• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
☺MaxiGame☻;2129943' Alıntı:
Srevolution zamanında neydi be yeni sürüm gelecek diye her dakika f5 çekerdik :D

Haklısın :)
o zamanlar gerçek paylaşımcılar vardı, sırf mod olabilmek için kırk takla atıp, filim çevirenler değil, şimdi ise milleti ha bire kandırıp manalar üreterek uyduruk şeylerle rant peşindeler.
baksanıza adamlar mod olduktan sonra hiç bir konuya, yada yardım kısmındaki destek isteklerine ne bir şey yazmaya tenezzül ediyorlar, nede cevap.
yazdıklarındaysa direkt ona buna fırça atmaya çalışıyolar herşeyi bizmi söyleyecez, herşeyi bizden beklemeyin gibisinden.
E peki forumda bu bölümler ne için var anlamadım ben ?

Haklısın :)
o zamanlar gerçek paylaşımcılar vardı, sırf mod olabilmek için kırk takla atıp, filim çevirenler değil, şimdi ise milleti ha bire kandırıp manalar üreterek uyduruk şeylerle rant peşindeler.
baksanıza adamlar mod olduktan sonra hiç bir konuya, yada yardım kısmındaki destek isteklerine ne bir şey yazmaya tenezzül ediyorlar, nede cevap.
yazdıklarındaysa direkt ona buna fırça atmaya çalışıyolar herşeyi bizmi söyleyecez, herşeyi bizden beklemeyin gibisinden.
E peki forumda bu bölümler ne için var anlamadım ben ?

Bak sonunda ağzımı bozduracaksın ne mod olmak için kırk takla atması ben bu database'yi mod olmak içinmi yaptım sanıyorsunuz küfür ettirtme kendine keyif benim keyfim database benim databasem paylaşmıyorum. Bir daha bu tarxz mesaj atan olursa küfürü yiyecek yeter be başlarım databasenizede sizede yeter gına geldi artık.Susiyim diyorum cevap yazmiyim diyorum kaşınıyorsunuz. ASosyal oldum be VSRO yüzünden bıraktım artık vsro ile çok uğraşmıyorum. Paylaşmıyorum SON SÖZÜM BUDUR.

Hala bana mod olmak için db çıkarttın diyen olursa cezayı alacak.Modluk , yöneticilik benim için önemli değil artık bunu anlayın. Çnemli olan forumdaki rütbe değildir.Ben bu database'yi insanlara yardım olsun diye yapıp paylaştım ama anladımki gerçekten yardım yaramıyor sizlere.

Bak sonunda ağzımı bozduracaksın ne mod olmak için kırk takla atması ben bu database'yi mod olmak içinmi yaptım sanıyorsunuz küfür ettirtme kendine keyif benim keyfim database benim databasem paylaşmıyorum. Bir daha bu tarxz mesaj atan olursa küfürü yiyecek yeter be başlarım databasenizede sizede yeter gına geldi artık.Susiyim diyorum cevap yazmiyim diyorum kaşınıyorsunuz. ASosyal oldum be VSRO yüzünden bıraktım artık vsro ile çok uğraşmıyorum. Paylaşmıyorum SON SÖZÜM BUDUR.

Hala bana mod olmak için db çıkarttın diyen olursa cezayı alacak.Modluk , yöneticilik benim için önemli değil artık bunu anlayın. Çnemli olan forumdaki rütbe değildir.Ben bu database'yi insanlara yardım olsun diye yapıp paylaştım ama anladımki gerçekten yardım yaramıyor sizlere.
Sende kendine göre haklısın ama paylaşmıyorsan paylaşmıyorum demeyi bilecen insanlar bi heves seni bekliyordu bunu şuan söylemen ayıp oldu, ben açıkcası 4 gözle bekliyordum neyse artık bi önemi kalmadı .p

