• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
49 gün geçti ve hala databese'den haber yok çok sıkıcı olmaya başladı :nse:
Gerçekten katılıyorum. Bu geçen süre içerisinde en acemi insan bile forumda bulunan bütün konuları bir databasede toplayabilirdi ve ortaya muhteşem bir database çıkardı. Ama iş işten geçti...

Şahsen Sabretmeyi, beklemeyi, çıkmasını , çıkmamasını , bunları artık bir yana bıraktım. Şu anda en çok merak ettiğim, bu kadar milleti bekletmeye karşılık nasıl bir şey sunulacak, sallama bir şeymi, yoksa gerçek anlamda insanları bu kadar bekletmeye değer bir şeymi olacak ? bunu çok merak ediyorum işte, tabi bir gün çıkarsa .:)

sallama olsun isterse benim icin sorun yok sorunlari duzeltirim ama herseyle sifirdan ugrasmak olum yani genel olarak yeni seyler ekli olsa bana uyar duzgun calismasalarda :D

Açıkçası ben Arabia Map'ı ekleyemediğim için bekliyorum. Kara benden daha tecrübeli umarım ekleyebilmiştir. Ayrıca bir şey sormak istiyorum CastAway'ın DB'sine eklemek için uğraştım ama arkadaşım o DB'ye eklemezsin, o DB'den hayır gelmez, Primary Key var dedi. Nedir bu Primary Key, nasıl kaldırılır?

sallama olsun isterse benim icin sorun yok sorunlari duzeltirim ama herseyle sifirdan ugrasmak olum yani genel olarak yeni seyler ekli olsa bana uyar duzgun calismasalarda :D
Amman öyle deme, birincisi, sallama yapılandırılmış bir şeyi düzeltmek sıfırını yapmaktan daha zordur bunu sende biliyorsundur zaten :) ikincisi ise bu kadar bekletmeye karşılık zaten öyle bir şey yapılırsa bunun hiç de hoş olmayacağını, ve karşılanmayacağını düşünüyorum.
Açıkçası ben Arabia Map'ı ekleyemediğim için bekliyorum. Kara benden daha tecrübeli umarım ekleyebilmiştir. Ayrıca bir şey sormak istiyorum CastAway'ın DB'sine eklemek için uğraştım ama arkadaşım o DB'ye eklemezsin, o DB'den hayır gelmez, Primary Key var dedi. Nedir bu Primary Key, nasıl kaldırılır?
primary key sql in DB deki tabloya otomatik olarak satır numarası vermesidir, bunu kaldırma konusu ise forumda mevcut, castaway a neden bir şey eklenemeyecekmiş ? ben npc ekledim, 2-3 tane dress ekledim fakat db de sıkıntılar olduğundan çok uğraşmadım o db ile.

primary key sql in DB deki tabloya otomatik olarak satır numarası vermesidir, bunu kaldırma konusu ise forumda mevcut, castaway a neden bir şey eklenemeyecekmiş ? ben npc ekledim, 2-3 tane dress ekledim fakat db de sıkıntılar olduğundan çok uğraşmadım o db ile.
Ne gibi sıkıntılar? Bir oyunda yeni çizimler vardı 10dg olarak eklenmişti, datasında dosyaları alıp castawaya 20dg olarak ekleyip gm itemleri olarak kullanmayı denedim olmadı. Herşeyi sorunsuz yaptığıma emindim sonra kıytırık bir db vardı onun clientine ekledim sorunsuz çalıştı. Bunun primary key ile hiçbir alakası yok, neden ozman?--V2 paylaşılsın ona D15 ve 16'yı ekleyecem sorun çıkmazsa paylaşırım.

Sana bir client linki vermiştim (erotik onlineydi sanırım) ondaki itemleri aldınmı ? bu arada bence v2 yi boşuna bekleme, bu db çıkmaz bu gidişle zaten, ne yapacaksan kendin yapsan daha erken olur gibi.

Sana bir client linki vermiştim (erotik onlineydi sanırım) ondaki itemleri aldınmı ? bu arada bence v2 yi boşuna bekleme, bu db çıkmaz bu gidişle zaten, ne yapacaksan kendin yapsan daha erken olur gibi.
Evet öyle yapacam playsro'yu indirdim, olursa onunla heaven database ile uğraşacam artık. Dediğin çizimleri aldım ama sadece weaponlar'ın çizimleri var, kıyafetler ve acc itemler yok. Onları ya maxigame'nin çizimleri yerine eklemeyi düşünüyorum yani D14 weaponlar olacak yada D20 olarak ekleyip GM's Weapon olarak kullanacam.

V2 çıkarsa guzel olur fakat seymenı hızlı çalışıyor sanırım :) cunku çok seyler eklıyecek ben oyle bılıyorum dbye -.*

valla bekliyoruz bakalim 4gun daha bekleyecem cikmazise is basa dusuyor :)

Sen bunu bence bi 44 gün yap belki yapılıyor mesajı gelir :pro
Adamlar forum ile bile ilgilenmiyorlar, en ufak hatada forum 1 hafta kapalı kalıyor, değilki db ile ilgliensinler :)

----------

V2 çıkarsa guzel olur fakat seymenı hızlı çalışıyor sanırım :) cunku çok seyler eklıyecek ben oyle bılıyorum dbye -.*

Bende öyle biliyorum fakat hayali ihracatı geçti bu olay. :)

KaRa kardeş Bu clientle db kullandım ama mop isimleri şehır isimleri vs. çıkmıyor eski texdata import ettıgım zaman çıkıyor

Beyler db yı kullanmayın db de adam kendıne ozel bug yapmıs f10 dan free sılk yaptım sw yı adamlar bısı alınca dc yıyo duzeltılmıoda parayla seymen duzeltıomus yanı faıl.

Beyler db yı kullanmayın db de adam kendıne ozel bug yapmıs f10 dan free sılk yaptım sw yı adamlar bısı alınca dc yıyo duzeltılmıoda parayla seymen duzeltıomus yanı faıl.
Dalgamı geçiyosun arkadaş sen? Parayla düzeltiyorum diye birşey yok. Yürü git belanı benden bulma...

Dalgamı geçiyosun arkadaş sen? Parayla düzeltiyorum diye birşey yok. Yürü git belanı benden bulma...

seymen sen deilmisin kardeş senın sw nı kurdum tam free sılk yapacagım oyunu sılk verıyorum adamlar bısı alıo dc yıyo ben gm charla alıom bısı yok adama sordum adam dedı "seymen onu bılerek yaptı ucretle duzeltıo dedı "
Ozaman Soylede Cozelım Bugu sen test ederken normal char denememıssın kardeş normal charlarda hep dc verıyor.

Geri