• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maxigameye katılıyorum o şekilde güzel olur amma ne yazıkki gelişiminden vazgeçildi herhale v2 nin, çünkü 1 hafta dendi 1 ay oldu, yapmayacaksanız neden insanlara 1 hafta diye yazıyorsunuzki ?

Birşey daha öğrendim insanlara iyilik yaramıyormuş. Bilgisayarımda virüs vardı belki database'yede geçmiştir diye tam 5 kere format attım.Yoksa virüs benim umrumda değildi. Şuanda bilgisayarımda VSRO bile yok daha yeni windows kurdum.Hala neler söylüyorsunuz V2'yi çıkaracağım varsada çıkarmayacam az kaldı bundan sonra zaman vermiyorum ne zaman çıkarsa çıkar. Bende hata zaman verdiğim için herneyse.

Aynen öyle seymenciğim sana bunu 50 kere söyledim . Kimseye iyilik yaramıyor. Hep kötülerler biraz çabalayıp çözmek veyahut beklemek yerine hep seni kötülerler.. Yol yakınken öğrenmen iyi oldu

arkadaşlar NOT : V2 için zaman vermiyorum. Ne zaman çıkacağı BELLİ DEĞİL.

demiş niye uzatıyorsunuz adam size iyilik yapmaya çalışıyor adam tek bu işle uğraşmayabilir hep bununla ilgilenecek diye bir kadie yok

Onu yeni yazdım bundan sonra ona baksınlar ona göre yorum atsınlar.

Bilmiyorum ama dediklerinin bazıları zor değil imkansız gibi onu belirtiyimde. Ama değerlendirecem.

2'Saattir globalmanager,gateway server,machine manager ,agentserver bu dosyaları arıyorum ya nerde bulabilirim yardım edicek yokmu :(

Herkes girmiş kendince bir havaya, en ufak bir yazıyı hemen bahane edip tersleme veya herkese mal etmeye yönelik bir şeyler yazma uğraşındasınız, maxigame bu şekilde güzel gidiyor tebrikler.
Zaten yapmıyordun, benim yazımı hemen bahane etme arkadaşım, ben seni karalamadım, yapmayacaksanız zaman vermeyin dedim sadece, yoksa işini taktir ettiğimi daha öncede belirtmiştim.

Son düzenleme:
Herkes girmiş kendince bir havaya, en ufak bir yazıyı hemen bahane edip tersleme veya herkese mal etmeye yönelik bir şeyler yazma uğraşındasınız, maxigame bu şekilde güzel gidiyor tebrikler.
Zaten yapmıyordun, benim yazımı hemen bahane etme arkadaşım, ben seni karalamadım, yapmayacaksanız zaman vermeyin dedim sadece, yoksa işini taktir ettiğimi daha öncede belirtmiştim.

Normalde yapıyordum bilip bilmeden konuşma. Black Pearl ile 3 gün uğraştım Constantinople FW için sonrada pc'de virüs olduğunu anladım format attım. V2 gecikmesinin sebebi birsürü yenilik olması.

Normalde yapıyordum bilip bilmeden konuşma. Black Pearl ile 3 gün uğraştım Constantinople FW için sonrada pc'de virüs olduğunu anladım format attım. V2 gecikmesinin sebebi birsürü yenilik olması.

Tmm kardeşim, Eline sağlık o zaman, sabırsızlıkla beklemeye devam ediyoruz hmmm

Birşey daha öğrendim insanlara iyilik yaramıyormuş. Bilgisayarımda virüs vardı belki database'yede geçmiştir diye tam 5 kere format attım.Yoksa virüs benim umrumda değildi. Şuanda bilgisayarımda VSRO bile yok daha yeni windows kurdum.Hala neler söylüyorsunuz V2'yi çıkaracağım varsada çıkarmayacam az kaldı bundan sonra zaman vermiyorum ne zaman çıkarsa çıkar. Bende hata zaman verdiğim için herneyse.
Herkesin aynı şeyleri sormasının iki nedeni var, beklentilerinin yüksek olması ve yenilikleri merak etmeleri ama sen bunu çıkar için olduğunu sanıyorsun heralde. Ayrıca tamam virüs girmiş buna kimse birşey diyemez ama yazdıklarından anlaşılıyor ki sorumlusu başka biri.
-Bir zamanlar sen diyordun burada saçma sapan şeyler yazmayın konu temiz kalsın bazılarının gösterdiği çocukluğu sen gösteriyorsun.

Görünüşe göre Korkarım ki bununda sonu daha önce yazdığım gibi EcSro v1 ile aynı olacak gibi :)

Böyle yazmaya devam ederseniz öyle olacak. V2 çıkmayacak olsa çıkmayacak derim. Çıkacak diyorsam çıkacak demektir.

Böyle yazmaya devam ederseniz öyle olacak. V2 çıkmayacak olsa çıkmayacak derim. Çıkacak diyorsam çıkacak demektir.

Niye aldırış ediyorsun seymen meyve veren ağaç taşlanmaya mahkumdur türk felsefesi. Sadece şunu görmen bile yeter 6k defa senin bu konun görüntülenmiş daha ne olsn kelimelere gerek yok daha.

Niye aldırış ediyorsun seymen meyve veren ağaç taşlanmaya mahkumdur türk felsefesi. Sadece şunu görmen bile yeter 6k defa senin bu konun görüntülenmiş daha ne olsn kelimelere gerek yok daha.

Kötü bir şey demedimki meyve ağacını taşlamış olayım ?
konu başka tarafa çekilmezse iyi olur, sadece düşüncemi yazdım, buna sanırım hakkım var değilmi ?

Silkroad 120 lv karakterli server kurmak için gereken dosyalar neler?

PlaySro diye bir oyun var , nette aradım çok karmaşık şeyler çıktı. Bilen varsa dosya listesini yazabilirmi?

ekranalntsht.jpg

sql sorunu nasıl çözülür?

Son düzenleme:
slm yeni 14 dg şey için yeni
elenmiş dtatabase ne gelir ?

Geri