• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok az kaldı arkadaşlar biraz daha sabır komple bugsuz yapmaya uğraşıyorum.

Seymen 14D ekliyorsan, son paylaştığım data ve particle yi kullanırmısın, bari en azından isronun brs ve ddj leri olduğu için orjinal görünüm elde edilir.

Burada

kardeşim eline sağlık çok iyi bir çalışma fakat clientin içindeki exe dosyaları hep virüslü virüs programı siliyor hemen

Seymen 14D ekliyorsan, son paylaştığım data ve particle yi kullanırmısın, bari en azından isronun brs ve ddj leri olduğu için orjinal görünüm elde edilir.

Burada

Seymen
Aklıma bir şey daha geldi, 14D eklemişisen bunlarıda 15D olarak eklersen maxigame olarak forumlarda ilk bir 15D DB paylaşmış oluruz hemde bizde 15D ile uğraşmadan direkt geçmiş oluruz :)
tabi biraz daha gecikirsek millet o zamana kadar 16D çıkarmış olmazsa :haha

Verdiğin linktekini 14 deggre olarak ekledim. Çünkü 14 eklememiştim daha önce :)

Verdiğin linktekini 14 deggre olarak ekledim. Çünkü 14 eklememiştim daha önce :)

Ben belki castaway dan veya 14d bir DB den diğerlerini alıp 14D yaptıysan bunlarıda 15D yaparsın diye düşündüm.
neyse sağlık olsun
Bu arada icon derdinden kurtarayım seni , paylaşımın yenileri çıktı dur vereyim. :)
brs ddj icon hepsi var :)

D14-Weapon+Clothes+DDJ+Icons.rar

Ohoo ben çoktan herşeyini ayarladım icon cart curt :)

Keşke sizin çizimleri 14Dg olarak ekleyip yukardakileri 15Dg olarak ekleseydiniz. Yada o çizimleri paylaşırsanız ben düzenlerim, videolu anlatım da hazırlarım. Maxigame'nin çizimlerini 14Dg olarak ekleyip son paylaşılanları 15Dg olarak çevirmeyi planlıyorum ama Maxigame'nin çizimlerini bulamadım.

Keşke sizin çizimleri 14Dg olarak ekleyip yukardakileri 15Dg olarak ekleseydiniz. Yada o çizimleri paylaşırsanız ben düzenlerim, videolu anlatım da hazırlarım. Maxigame'nin çizimlerini 14Dg olarak ekleyip son paylaşılanları 15Dg olarak çevirmeyi planlıyorum ama Maxigame'nin çizimlerini bulamadım.

Maxigamenin 14d-15d çizimleri yok arkadaşım, paylaşılan maxigame db de ise 14d yok,başka db lerde 14d olarak eklenmiş uygun bsr ler var, biz onlardan bahsediyorduk, şayet onları alıp ekleme konusu yapacaksan CastAway clientinden alman mümkündür.
ordan alıp sonrada konu anlatımı yapabilrsin böylece bilmeyen çok kişi bilgi sahibi olacaktır.

arkadaşlar size küçük bir tavsiye KaRa yı fazla sıkmayın yaptıgı db şuana kadar öyle güzel bir database paylaşılmadı bana ne yapsa gösteriyor size tavsiyem bekleyin az daha :)

Maxigamenin 14d-15d çizimleri yok arkadaşım, paylaşılan maxigame db de ise 14d yok,başka db lerde 14d olarak eklenmiş uygun bsr ler var, biz onlardan bahsediyorduk, şayet onları alıp ekleme konusu yapacaksan CastAway clientinden alman mümkündür.
ordan alıp sonrada konu anlatımı yapabilrsin böylece bilmeyen çok kişi bilgi sahibi olacaktır.

CastAway daki 14 Dg çizimlerinin üzerinde Maxigame Logosu var, ben o çizimlerin Maxigame'ye ait olduğunu sanıyordum. 15 DG çizimlerde Dün paylaşıldı zaten. 15DG çizimlerin Maxigame ile alakası yokmuş. CastAway'dan 14Dg çizimleri alıp Maxigame Databaseye V2 yayınlanınca 14Dg olarak import edecem. Son paylaşılanları da 15Dg olarak Media'ya aktaracam. Sorun yaşamazsam videolu anlatım yapmayı düşünüyorum. Kendi serverime dediğim gibi yaptım, stoneler için uğraşıyorum, onları da yarıladım sayılır.

