• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stajdaki kimsenin bilmediği özel hikayem.[Herşeyin Sonu gibi Bitirdik]

Devam...

4 gün hayatımın en kötü 4 günüydü ben öyle bir ızdırap yaşamadım saatler geçmiyordu okuldan kaçıp eve geliyordum yinede geçmiyordu.Ne yaptım ettim 4 günü geçirdim tam 4 gün pazartesi sabahı güzelce kalkıp duş aldım saçımı yıkadım parfümler sıktım kremler sürdüm waxlar süründüm herşeyi yaptım tam bir jilettim her önüme geleni kesebilirdim.Babamla beraber şirkete gittik hemen lokalden 2 peynirli 2 patatesli poğaça aldığım gibi 3. kata çıktım Deryanın yanına gittim gel işaret yaptı odada 1 kişi vardı oturdum günaydın dedim ordaki çalışana.Sonra Deryaya dönüp günaydın dedim günaydın dedi gülümsedi unutmadın değilmi dedim.Hiç unuturmuyum dedi beyler orda ben zaten tamam dedim bukadar ya öyle bir duygu olamaz resmen yaşayan ölü gibi gezdim o gün ! o kelimesi beni benden almıştı biraz afalladım neyse dedim başlayalım kahvaltıya güzel bir kahvaltı yaptık biraz konuştuk.Sigara içmeye çıkacağım gelirmisin dedim yok dedi.Numaranı alayım senin ya böyle kahvaltı yaparken felan lazım olur dedim güldüm olur dedi numarayı verdi neyse dedim ben kaçtım bulaşıklar sende (2 parça kağıt atıcak çöpe) tabi dedi güldü tekrardan.Mesaj attım ben erdeniz diye neredesin dedi.Sigaraya çıktım yazdım oha hala dışardamısın yazdı yok dedim bu 2.(kahvaltı saat 8.30 gibi bitti 2. sigaraya 10.30 gibi çıktım) bende geleyim dedi yok dedim gelirsen içersin.İçerim belki dedi içersen kafanı kırarım dedim gülme işareti attım sonra bak bak bak benide düşünürmüş dedi güldü cevap yazmadım.Onunla mesajlaşırken okadar mutlu oluyordumki elimde telefon bütün gün aptal gibi sırıtıyordum.öğlen yemeği geldi ya dedi bu gün dışardamı yesek nohut-pilav var dedi.Olur dedim foruma gidelim arkadaşlara o ara mesaj attım bu öğlen yokum felan tamam kardeşim dediler.Saat 12 gibi foruma geçtik ne yemek istersin dedim bilmem sana bırakıyorum dedi olur dedim burger king geçtik 2 whopper aldım barberkü,ranch sos felan doldurdum içine kasadayken cüzdan aramaya başladı hiç sevmiyorum kızın para aramasını direk ödedim tepsilerimizi aldık masaya geçtik bunu alman üsulu yapalım dedi.Sakın dedim teklif bile sunma tamam dedi teşekkür etti güldü ben her zamanki gibi yemeği hızlıca yedim sırf sigaramı yakıp onu izlemek için sadece onu izliyordum okadar masum görünüyorduki kimseler bakmasın ona istiyordum hayatımın sonuna kadar bakayım ona yemeğimizi yedik tekrar şirkete geçtik.

20 dakika sonra aynen şöyle bir mesaj geldi.
Ya canım biraz iş var ama yardımcı olurmusun ?
beyler o an eridim telefonu aşşağı indirdim sırıttım okadar mutluydumki yani nasıl anlatayım kalbin küt küt çarpıyor hafif terliyorsun hızlı nefes alıp veriyorsun gözlerin hiçbirşeyi görmüyor hemen dedim şefim ben gidiyorum arkadaşa yardım edicem.Tamam ama 1 saate gel tamam dedim çıktım odadan koridorun sonuna doğru yürüdüm.Tam ortalardaydımki bir mesaj daha geldi...

