• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Senin tek yaptığın insanları birbirine çekmek ve düşürmek kara efendi bunu kabul et. Aynısını ecsro db de yapmıştın. Bu insanlar senin oyuncağın değil ayrıca sana muhtaçta değiller. Ya kardeşim böyle değmeyecek insanları paşa yapıyorsunuz ya helal olsun size bunun yaptıklarını sizde yaparsınız heryerde konuları var bu adam anasının karnındamı öğrendi. Ya biraz düşünün kendinizi ezdirmeyin böyle seviyesizlere..!

Bana bak yönetici değilsin birşey değilsin <<< sen anca vsro serveri kurma pesınde kosusduran bu mevzu uğruna arkadaşlarını bile satacak kadar düşük seviyede bir insansın millete ahkam kesmeyi bırak << Anladınmı koç ;) Yorumlarını kendıne sakla < birşeyler öğrenmişssen Teşekkür et geç burda haklıyı haksızı savunmak sana düşmez <
Ve bu arada biraz yüzün var ise cevap yazmaz sadece yazdıklarımı uygularsın eee nede olsa forumda yenısın emın ol senden cok tecrubem var... kardes demıcem cunku kardesım olamassın anca insan oğlu diyim sana ama senın yaptıgını ınsan oğlu bile yapmaz neyse ;)
Baddevil59 = Heja : K. Tarihi 16-Kasım-2009 Ayık oL ;)
Türkçe konuş lütfen. Hala büyük küçük harfler kullanıyorsun, hem neden bahsettiğini'de anlamış değilim. Ayrıca forumda eski olmayı marifet olarak sayıyorsan sana bir şey demiyorum ben. Aynı havayı soluduğumuz için şansızım. :D

haklısın senıngıbı biri ile aynı havayı soluyorum :) kafana sık bitane kursun ve yasamına son ver kişiliksiz insan seni :) 1 server ugruna ben msn bırakıyorum ben bu işleri bırakıyorum diyip ortalardan kaybolacak kadar kişiliksiz şahsiyetsiz bir insansın sen dışlıyorum seni < < < Şimdi sus ve işine bak <

haklısın senıngıbı biri ile aynı havayı soluyorum :) kafana sık bitane kursun ve yasamına son ver kişiliksiz insan seni :) 1 server ugruna ben msn bırakıyorum ben bu işleri bırakıyorum diyip ortalardan kaybolacak kadar kişiliksiz şahsiyetsiz bir insansın sen dışlıyorum seni < < < Şimdi sus ve işine bak <
Tartışma yeri değil burası kendi sorunlarını kendine sakla. Hem ne hakla benimle böyle konuşursun saygılı ol, sadece sen girmiyorsun foruma derdin varsa mesaj atarsın.

Senin tek yaptığın insanları birbirine çekmek ve düşürmek kara efendi bunu kabul et. Aynısını ecsro db de yapmıştın. Bu insanlar senin oyuncağın değil ayrıca sana muhtaçta değiller. Ya kardeşim böyle değmeyecek insanları paşa yapıyorsunuz ya helal olsun size bunun yaptıklarını sizde yaparsınız heryerde konuları var bu adam anasının karnındamı öğrendi. Ya biraz düşünün kendinizi ezdirmeyin böyle seviyesizlere..!
Bana muhtaç değiller öğrensinler bende bunu istiyorum zaten. Ama şu kelimelerinle seni banlayabilirim fakat banlamıyorum. Çünkü ben alıştım böyle laflara hergün duyuyorum benim için sıkıntı yok benim ne olduğumu bilen biliyor bilmeyen böyle sallıyor işte.

Bana muhtaç değiller öğrensinler bende bunu istiyorum zaten. Ama şu kelimelerinle seni banlayabilirim fakat banlamıyorum. Çünkü ben alıştım böyle laflara hergün duyuyorum benim için sıkıntı yok benim ne olduğumu bilen biliyor bilmeyen böyle sallıyor işte.

Seymen en iyisi konuyu sil böylelerine yaramaz.Sen ne kadar çabalarsan çabala hep daha fazlasını isteyecekler.

Senin yaptıklarını hiçbirzaman gözardı etmiyorum edememde yaptıkların ortada hatta ben bu databaseyi bile kullandım emeğine saygım var bunu söylüyorum sana ama senin tek yaptığın sadece insanları bekletmek ve oyalamak başka birşey değil bunu ikimizde biliyoruz değilmi?

