• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stajdaki kimsenin bilmediği özel hikayem.[Herşeyin Sonu gibi Bitirdik]

CoCo hadi ama yaw uyuyamadım hala içim içimi yiyor.Ne olucak diye hiç bitmesin istiyorum bu hikaye :D Yazda artık şu bölümü sende kurtul bizde kurtulalım.

biraz uzun yaz hoşuma gitti yazıların birazda firmadan işten baban orada ne iş yapıyor sen ne iş yapıyosun firma ne firması adı ne oralardan bahset işte anlatım tarzın böyle iyi devam et aradada poğaça yerine farklı şeyler ye

bence sen bütün hikayeyi yaz geç ya :D merak ettiğim hala şuan o kızla mı birliktesin ?

CoCo hadi ama yaw uyuyamadım hala içim içimi yiyor.Ne olucak diye hiç bitmesin istiyorum bu hikaye :D Yazda artık şu bölümü sende kurtul bizde kurtulalım.
Daha bitmez merak etme uzuuun uzun yazıcam :P
Coco hadi bilader devamı nerde? :D
Geliyor :D

biraz uzun yaz hoşuma gitti yazıların birazda firmadan işten baban orada ne iş yapıyor sen ne iş yapıyosun firma ne firması adı ne oralardan bahset işte anlatım tarzın böyle iyi devam et aradada poğaça yerine farklı şeyler ye
Eyv teşekkür ederim firma ismi vermek istemiyorum bi yandan babamınnn amcamın işini yavaş yavaş anlatıcam böyle...............

Lokalde en güzeli poğaça :P

Bide yazma şeklim ruh halime bakıyor bazen yazasım oluyor basıyorum bazen olmuyor hemen yazayım diyorum saat 12 ye doğru 1 part daha atıcam :p
bence sen bütün hikayeyi yaz geç ya :D merak ettiğim hala şuan o kızla mı birliktesin ?

O soruya cevap vermeyeceğim :D bekleyin görün :P

Devam...

Yemeğe indik.yemeklerimizi aldık ilk defa o gün ne yemek çıktığını hatırlamıyorum cidden okadar aptallaştımki ağzıma ne bulursam atıyordum.Aptal aptal sırıtıyordum yanımdan geçip bana afiyet olsun erdeniz diyenlere ***** slaak sırıtıp gülümsüyordum sonra bi an deryaya baktım oda bana baktı tekrar gülümsedim bu sefer bana bişey oldu hafif eğilip çokmu hoşuna gitti asansördeki haraketim dedi ben cevap veremedim yine sırıtmaya başladım oda gülümsedi o gün yemeği çok yavaş yedim normalde 10 dakkada gömer sigaraya çıkardım ama bu sefer son damlasına kadar yavaş yavaş yedim.Uzun bir aradan sonra çıkma teklif etmeye karar verdim.Nede olsa okadar şey oldu ama düşünüyordum hala beni arkadaş olarakmı görüyormu felan ? Yok lan dedim görmüyordur ama görüyorsa tam bir yıkılış olur benim için böyle şeylerde kendimi toplayamam kolay kolay kaptırırım kendimi.Akşam olması için allaha yalvarıyordum evet saat geldi çattı 4.50 turniklere indim deryayı bekledim geldi babamda geldi deryayı durağa bıraktık.Babam o ara sordu hayırdır oğlum fazla geziyorsun derya ile birşeymi var aranızda varsa bilelim bak kocaman adam oldun çocuk değilsin dedi.Ulan dedim babam bana bunu sorarmı neyse baba dedim bilmiyorum iyi kız.Babamda bana katıldı evet iyi kız felan neyse dedim baba sonra konuşalım kafam karışık olur dedi yola devam ettik.

Ertesi gün şirkette ihale vardı.Amcam her zamanki gibi kimseye ihale bırakmamak için giyindi geldi bizde amca yakını olarak güzel giyindik tabi babam felan çünkü ihale olduğu günler mecbur herkesin resmi giyinmesi lazım.Genel müdür vs geliyor neyse efendim efendi gibi giyindik ihaleyi bekledik amcam gitti hadi amca dedik başarılar amcam döndü güldü ne başarısı olum zaten bizde dedi aynen amca bırakmayalım felan diyorum ben neyse ihale oldu 25-30 araç ihalesi şirket için ihaleyi biz aldık.Şirkete araç kiralamaya başladık hepsi 0 araçlar artık cidden kayseride diyeyim bir adımız vardı mezun olunca herşeyim hazır olacaktı.Neyse dedim ben gidiyorum baba sıkıldım tamam oğlum dedi.O gün kahvaltıda yapmamıştım aaaaaa lan dedim koştum hemen deryanın odaya doluydu baya odaları gel dedim bizim oda boş gittiler tamam dedi oturduk ee sabah gelmedin börekler kaldı dedi aaaaaaaaaaay pardon ya ihale vardı amcamın yanına gittim felan dedim neyseee önemli değil dedi.Böyle hafif trip atar gibi ama atmıyordu gözlerinden anlayabiliyordum ellerinden tuttum telafi edicem bunu söz dedim.Peki madem dedi güldü lan dedim bi gariplik var elleri elimde gözleri gözümde oha dedim lan ne yapıyorum ben sağ elini kaldırdım bi kere öptüm güldü bayaa hoşuna gitti benimde hoşuma gitti açıkcası ama bu haraketleri birdaha şirkette yapmamaya karar verdim gören olursa çok çok fena olabilirdi neyse ellerini bıraktım sana bir kahve yapayım o zaman dedim.Yorulmasaydın dedi beceremez felan diye düşünme aşçıyım ben dedim.Aaaaaa harbidenmi dedi evet dedim güldüm bekle dedim.Beyler çay ocağına gittim oğuz abi dedim şu kahve olayını bana bırakmısın misafirim var ben yapıcam dedim bize güvenmiyonmu olum felan dedi.Yok abi estafurullah dedim kendim yapcam ben dedim tamam len geç dedi güldü.

O gün öyle bir kahve yaptımki yemin ediyorum bakın size hayatımda birşeye belki okadar ciddi özenmemişimdir.Yoksa köpük koyar kaynar pof atarım içine fazla umurumda olmaz.Neyse beyler ciddi ciddi mükemmel bir kahve yaptım starbucks felan halt etmiş.(Türk Kahvesi)Oğuz abi ya dedim şu müdürlerin kahvesinin yanına koyduğun lokumlardan 4 tane versene dedim.Al lan al canımı al dedi güldü sağolasın abi dedim cidden önemli misafirim tamam lan dedi canın sağolsun al olum dedi aldım kuş lokumu 2 şer tane koydum küçük müdürlerin yine kullandığı minik su bardaklarından var onlardanda aldım 1 tane erikli su koydum odaya geçtim güzelce servis ettim.Kahveyi öyle bir içtiki beyler ya dedim bana ne oluyor.2 yudum aldı ya bu mükemmel birşey dedi senin için yaptım dedim güldüm oda gülümsedi kahvelerimizi içtik...
Artık Teklif etme vakti gelmişti.

İkindiye doğru yazıcam 1 bölüm daha

ve az kaldı öğrenicez birazdan kabul edip etmediğini :D erdeniz devam et şu hikayeye ya :D

Geri