Ya kusura bakma esraya atıcaktım sana geldi mesaj :(

Ya nasıl desemmmm okadar fena oldumki direk aşşağı indim dışarı çıktım bulabildiğim en sakin yere oturdum sigaramı çıkardım yaktım sadece durdum hiçbirşey düşünmedim boş boş etrafa baktım yürüyen insanlara uçuşan yapraklara geçen arabaların lastiklerine okula gidenlerin çantasına....

Herşey boş gelmişti o an için telefonu çıkardım ve sadece şunu yazabildim..

tamam sorun değil.

Belkide bana doğru ilk adımı atmıştı ama sonra çekinip geri çekmişti o adımı.Neden böyle yapmıştıki zaten ona bakışlarımı herşeyimi biliyordu ? Nasıl tekrar açıcaktım o konuyu sadece canım kelimesi abartılacak birşey değil ama okadar bakışıp gülüşmelerden sonra birşeyler olmalıydı hissediyordum oda bana karşı boş olmamalıydı....

yarın 8-12 3 part daha atıcam herkese iyi geceler

iyi geceler. insan yanlış attım dese de gider yanına yardım etmeye çalışırdı ya :) sende biraz odunluk sezdim :D

Sonra diğer gün yine kızla turnikede buluştuk bir baktım sakalları çıkmış hayırdır? dedim. Sana ne ? dedi. Neden öyle dedin ki ? dedim. Tam o anda bir yumruk attı ben de durur muyum bastım tokatı yüzüne sonra arkadaşlar geldi ayırdı o gün bugündür kanka olduk.
Bu da böyle bir anımdır...

Sonra diğer gün yine kızla turnikede buluştuk bir baktım sakalları çıkmış hayırdır? dedim. Sana ne ? dedi. Neden öyle dedin ki ? dedim. Tam o anda bir yumruk attı ben de durur muyum bastım tokatı yüzüne sonra arkadaşlar geldi ayırdı o gün bugündür kanka olduk.
Bu da böyle bir anımdır...
Hacı burda olmuyo o :D

adamın staj'da yaşadıklarını ömrüm boyunca yasayamadım be :(

Devam...

O gün hiç birşey yazmadım başka oda bana yazmadı bombok geçti günüm ama akşam mesaj atmaya karar verdim şöyle bir diyalog yaşandı aramızda.

+Selaam
-Selam : )
+Ne yapıyorsun ?
-Anneme bulaşıkta yardım ediyordum ne oldu ?
+Hiç öyle bir atayım dedim merak ettim senide.
-Bak bak merakta edermiş.
+Hoşunamı gitti : )
-Eveeeeeet : )

