• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ve birde v1 database de Account DB sınde eksık tablo vardı User .Bak gibi Website de üyelik alınmıyordu ben sadece Account DB yı degiştirdim suanlık bır sorun yok ilerde bi sorun cıkartırmı ? hocam tskler Eline sağlık.

ve birde v1 database de Account DB sınde eksık tablo vardı User .Bak gibi Website de üyelik alınmıyordu ben sadece Account DB yı degiştirdim suanlık bır sorun yok ilerde bi sorun cıkartırmı ? hocam tskler Eline sağlık.

Eksik tablo varsa başka bir databeseden alın eksik tabloları, ilerde sorun çıkartırmı orasını seymen bilir ben bilemem :)

Skrillex Kardesm tskler cvp verdigin için ama bu Maxigame KaRa V1 Database de Bugg varmı ? yanı illa vardır ama cok sıkıntı cıkartcak kadar varmı sonucta iş yapacagız yardımcı olursan cok makbule geçer..

Skrillex Kardesm tskler cvp verdigin için ama bu Maxigame KaRa V1 Database de Bugg varmı ? yanı illa vardır ama cok sıkıntı cıkartcak kadar varmı sonucta iş yapacagız yardımcı olursan cok makbule geçer..

Hatırladığım kadarı ile F10 bugu , fortesslerde bir sorun vardı sanırım hatırlamıyorum pek :)

Ben Bunu İndirip Kurdum Ama Bazı Sorunlar Var Bende Anlayamadım KaRa yardım Edermisin ö.m atarak lütfen:crw:

----------

hocam bana ulaşabilirmısınız acil ?

Should be more careful

Sent from my iPhone using Tapatalk

Not Working Too :agla
please help me need link working

986942706.jpg

----------

Please any one Help Me Need Link Working

Hocam Linkler ölmüş client linkleri yeniliyebilirmiyiz bu arada kullandığım en sorunsuz db yalanım yok.

Geri