten çıktık kapının önünde bekle dedim bodruma indirmedim deryayı.Arabayı bodrumdan çıkardım şirket önüne çektim gel dedim gidelim bindi ineceği durağın önüne geldim hafif gaza bastım aa beni unuttun dedi yok dedim unutmadım merak etme.Çaybağları var burda baya meşhur orda bir bağ evimiz var bütün kayseri görünüyor arabayı çektim bağın oraya in dedim biraz korktu gel gel korkma dedim bagajı açtım karşıya bak sadece dedim mumları yaktım pastayı çıkardım bagajı kapattım bagaja pastayı koydum gel dedim elinden tuttum kendime çevirdim doğum günün kutlu olsun dedim çiçeği verdim yaklaşıp yavaşça dudağına bir öpücük kondurdum oda karşılık verdi pastamızı yedik yarım saat kadar birbirimizin gözüne baktık hiçbirşey demeden sarıldık öylece manzarayı izledik...

Yarın devam...

Hızlı hızlı yaz la kitabımı bırakıp arada buna gelip bakıyorum. Baktım yazmamışın lafı basıp dönüyorum kitabıma :D

Devam...

saat 6.30 a geliyordu telefon çaldı hiiii bizimkiler arıyo dedi aç aç dedim babasının şöyle bi ses tonu vardı..

+Kızım nerdesin saat kaç ?
-Baba toplantı yeni bitti yarım saate evdeyim.
+Tamam hadi görüşürüz.
-Görüşürüz...

Ya ben nası yarım saate evde olucam dedi.Korkma dedim ben seni yetiştiririm hemen indik çarşı yolundan bastım makas ata ata gidiyorum görseniz ama bayaa eğlenceliydi.Canım biraz yavaş korkuyorum dedi.Güven bana dedim ışığa yanaştım son ışıktı zaten fakülteden dönerkenki.Yanımıza şahinci tayfa yanaştı böyle ara gazı felan vermeler.Benim araba biraz modelli mercedes s320 3200 motor sinirlendim bi yandan kız arkadaşım yanımda ters ters bakıyor ışık yandığı gibi koydum gaza şahinci arkada kaldı.Derya birden bağırdı AŞKIM YAVAŞ kafayı çevirdim güldüm nededin dedim bakma öyle utanıyorum dedi.Bana hep böyle seslen olurmu aşkım dedim güldüm peki dedi güldü.35-40 dakika kadar sonra evinin oraya bıraktım arabadan inerken dudağımdan öptü görüşürüz aşkım dedi o anki aldığım gazla eve nası gittim bilmiyorum radardan ceza yemişim babam ayrı kızdı o gündür arabayı çok zorlasam veriyor. : )

Ertesi gün yine aynı standart şeyleri yaptım.Uyandım giyindim telefona baktım 1 yeni mesaj allah allah lan dedim kim bu baktım derya şöyle yazmış.

+Canım benim en değerli varlığım dün için sana tekrar teşekkür etmek istiyorum hayatımın en güzel günüydü seni çok çok seviyoruum.

Birşey yazamadım zaten bunun üzerine ne yazılabilirdiki.Şirkete geçtim direk odasına gittim 1 kişi vardı kahvaltımızı yaptık sigaraya çıktım odama geçtim saat 9.50 gibi bir mesaj geldi.Canım dosyalar var arşive inecek yardımcı olurmusun taşıyamıyorum ben.Tabiii erkeğiz sonuçta o anki gazla gittim 300-350 ye yakın ince dosyayı market arabasına attım(şirkette çok kullanılır dosya taşımak için)sürmeye başladım.asansöre bindik ilk market arabasını koydum sonra kendim bindim o bindi arşive geçtik dosyaları dizmeye başladık odaya.Kapıyı kapattığım gibi dudağından öptüm sonra sarıldım bende teşekkür ederim iyiki varsın dedim birbirimize abartısız 5-6 dakika boyunca sarıldık.Dosyaları dizip yukarı doğru çıktık.Odasına bıraktım orda taşeron firmadan görevli vardı sağı solu silip çay demliyor neyse yanına çağırdı efendim abi dedim.Biraz ağzı bozuk ahlaksız biri şöyle bir laf etti bana.

+Ne o lan gızın yanından hiç ayrılmıyon hayırdır yeğenimm.
-Ağzını topla.
+Nediyon lan ?(Afalladı biraz.)
-Bir daha o kız diye bahsetme o kıza bakma banada selam verme ekmeğini keserim bu şirkette yaşına hürmet ediyorum.
+Kusura bakma arkadaş ben şey sandım.
-Ne sandın ?
+Yav işte anla sahte ilişki gibi sandım.
-Sanma öyle ciddi biri benim için o.
+Tamam arkadaş kusura bakma.
-Bende özürdilerim abi ayıp ettim hadi eyvallah.

Böylelikle hizmetli efendiyide hallettikten sonra odaya geçtim.Mühendis sordu hayırdır adamla biraz tartışıyordun ?Sorun felan çıkarıyorsa söyle olum çekinme.Yok abi birşey öyle tartıştık az önemli değil.Ha tamam olum varsa söyle bakarız çağersine.Eyvallah abi.

Akşama doğru 1 tane daha.

süper ya devam devam kitap gibi okuyorum. uzun zamandır okumuyodum :)

Geri