• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stajdaki kimsenin bilmediği özel hikayem.[Herşeyin Sonu gibi Bitirdik]

ilişki çok iyi ve sorunsuz görünüyor.(bütün partları kelimesi kelimesine okumadım ama bayağı baktım denk geldikçe) Çok iyi gidiyorsa ya bilinmeyen birşey vardır ortaya çıkınca ara bozulur. Yada olmadık birşeyden büyük bir kavga,tartışma yada sorun çıkar öyle biter. Ayrılınca yada mesafeli kalınca da tanırsın nasıl biri olduğunu.Benim gördüğüm bu doğru yada yanlış ama benim için doğru ;)

ilişki çok iyi ve sorunsuz görünüyor.(bütün partları kelimesi kelimesine okumadım ama bayağı baktım denk geldikçe) Çok iyi gidiyorsa ya bilinmeyen birşey vardır ortaya çıkınca ara bozulur. Yada olmadık birşeyden büyük bir kavga,tartışma yada sorun çıkar öyle biter. Ayrılınca yada mesafeli kalınca da tanırsın nasıl biri olduğunu.Benim gördüğüm bu doğru yada yanlış ama benim için doğru ;)

Böyle sorulara şuan cevap vermek istemiyorum yoksa hikayenin gidişini bozacaktır hikaye bitince tek tek tek tek soruları alacağım şuan sadece part atıp millete cevap yetiştiriyorum

Devam...

Tabi hemen tanıştırmak istemedim biraz zaman geçmesi gerekti.Pazar günü boş boş yattım mesaj attım az biraz konuştuk yemek yapıyorum felan tamam hayatım pazartesi görüşelim özle biraz dedim tamam dedi.Pazatesi oldu bu sefer süpriz yapmak istedim makarnalı sosili peynirli börek yaptım özenerek...sabah kalktık babamla yine aynı şeyler geçiyorum oraları.Odaya doğru yürüdüm ee böreğim nerde dedim bu hafta katmer yaptım sana dedi iyi dedim bende sana börek yaptım.Gözleri parladı sanki böreğin hepsini yiyicek gibi hemen yemeye başladı nazik nazik...Yesene dedi yok dedim seni izlemek hoşuma gidiyor sonra yiyeceğim ben.Güldü saçmalama ye hemen dedi yemeeem seni izlemek istiyorum dedim.Amaaan ne yaparsan yap dedi güldü izledim öylece artık hayatımın mutluluk kaynağıydı her saniye görmek istiyordum yanında olmak istiyordum herşeyimiz ortak olsun istiyordum görüşünü bilmiyordum görüşünü öğrendim rahatladım.Güzel dedim siyasetimiz konusunda hemfikiriz.Animeci olarak onuda animeye başlatmak istedim başladım anlatmaya...

+Hayatım anime izlermisin ?
-Anime ???
+Hayatım çizgifilm ama çok çok güzel bambaşka bir dünya...
-Hmm bilmeeem sen izliyormusun.
+Deli gibi lütfen izle.Hatta beraber izleyelim ???
-Nasıl olacak ooo
+Hayatım bildiğim bir mekan var oraya yarın yer ayırtırım gideriz.
-Nasıl yani sinema gibimi?
+Aynen
Küçücük odacıklar içinde 8-10 odacık var led tv var.Filmi getiriyorsunuz neyse artık telefon var canınız istedikce mısırmış kekmiş kolaymış herşey geliyor.Tamam hayatım ama yarın nası dedi dedim yarın bütün gün izinli ol benlik problem yok gelmesemde olur babam kartı basar bişey olmaz.Hmm rapor alayım ozaman doktordan.Off mükemmel.O günü normal bir şekilde bitirdik sıkmak istemiyorum boş yazılarla...

Salı sabahı.
+Babaaaa ben gelmicem.
-Hayırdır erdeniz efendi bu gün neren ağrıyo
+Karnııııım.
-İyi hadi yat.

sabah 9 gibi mesaj attım hayatım hadi buluşalım çarşıda diye tamam dedi.O gece şu animeyi indirdim pc ye Itazura Na Kiss.Kısaca özet geçmek istiyorum.Bir erkek bir kız tamamen romantik komedi buradan arkadaşlara tavisyedir bir kız çok zeki bir çocuğa aşık oğlan yüz vermiyor felaaan filan.Tamamen HD bölümleri attım kaliteli olsun dedim.