Sattığın bir şeyi paylaşamazsın zaten, paylaşan paylaştı, :)
ayrıca eleştirilere cevaplarını daha uygun bir ağız ile söyleyebilirdin, klavye kabadayılığı ile değil.
yardım dediğin db nin çok daha iyileri sürekli sağda solda paylaşılıyor zaten.
konu forum adına senin bir yönetici olarak insanları oyalamaman kandırmaman gerekiyordu, insanlara 1 hafta diyip sonra aylarca oyaladın, sonrada db yi sattın o senin özgür iraden fakat iş işten geçincede yazılarımızı mana edip bu kadar süreden sonra "yapmıyorum, vermiyorum işte" gibi yazılar hoş olmadı zaten.
sana yazana eleştiri yeteneğin yok ise ve sadece bana yazmayın ceza veririm diyebiliyorsan, herzamanki gibi fırça atma yolundaysan ve yazılarına özgürce yorum yazıyoruz diye ceza vereceksen yapacak bir şey, "küfür ederim" diyorsun, ben sana küfürmü ettimde sen bana edecen, hemde bir mod olarak forumda yazıyorsun bunu ?, forum ne hale gelmiş.
Eleştirilere cevap verebilmek ve dürüstlük, bunlar birer meziyet ve herkeste yok malesef.

Son düzenleme:
Kabadayı ha .. Hiç kusura bakma ama senin gibi insanlara ne dürüstlük nede saygı duyarım. Değmezsin .. Yazıklar olsun size.. ;)

Bundan sonra türk halkına VSRO files adına KaRa-StrawBerry hiç birşey paylaşmayacak buda böyle bilinsin.

Kabadayı ha .. Hiç kusura bakma ama senin gibi insanlara ne dürüstlük nede saygı duyarım. Değmezsin .. Yazıklar olsun size.. ;)

Bundan sonra türk halkına VSRO files adına KaRa-StrawBerry hiç birşey paylaşmayacak buda böyle bilinsin.

Saygı duyulacak şeyler yapmayanlar saygıdan bahsedemezler,
DB yi beraber satıp, ondan sonra böyle yazman normaldir.
iki sözüm var bununla alakalı
"Sözler kişinin aynasıdır".
"şıracının şahidi bozacı olur".
gerçektende yazıklar olsun sizlere.

Bende DB Bekliyordum fakat satılmış hayırlı olsun fakat paylaşımı yapılıcak denmesi sonradan da dönülmesi beni hayal kırıklığına uğrattı.

Konu Eski silinsin Ozaman..

Evet Silinsin Ozaman Zaten DB bugdan gecılmıyor durduk yere adam hotanda buga gırdı .s

iyi ki sro sevdasını bırakmışım. yoksa ağır küfrederdim sana kara. konuşmalara bak. hotkid benm söylemem gereken herseyin nazik versiyonunu söylemiş. Dağılın şimdi burdan daha da ugramam bu foruma. tipe bak tipe töbe allahım

iyi ki sro sevdasını bırakmışım. yoksa ağır küfrederdim sana kara. konuşmalara bak. hotkid benm söylemem gereken herseyin nazik versiyonunu söylemiş. Dağılın şimdi burdan daha da ugramam bu foruma. tipe bak tipe töbe allahım

Ne sen nede başka birisi bu forumda hiç kimsenin birine küfür etmeye hakkı yoktur ne sebeple olursa olsun eğer varsa sorununuz kişi ile yüz yüze veya facebook gibi kişinin kullandığı sosyal ağlar üzerinden halledersiniz sorununuzu. Ve konuşma tarzınıza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

Uğrama zaten yürü git size yok database felan. Kendiniz yapın istemeyen defolsun gitsin uğraşacak halim yok yolunuz açık olsun.

Bu Db de Bug var

----------

i6334146_bug.jpg

burada çara resart atılıursa bi daha girilmiyo bende direk dc yedi

Ne sen nede başka birisi bu forumda hiç kimsenin birine küfür etmeye hakkı yoktur ne sebeple olursa olsun eğer varsa sorununuz kişi ile yüz yüze veya facebook gibi kişinin kullandığı sosyal ağlar üzerinden halledersiniz sorununuzu. Ve konuşma tarzınıza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

Nazik tavrın için teşekkür ederim. Lakin burdan küfrederdim demedim. Ve yine lakin "yok size db falan ınga ınga" diye ağlayan adamda uslup normalse benmkide normal olmalı cunku ters bi kelimem yok. Naziğe nazik cevap verdim

Uğrama zaten yürü git size yok database felan. Kendiniz yapın istemeyen defolsun gitsin uğraşacak halim yok yolunuz açık olsun.