Başka birşey yazmadım cıvıklık olmasın diye aslında hoşumada gitmişti yazdıkları ciddi anlamda.Sabırsızlıkla ertesi günü bekliyordum hemen yatağa girdim uyudum.Gözlerimi açtım yeni bir sabaha daha günaydın diye haykırdım cama çıktım o günün heyecanlı ile sigaramı yaktım dağların arkasından kendini gösteren güneşe karşı merhaba dedim ve sigaramı yaktım.Sigaramı söndürdüm üstümü başımı giyindim babamla beraber evden çıktık.Şirkete vardık hemen lokale koştum 4 poğaça aldım 3. kata çıktım koridorun sonuna doğru yürümeye başladım bu sefer biraz erken gitmiştik şirkete saat 7.40 felandı 8 mesai başıydı.Aaaa baktım kimse yok odada ? oturdum beklemeye başladım 1-2 dakika sonra elinde 2 çay ile derya geldi.Şaşırdım bana döndü ve madem kahvaltıları beraber yapıcaz çaylarıda ben getireceğim dedi gülümsedi ulan dedim sen nası birisin yaaaa.Başladık kahvaltımıza biraz sohbet ettik hemen lafın arasında odun gibi sordum.Gerçekten dünki attığım mesaj okadar hoşuna gittimi diye ? Gülümsedi biraz utandı evet dedi.Eridim lağnn orda bitti işte olay tamam dedim bundan sonra tamam ya çıkma teklif etmeye geldi sıra...Neyse kahvaltımız bitti afiyet olsun dedim sanada dedi gülümsedi ben kaçayım sigaraya gidicem dedim tamam tekrar afiyet olsun dedi sigaraya doğru yürüdüm.Aşşağı indim sigaramı yaktım yine tanışmaya çalışan tayfa geldi ulan dedim bidaha saatimi ayarlayım bunlarla beraber çıkmayım neyse dedim tanışcaz artık çağırdım yanıma tanıştık neyse dedim beyler ben kaçar iş var tamam görüşürüz kardeşim felan çıktım odaya koşa koşa cod açtım oynamaya başlıyorum.Erdeniz dedi şu kağıtları bi katla dedi projeleri tamam abi dedim katlarken Derya odaya geldi geçen istediğiniz kaşe geldi dedi masaya kaşeyi koydu çıkarken gülümsedim oda gülümsedi çıktı ben arkasından bakarken Cemal abi var başmühendis döndü hayırdır Erdeniz dedi güldü hiiiç abi birşey yok dedim seni istersen aniyata verelim dedi ordan hiç çıkmıyorsun dedi.Mükemmel olur dedim güldüm hadi len işine bak dedi neyse katladım güzelce tekrar cod oynamaya geçtim.Öğlen yemeği yaklaşıyordu cemal abi öğlen ne varmış baksana pc den dedim.Mercimek çorba,Lahmacun,Ayran oo dedim mükemmel öğlen saatimiz geldi aşşağı indim baktım aa derya gittim yanına ilk defa erken geldin dedim güldüm.Evet dedi bu gün iş yoktu gel dedim beraber yiyelim yemeği olur dedi geçtik yemekleri aldık yemeği dağıtan personeli eskiden tanıyordum yine gittim gülümsedim camın arkasından bana 3 lahmacun verdi normalde 2 veriyor herkese neyse oturduk derya dedi.Torpillisin bayaa dedi güldü paylaşabilirim dedim yok yok fazla bile bana dedi sen bilirsin dedim yemeğimizi yedik.Ben sigaraya çıkıyorum sen odaya 2 çay götür birşeyler atıştıralım dedim olur dedi sigaramı yaktım içtim.Hemen bakkala koştum Milka M joy aldım antep fıstıklı süpriz yapıcaktım geçtim odaya çaylarımızı içtik ya derya sana zahmet olmassa bana 1 çay daha getirirmisin dedim.Olur nedemek dedi gitti çay almaya hemen çantasını açıp alt tarafa attım M joyu çayı getirdi çayı içtim çıktım odaya geçtim.Ulan akşam olsada gitsek felan diyorum bi yandan dedim ulan bu akşam sen kim oluyorsun çantamı karıştırıyorsun felan diye bi mesaj atarmı yok lan dedim atmaz okadarda değil seviyo olum beni felan diyorum çıkış saati yaklaştı 3 gibi.Sigaraya çıktım tekrar pc geldim gta vice city felan oynuyorum mühendisler alay ediyo neyse saat 4.50 gibi turnikelere indim inerken herkese iyi akşamlar dedim beklerken derya geldi sonra babam geldi.Derya dedim senide eve bırakalımmı yok ya uzak ev felan dedi dedim en azından durağa bırakalım hava yine bozacak gibi dedim yok felan dedi ama affetmedim rica ediyorum dedim güldüm tamam madem dedi yol üzeri deryayı otobüs durağına bıraktık selamlaştık eve geçtik telefonu koydum mesaj bekliyorum.Ulan niye atmıyor felan neyse saat 9.30 gibi lord bekliyordum paaaaat bi mesaj geldi kalbim küt küt atmaya başladı nefesim hızlandı hemen kilit açtım MESAJ ATAN KİŞİ avea idi hay dedim güzelll bir sövdüm tekrar koydum telefonu lan dedim lord çıktı onuda kaçırdık.Neyse dedim kahve yapayım kendime gittim kahve yaptım kendime geldim telefonu elime aldım mesaj gelmişmi felan lan bi baktım deryadan mesaj laan diye bağırdım ama mesajı açamadım korkudan lan dedim ne olacaksa şöyle yazıyordu.