10 gibi çarşıda buluştuk geçtik.Direk hocam dedim flash burda bölümler var akşama kadar izlicez.Nası dedi ? dedim bölümlerimi attım ben akşam 8 e kadar felan buradayız.Olur fark etmez dedi.Odadan çıktı puf koltuklara serildik.Derya Nasıl yaaaaaaaaaaa dedi sıkılmayızmı dedi merak etme hayatım 1 bölüm izle sıkılmayız dedim.Başladık izlemeye 2 saat sonra ara verelim dedik telefonu aldım kulağıma 1 büyüük mısır 2 tane kola dedim.3-5 dakika sonra geldi 10-15 dakika sohbet ettik devam edelimmi dedim.Edelim hayaaaatım diye sarıldı bana.Başladık izlemeye...Bir yandan bana mısır yediriyordu ben bi yandan onun kolasını tutuyordum öylece sarıldık hiçbirşey yapmadık.Saat 6 gibi babası aradı nerdesin felan erdenizle oturuyoruz dedi he tamam kızım diyip kapattı babası güvenini kazanmıştım yanlış hatırlamıyorsam 25-26 bölüm felandı bitirdik animeyi saat 8 gibi.Döndüm ee nasıldı hayatım dedim.Çooooooooook güzeldi her hafta istiyorum böyle birşey dedi olur dedim ben hesabı ödeyimde kalkalım dedim.Hemen çantasını aradı buldu Beraber öde.. dedi ayağa kalktım direk kasaya gittim.Ne kadar hocam felan kapattım hesabı ne kadar tuttu sana yıkılmak istemiyorum yanlış bu dedi.Sakın dedim bir daha bunu deme aptal sarıldım kafasına hafifce vurdum.Yanımda olman yeter dedim ama bir dahakine ben ısmarlarım söyleyim dedi hıı evet dedim yaa ben dedi hıııııı dedim tekrardan aptal diyip koluma girdi hafifden yağmur damlamaya başladı.Hayatım dedim biraz yürüyelimmi ?Tamaaam dedi biraz yürüdük saat 9 a geliyordu.Hayatım ben gideyim artık dedi tamam dedim yürüdük karşıya geçtik hayatım durak orda değilki dedi.Durağa giden kimmiş dedim gel dedim bir taksi durağına doğru yürüdüm saçmalama dedi.Döndüm dedimki bu saate ben seni otobüsle gönderirmiyim mahalleye bu karanlıkta dedim.evet veya hayır de dedim hayır dedi heh gel ozaman dedim bindik taksiye hocam dedim şurdan dön şuraya gir.Sokağın başında dur dedim ayıp olmasın babasına komşularına diye.Hadi görüşürüz hayatım dedim eve girince mesaj at bekliyorum burda dedim tamam dedi güldü.taksici abiye dedim abicim bir sigara yakalımmı yak anasını satayım ver banada 1 tane dedi tamam abi dedim yaktık 1-2 dakika sonra.Evdeeeeeeyim diye bir mesaj geldi tamam abi dedim sür kendimide eve bıraktım.Eve girdim babam dedi ooo erdeniz efendi hayırdır.Derya ile buluştuk gezdik baba dedim aferim iyi alıştınız dedi neyseki kızı tanıyoruz dedi.Baba haftaya davet edicem anne haberin olsun dedim kim felan dedi haftayaaaaaaaaaaaaaa diye odaya geçtim...

Yarın devam iyi geceler hepinize

Böyle sorulara şuan cevap vermek istemiyorum yoksa hikayenin gidişini bozacaktır hikaye bitince tek tek tek tek soruları alacağım şuan sadece part atıp millete cevap yetiştiriyorum
ben çok net konuştum zaten o kadar follow un var şimdi cevap gelmez bu sorularıma biliyorum :) zaten olay olumlu sonuçlansa sen konuya böyle giriş yapmazdın...
'' Aylar sonra bu konuyu açmaya karar verdim.Artık birileriyle paylaşmak istiyorum en uygun yer maxigame olarak düşündüm ve yazmaya karar verdim.1 günde bitirmem mümkün değil parça parça yazıp tadını çıkararak her ayrıntısını anlatmak istiyorum.Belki bir gün girip tekrar burayı okuyabilirim ve tekrar yad ederim o günleri :) ''
demekki biten birşey var yada bitmiş tekrar başlamış birşey var ama sen o günlerin psikolojisini o ruh halini atamadın üzerinden. Birçok işi konuya nasıl başladığını farketmemiştir bile partlara bakarken. Neyse ben fazla zorluyorum konuyu sonunda tekrar konuşuruz bunları ;)