Verme kardeşim zaten ağlıyoduk bizde dağlara taşlara vurduk kendimizi db miz yok diye. Ben bu forumda kalıcı değilim zaten kardeşim de seni defederler burdan böyük gonuşma. Hiçbi ota ugrasacak halin yoksa ne ot yemeye bölüm modu falan oldun. millete atar mı çekiyon mod olunca? Bak skrillex e nazikçe cevap veriyorum çünkü insana benziyor insan gibi muamele gösteriyor...

Nazik tavrın için teşekkür ederim. Lakin burdan küfrederdim demedim. Ve yine lakin "yok size db falan ınga ınga" diye ağlayan adamda uslup normalse benmkide normal olmalı cunku ters bi kelimem yok. Naziğe nazik cevap verdim

Verme kardeşim zaten ağlıyoduk bizde dağlara taşlara vurduk kendimizi db miz yok diye. Ben bu forumda kalıcı değilim zaten kardeşim de seni defederler burdan böyük gonuşma. Hiçbi ota ugrasacak halin yoksa ne ot yemeye bölüm modu falan oldun. millete atar mı çekiyon mod olunca? Bak skrillex e nazikçe cevap veriyorum çünkü insana benziyor insan gibi muamele gösteriyor...

Kendimi zor tutuyorum gerçekten bir gün çok fena patlayacam ama ne zaman bilmiyorum. Modluk yöneticilik umrumda değil. Ben artık vsro ile uğraşmaktan sıkıldım. Ayrıca hergün Black Pearl saldırılarıyla + sorunlarıyla uğraşıyorum. Biraz ara vericem sizde takmışsınız modluk modluk başlattırmayın modluğunuza çokmu umrumda sanıyorsunuz. Hala anlayamadığınız nokta ben bu database'yi biryerlere gelmek için çıkartmadım iyilik olsun diye çıkarttım ama şimdi diyorumki keşke hiç yapmasaydım paylaşmasaydım. Ama zamanı geri alamıyoruz.

Kendimi zor tutuyorum gerçekten bir gün çok fena patlayacam ama ne zaman bilmiyorum. Modluk yöneticilik umrumda değil. Ben artık vsro ile uğraşmaktan sıkıldım. Ayrıca hergün Black Pearl saldırılarıyla + sorunlarıyla uğraşıyorum. Biraz ara vericem sizde takmışsınız modluk modluk başlattırmayın modluğunuza çokmu umrumda sanıyorsunuz. Hala anlayamadığınız nokta ben bu database'yi biryerlere gelmek için çıkartmadım iyilik olsun diye çıkarttım ama şimdi diyorumki keşke hiç yapmasaydım paylaşmasaydım. Ama zamanı geri alamıyoruz.
Çocukca konuşmayı bırakın Allah aşkına. Sana kimse onu yaptın bunu yaptın diyemez senin keyfin sonuçta ister paylaşırsın ister satarsın ki ben olsam bende satardım. Ama paylaşacam az kaldı bir kaç gün sonra deyip başkasına satman hadi sattın diyelim düzgünce sattım paylaşmayacağım dememen yanlış oldu, yöneticisin sonuçta üyelere örnek olman lazım ;) İyiki sıkılmışsın sana tavsiyem hiç database falan yapma değerli vaktini harcamanktan başka bi getirisi yok bende bi hevesle başlamıştım ama bu işler çok çok profesyonellik ve maddiyat isteyen işler ayrıca sürekli başında olman lazım. Neyse iyi forumlar.

Yazık tek kelimeyle yazık . Seymen iyilik yaramaz bunlara yorma kendini kardeşim

----------

Sen kafanı yorma sarpel , Biz insana olan daima insan gibi muamele gösterdik yazık bee

Geri