Ne küstah adamlarsınız,yine yönetim iyi ben olsam 1 saniye bile burda tutmaz sizi.

Ne küstah adamlarsınız,yine yönetim iyi ben olsam 1 saniye bile burda tutmaz sizi.

Küstah dediğin adamlar olmasa kime artislik yapacaktın? Yada bu forumdan ekmek yiyenler nasıl ekmek yiyeceklerdi? O küstah dediğin adamlar olmasa yaşamaz bu forum yaşamaz terkedilmiş kasabaya benzer anlatabildimmi?

Beyler biraz meşgulüm bu aralar item editleme ile uğraşıyorum fakat, konuyu boş bulup tartışma yaratmayın lütfen. Databese seymen'e ait bir kere paylaşmayacağım dedi, ve tartışma çıkartmanın hiç alemi yok lütfen daha fazla uzatmayın bu konuyu.

Küstah dediğin adamlar olmasa kime artislik yapacaktın? Yada bu forumdan ekmek yiyenler nasıl ekmek yiyeceklerdi? O küstah dediğin adamlar olmasa yaşamaz bu forum yaşamaz terkedilmiş kasabaya benzer anlatabildimmi?

Artistlik yapmıyorum kardeşim,ve bu forumdan ekmek yiyenler küstahlar sayesindede yemiyor ve küstahlar olmazsa forum öyle güzel olurduki anlatamam. Sen seviyeli ve güzel bir kardeşimize benziyorsun ve beni anlaman lazım.

Tatava yapma gereksız ınsanlara ozel msj atmam ben < Kaybol sımdı sevhat efendı < bu yeterlı olmusdur umarım bana ahkam kesme anladın boş adamsın <

arkadaşlar herşeyi yaptım sadece gameserveri açınca sharda bağlanmaya çalışırken bağlanamıyo ben game server otomatik olarak kapanıyo çözümü eminimki çok basittir ve benimle paylaşırsanız sevinirim ...

arkadaşlar herşeyi yaptım sadece gameserveri açınca sharda bağlanmaya çalışırken bağlanamıyo ben game server otomatik olarak kapanıyo çözümü eminimki çok basittir ve benimle paylaşırsanız sevinirim ...
Cezaland'ın yapmış olduğu video'da gerekli her şey gösteriliyor dikkatlice izlersen başarırsın kardeşim. Çok fazla bilgim olmadığı için sorunun nerden kaynaklandığını bilmiyorum o yüzden çözüm gösteremeyeceğim. Cfg ayarlarını gözden geçir shard ile olan sorunlar genelde İİS den kaynaklanıyor bildiğim kadarıyla, İİS dosyalarını tekrar gözden geçirmeni öneririm hiç olmadı cezaland'ın videosunu izle belki yapmadığın bir şey görürsün veya yanlış yaptığın bir şey.
Aynı dosyalarla bende server kurdum sorunsuz şekilde açıldı bir yerlerde hata olmalı gözden geçirmeni öneririm DEP açmayı dene belki düzelir, kolay gelsin.

Cezaland'ın yapmış olduğu video'da gerekli her şey gösteriliyor dikkatlice izlersen başarırsın kardeşim. Çok fazla bilgim olmadığı için sorunun nerden kaynaklandığını bilmiyorum o yüzden çözüm gösteremeyeceğim. Cfg ayarlarını gözden geçir shard ile olan sorunlar genelde İİS den kaynaklanıyor bildiğim kadarıyla, İİS dosyalarını tekrar gözden geçirmeni öneririm hiç olmadı cezaland'ın videosunu izle belki yapmadığın bir şey görürsün veya yanlış yaptığın bir şey.
Aynı dosyalarla bende server kurdum sorunsuz şekilde açıldı bir yerlerde hata olmalı gözden geçirmeni öneririm DEP açmayı dene belki düzelir, kolay gelsin.
teşekkür ederim bilgilendirdiğin için :)

Öncelikle KaRa Yapmış oldugun Çalısmalarda Çok başarılısın Tebrik ederim.. Link leri Yenileme gibi bi Durumumuz Yokmu Hocam..? Hepsi Kırık.

Geri