• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

VSRO Server files. Benim konum var ordan indirip kullanabilirsin.

Seymen item mall sorunu ne yapsak çözülmüyor :(

Bu sorun item limitini asinca ortaya cikiyor static in db sindede ayni sorun vardi avatarlarin cogunu item malldan kaldirip her hafta oto degismeleri icin ayarladim cozuldu :)
Ayni yontem ise yaraya bilir

V2'de F10 bugu kalktı. V2 yakın zamanda paylaşılacak. Yenilikleri yazmıyorum sürpriz olsun :)

Jupiter zealot a isinlaninca oyundan atiyor ve char buga giriyor cozumunu bulan varmi tele link leri fln tamamen bastan hazirladim sorun devam ediyor simdi farkli bir datapk2 ile deniyecem

----------

playsronun guncel data.pk2 sini kullandim simdi hic bir sorun yok oyunda gibi gorunuyor bu data.pk2 ye ekstra birseyler eklemismiydin? eklediysen ne ekledigini soylermisin ayni seyleri playsro heavenin data.pk2sine ekliyim ?
Simdiden tesekkurler

Çok şey ekledim data'ya. Bence sen şöyle yap Heaven Data'sından Jupiterle ilgili herşeyi Benim Data'ya import et.

s.a kara ilk öncelikle çalışmaların için tebrik ediyorum ama bir ricam var sende sql 2005 le denedım db hata verdı sanırım ben hata yaptım ve bu konularda acemıyım en azından resimli olarak sql 2005 ve sql 2008 adım adım server nasıl kurulur anlatımı paylasırmısnız yada daha once paylasan varsa lınk atabılır mısnız 2 haftadır sql kurulum ve dosyaları ayarlamakla ugrasyorum şimdiden çok tşk ederim

Çok Güzel Bir Database Suanda Kullanıyorum Ellerine Kollarına Sağlık V2 Yi Heycanlı Bir Sekilde Bekliyorum
Bu Databaseyi 120 Cap Nasıl Yapabilirim ? Yardımcı Olursanız İyi Olur Hayırlı Günler. :)

Çok Güzel Bir Database Suanda Kullanıyorum Ellerine Kollarına Sağlık V2 Yi Heycanlı Bir Sekilde Bekliyorum
Bu Databaseyi 120 Cap Nasıl Yapabilirim ? Yardımcı Olursanız İyi Olur Hayırlı Günler. :)

Bu DByi 120 cap yapma yeni Databaseyi bekle bu dbde İtem Mall bugu var kaldırabilirsen eğer kulan dostum.

s.a arkadaşlar server konusunda acemıyım yardım etcek biri yok sql server kurma dahıl adım adım resımlı anlatım yok mu sql 2008 kurdum vıdeodan bakarak dosyalarıda attım ama ftp fılan kurarken hata aldım lutfen bırı yardım etsın windows 7 ultımate kullanıyorum

client açılıyor id pw yazıyorum agent server kendini kapatıyor nedeni nedir acaba?

Seymen yine ağzımıza bir parmak bal çaldı bekletiyor, sabırsızlıkla bekliyoruz :)

offf offf SQL server 2008 kurdum dosyalar atmaya basladım ftp kurma ve dns ayarları olmuyo netten baktım çözümünü bulamadım sıyırmak üzereyim

client açılıyor id pw yazıyorum agent server kendini kapatıyor nedeni nedir acaba?

Niye bekliyorsunuz anlamadım sizde yapın sık bogaz etmeyin paylaşacagı varsada paylaşmaz. Neyse kolay gelsin cümleten.

Geri