ben çok net konuştum zaten o kadar follow un var şimdi cevap gelmez bu sorularıma biliyorum :) zaten olay olumlu sonuçlansa sen konuya böyle giriş yapmazdın...
'' Aylar sonra bu konuyu açmaya karar verdim.Artık birileriyle paylaşmak istiyorum en uygun yer maxigame olarak düşündüm ve yazmaya karar verdim.1 günde bitirmem mümkün değil parça parça yazıp tadını çıkararak her ayrıntısını anlatmak istiyorum.Belki bir gün girip tekrar burayı okuyabilirim ve tekrar yad ederim o günleri :) ''
demekki biten birşey var yada bitmiş tekrar başlamış birşey var ama sen o günlerin psikolojisini o ruh halini atamadın üzerinden. Birçok işi konuya nasıl başladığını farketmemiştir bile partlara bakarken. Neyse ben fazla zorluyorum konuyu sonunda tekrar konuşuruz bunları ;)

Belki kızla nişanlandım o ilk günlerimi yaşadığım zamanları yazmak istedim ? : )

Sonunu görmeden yorum yapamazsınki bu konuda :)

Aynen öyle şimdi kimseye bir yerden spoiler vermek istemiyorum belki evlendik belki boşandık belki sözlendik belki ayrıldık belki aynıyız sonuna kadar getirmek istiyorum :P
ucu açık konunun gider heryere şuan
Kaya101nın sorusuna verdiğin yanıtı görünce daldım bende konuya:D follow sayın artıyor bence partları arttır sen uzat kısa kısa yaz yok vadi gibi fenerin maçı vardı bugün bölüm yok falan konular kat araya en çok görüntülenenlere yada hit konulara girer mi o zaman :)

Son düzenleme:

ucu açık konunun gider heryere şuan Kaya101 nın sorusuna verdiğin yanıtı görünce daldım bende konuya :D follow sayın artıyor bence partları arttır sen uzat kısa kısa yaz yok vadi gibi fenerin maçı vardı bugün bölüm yok falan konular kat araya en çok görüntülenenlere yada hit konulara girer mi o zaman :)

Yazmaya başladığımdan beri ne hissediyorsam öyle yazıyorum.

Aboo saat 12.30 hadi kaçtım ben yarın staj var :P

Devaaam...