Son düzenleme:
KaRa v2 için bir kaç öneri daha aklıma geldi biliyorsun ki bağdat town eklendi yani yeni yerleride databeseye eklesen keşke :) 125 cap bir databe olur :D

CastAway daki 14 Dg çizimlerinin üzerinde Maxigame Logosu var, ben o çizimlerin Maxigame'ye ait olduğunu sanıyordum. 15 DG çizimlerde Dün paylaşıldı zaten. 15DG çizimlerin Maxigame ile alakası yokmuş. CastAway'dan 14Dg çizimleri alıp Maxigame Databaseye V2 yayınlanınca 14Dg olarak import edecem. Son paylaşılanları da 15Dg olarak Media'ya aktaracam. Sorun yaşamazsam videolu anlatım yapmayı düşünüyorum. Kendi serverime dediğim gibi yaptım, stoneler için uğraşıyorum, onları da yarıladım sayılır.

Evet BlakPearl Databaseden alıntı olabilir, Maxigame DB V2 de zaten 14D eklemiş Seymen, Sen 15D eklersen olur aynı db ye. video anlatımınıda o şekilde yaparsan güzel olur bence.
hatte sen onları 15D ekleyip, erotik srodaki özel itemleride 16D olarak yine ekleyebilirisin, buda ayrıca bir ilk olur anlatımda süper olur bence.

Evet BlakPearl Databaseden alıntı olabilir, Maxigame DB V2 de zaten 14D eklemiş Seymen, Sen 15D eklersen olur aynı db ye. video anlatımınıda o şekilde yaparsan güzel olur bence.
hatte sen onları 15D ekleyip, erotik srodaki özel itemleride 16D olarak yine ekleyebilirisin, buda ayrıca bir ilk olur anlatımda süper olur bence.
Erotik Sro'yu ilk defa senden duyuyorum. Bana Ö.M olarak link atar mısın, client'ini kurcalayım biraz. Google Amca'ya sordum oda hiç duymamış :)

-------------

Kara sen D14 kıyafetleri ve Acc itemleri ekleyebildin mi?

KaRa db gerçekten mükemmel ama ufak bi sorum var neden silkli itemler sürekli dc veriyor bu sadece bazı charlarda yapıyo ama başka charlarda herşey normal olarak alıyor bu konu hakkında bi yardımcı olursan çok sevinirim başarılarının devamını diliyorum.

[GM] FerisTah

Seymen kardeş yeni job sisteminin fix tablosunu bir forumda gördüm ama ne kadar doğru bilmiyorum istersen bi dene olursa yeni job sistemini yaparsın :)

26 CONSIGMENT_TRADE_NEW_TRADER_MONSTER_CH_001 Jangan Path 1 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 27 CONSIGMENT_TRADE_NEW_TRADER_MONSTER_CH_002 Jangan Path 2 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 28 CONSIGMENT_TRADE_NEW_TRADER_MONSTER_CH_003 Jangan Path 3 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 29 CONSIGMENT_TRADE_NEW_TRADER_MONSTER_WC_001 Donwhang Path 1 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 30 CONSIGMENT_TRADE_NEW_TRADER_MONSTER_WC_002 Donwhang Path 2 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 31 CONSIGNMENT_TRADER_NEW_MONSTER_CA_001 Samarkand path 1 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 32 CONSIGNMENT_TRADER_NEW_MONSTER_CA_002 Samarkand path 2 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 33 CONSIGNMENT_TRADER_NEW_MONSTER_EU_001 Constantinople path 1 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 34 CONSIGNMENT_TRADER_NEW_MONSTER_EU_002 Constantinople path 2 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 35 CONSIGNMENT_TRADER_NEW_MONSTER_EU_003 Constantinople path 3 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 36 CONSIGNMENT_TRADER_NEW_MONSTER_EU_002_1 Constantinople path 2_1 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 37 CONSIGNMENT_TRADER_NEW_MONSTER_EU_001_2 Constantinople path 2_2 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 38 TRADER_CH_01 (Thieft) Jangan path 1 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 39 TRADER_CH_02 (Thieft) Jangan path 2 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 40 TRADER_CH_03 (Thieft) Jangan path 3 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 41 TRADER_WC_01 (Thieft) Donwhang path 1 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 42 TRADER_WC_02 (Thieft) Donwhang path 2 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 43 TRADER_CA_01 (Thieft) Samarkand path 1 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 44 TRADER_CA_02 (Thieft) Samarkand path 2 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 45 TRADER_EU_01 (Thieft) Constantinople path 1 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 46 TRADER_EU_02 (Thieft) Constantinople path 2 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 47 TRADER_EU_03 (Thieft) Constantinople path 3 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 48 TRADER_EU_04 (Thieft) Constantinople path 2_1 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 49 TRADER_EU_05 (Thieft) Constantinople path 2_2 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING 50 TRADER_EU_06 (Thieft) Constantinople path 2_3 1 MONSTER 100 35 DO_NOT_RESPAWN KEEP_GOING

Geri