-Beyefendi çikolata için çoooooook teşekkür edeeerim <3

Ben aptal aptal sırıtırken kahvem buz gibi oldu sevinçten hemen fondip vurdum kahveye gidip bidaha yaptım.kendi kendime ***** ***** sırıtıyorum evde beyler okadar mutluyumki ama lan dedim tamam olum oldu ya diyorum kendi kendime...

Akşama doğru atarım beyler 1 tane daha

Devam...

Neyse beyler kendi kendime diyorumki allahım sabah olsunda göreyim yüzünü bi ya sabah oldu hemen kalktım sigaramı yaktım güneşe doğru Neset Ertas - Ah Yalan Dünya Orjinal - YouTube ile yaktım içiyorum güzelce... sigaramı söndürdüm babamı uyandırdım giyindi şirkete doğru geçtik.Lokale gittim 4 poğaça aldım yukarı çıktım odaya doğru yürüdüm aa o ne masada çaylar duruyor 5-6 dilim börek var aa dedim hayırdır gel gel yeni getirdim çayları dedi.Çikolataya karşılık yaptım dedi güldü bende gülümsedim poğaçaları koydum direk böreğe üşüştüm peynirli su böreği beyler o börek öyle bir geldiki dünyanın en lezzetli böreği...Dedimki sen bana her gün yap ben yerim hiiiç sıkımam dedim.Her gün olmaz amaaaa her hafta söz yapayım ama çikolatamı isterim dedi güldü.Çikolatalar sana fedaaaaa olsun dedim aptal gibi güldü tekrar o an durduk beyler inanın 15-20 saniyeye yakın hiçbirşey demeden birbirimizin gözerine baktık ilk defa benden çekinmemişti okadar mutlu olmuştumki.Yemeğimizi yedik ellerine sağlık çok güzel olmuş dedim tam arkamı döndüm poğaçaları alıp odaya geçecektim şöyle bir ses geldi.Rica ederim afiyet olsun canım.dondum böyle ya oturup ağlayabilirdim sadece dönüp güldüm tek yapabilidiğim okadardı kitlenmiştim odaya oturdum bilgisayarı açtım boş boş ekrana baktım yarım saat boyunca etrafı izledim aptal aptal çok mutluydum ve mesaj atmaya karar verdim.

+Canım öğlen yemeğini beraber yiyelimmi ? : )
-Zateeen beraber yiyeceğizzz : )
Telefona bakarken öyle aptal görünüyorumki şuan tahmin edebiliyorum...
+Tamam ozaman 12.10 gibi asansörün orada ol : )
-Oluuuur : )

Neyse ulan saat daha 9 felan ard arda sigaraya çıkıyorum zaman geçmiyor saat 12 oldu son 10 dakika dedim gittim elimi yüzümü yıkadım mühendisin masasındaki karanfilden 1 tane attım ağzıma geçtim asansörün oraya...Saat tam 12.10 geldi bana baktı çok bekledinmi dedi güldü yoo yeni geldim dedim bende güldüm.

Asansör geldi bindik 2 miz vardık asansörde sadece biri çağırınca asansördeki düğmelerde yanıyor 2 ye gelicek felan durdum 0 a bastım bişey oldu kapı kapandı ben Deryaya bakarken birden sarıldı bana ben hayal felan görüyorum diye düşünüyorum kulağıma şunu fısıldadı..

Çok iyisin.

sarıldı bıraktı güldü hadi yemek yiyelim dedi.İşte o gün o gün anladım ciddi bir işti bu peşini bırakamazdım aptal aşk heveslerinden değildi gerçekten başka birşeydi.

12 de 1 tane daha.

bıktık lan 4 pogaça 4 pogaça insan bi sıkılır hergün sabah aynı şey yenirmi.

Geri