Doğum günüm yaklaşıyordu...Haftaya doğum günümdü ama hem tanışma hem doğum günü nasıl olacaktı aslında iyide olacaktı güzelde olacaktı...Haftaya cuma günüm doğum günümdü ve cumartesi annem ile tanışacaktı.Neyse lan dedim söylemeyim masrafa sokmayım kızı.Çarşamba günü bombok geçmişti araziye çıkmıştım bütün gün arazideydim akşam bile o gün görmedim zaten deryayı.Neyse efendim.Cumartesi günü kuzen gelecekmiş onu gezdirdim hay dedim ya buluşamıcam neyse lan dedim haftaya iyi olucak felan takılıyorum kendi kendime...O hafta bitti pazartesi günü yine kahvaltı yaptık karşısına oturdum hayatım dedim birşey diyicem sana.Tabi hayatım söyle dedi.Kulağına söylemem lazım gel dedim ee söyle işte kimse yok dedi gel sen dedim yerin kulağı var tamam dedi eğildi yanağından öptüm kandırdıııım dedim manyaksın sen dedi güldü.Ne yapayım seni çok seviyorum hiç yanından ayrılmak istemiyorum nasıl bir ilişki bu her saniye yanımda ol istiyorum her saniye.Utandı bende seni çok seviyorum keşke beraber yaşayabilsek.2-3 Yıl sabredip yaşarız evleniriz lan yaşarız felan gazlıyorum kendimi ya okadar sorunsuz bir hayattıki bizimkisi her akşam dua ediyordum Allahım lütfen önümüze kötü birşey çıkarma.Neyse... Gel dedim gezelim biraz şefinden izin aldı avm geçtik birşeyler içtik önceden sipariş ettiğim ayakkabı gelmişti krem rengi süvet ayakkabım hayatım hemen geliyorum arkadaşlar gelmiş acil görüşüp geliyim dedi olur burdaıym ben dedim adam depodan çıkardı felan neyse aldım ayakkabıyı çıktım birden sırtımda birşey hissettim krem rengi bir fular.Süpriiiiiiiiiiiiz dedi aa dedim nasıl buldun bilmem ilk başta ümitsizdim bu ayakkabıya ama girer girmez karşımda duruyordu hemen aldım dedi.Ya dedim sen ne manyak birisin(Fuları hala saklarım...)Neyse dedim gel dönelim şirkete şirkete dönerken elimden tuttu hafif soğuk bir havada el ele yürüdük...Yemeğe indik yedik sigaramı içtim.Odama çıktımki birşey fark ettim bir kız bana bakarmısın diyordu gittim efendim dedim.Senin adın erdenizmi dedi.Evet dedim ne oldu ?Şu ilerdeki arkadaşım senle görüşmek istiyor ismi Dilara.Hmm elçimi oluyorsun sen?Yok işi vardı gelemedi.Tanışmak istese kendi gelirdi heralde.Bilmiyorum artık bir uğra istersen.Noluyor laaaaan dedim neyse dedim gitmedim ne gidicem lan banane allah allah.Çay ocağı var böyle küçük oda Neyse mühendislere sordum abi güzel bir kahve yapayım size içermisiniz içeriz erdeniz hadi felan gazladılar gittim kahveyi yapıyordum arkamdan biri girdi.

+Merhaba.
-Merha...ba(l-lan yaz okulundaki ilk kız arkadaşımdı.Ama kendimi asla kaptırmayacaktım çünkü benim derya'm vardı.)
+Hatırladınmı ?
-Hmm yaz okulundanmıydı ?
+Evet nasıl unuttun hayret.
-10 yaşındaydık hatırlamam mümkün değil.
+hmm ne okuyorsun.
-Elektirik.
+bende muhasebe.
-iyiymiş (karşı soru sormuyorum konuşmaması için.)
+Neyse ben gideyim iyi oldu görüştüğümüz hadi görüşürüz.
-Görüşürüz.

Aslında kendimi kaptırmadım hiçbir zaman sadece bir geçiş süreci gibi olmuştu benim için.Girişlerde çıkışlarda hep o selam verdi bende hafif kafamı sallıyordum bazen derya soruyordu bu kim diye eski bi kız arkadaş yaz okulundan gereksiz biri boşver felan diye geçiştiriyordum.saat 4 gibi odada otururken dedim deryanın yanına uğrayım gittim oturdum hadi bi kahve yap dedim tamam dedi gitti 5 dakika sonra dilara odaya girdi oturdu.Arkasına derya girdi tekrar kahvelerle derya dedi.Buyur evrak felanmı getirdin ?Yoo tanışmaya geldim seninle(Oh dedim yanlış anlaşılmayacak.)

+Ben dilara
-Bende derya
+Ben erdenizin kız arkadaşıydım eskiden.(Ulan dedim ulan)
E:Hatırlamadım ben.
+hatırlasın ya nası unutursun
E:Bilmem seni bile unuttum.

Derya bana öyle bir baktıki beni kaybetmekten okadar korkuyorduki...Bunun farkındaydım hiçbirşey deryayı üzemezdi ne olursa olsun.Neyse dedim dilara işin vardı senin onu hallet hadi şeflerin kızmasın bizde derya ile cumartesi planı yapıcaz.
+Hmm doğru görüşürüz.

Odadan çıkar çıkmaz deryaya döndüm ***** ya dedim.Yanağımdan öptü çok iyisin dedi.Hiçbirşey seni üzemez merak etme dedim.Eğer rahatsız edecek felan olursa söyle çekinmek felan yok tamamı.

-Tamam hayaaatım.

Telefonum çaldı babam arıyordu hadi oğlum nerdesin saat kaç 15 geçiyor.Evet tam 15 dakika boyunca derya ile oturmuşuz öylece....

12 ye doğru devam

Geri