• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler db yı kullanmayın db de adam kendıne ozel bug yapmıs f10 dan free sılk yaptım sw yı adamlar bısı alınca dc yıyo duzeltılmıoda parayla seymen duzeltıomus yanı faıl.

afedersin ama senin aklindan supe ediyorum item mallda cok fazla item var bir iki gereksiz itemi sil duzeliyor

seymen sen deilmisin kardeş senın sw nı kurdum tam free sılk yapacagım oyunu sılk verıyorum adamlar bısı alıo dc yıyo ben gm charla alıom bısı yok adama sordum adam dedı "seymen onu bılerek yaptı ucretle duzeltıo dedı "
Ozaman Soylede Cozelım Bugu sen test ederken normal char denememıssın kardeş normal charlarda hep dc verıyor.

Bilip bilmeden konuşan herhangi birisinin lafına kanıpda nasıl gelip burada direkt adama iftira atabiliyorsun arkadaşım ?
F10 sorunu azda deneyimin olsa zaten giderebileceğin bir şey, onu geçtik her ne kadar çıkışı arapsaçına dönsede yeni çıkacak olan db de zaten o sıkıntı fixlenmiş diye yazdı adam, ayrıca konuları düzenli okursan f10 fixlemek için yapılabilecekler yazıldı yine konu içerisinde, bunlara rağmen gelipte iftira atmak gerçekten ilginç bir daranış şekli oldu tebrik ederim.
Not: Server açmışsın sanırım fakat halen ya DB ne demek bilmiyorsun, yada kasti olarak kötüleme politikası izliyorsun diye düşünüyorum.

Bilip bilmeden konuşan herhangi birisinin lafına kanıpda nasıl gelip burada direkt adama iftira atabiliyorsun arkadaşım ?
F10 sorunu azda deneyimin olsa zaten giderebileceğin bir şey, onu geçtik her ne kadar çıkışı arapsaçına dönsede yeni çıkacak olan db de zaten o sıkıntı fixlenmiş diye yazdı adam, ayrıca konuları düzenli okursan f10 fixlemek için yapılabilecekler yazıldı yine konu içerisinde, bunlara rağmen gelipte iftira atmak gerçekten ilginç bir daranış şekli oldu tebrik ederim.
Not: Server açmışsın sanırım fakat halen ya DB ne demek bilmiyorsun, yada kasti olarak kötüleme politikası izliyorsun diye düşünüyorum.
haha cok guldum

sen benı bılgısız zannedıon herşeyı yaptım duzelmıyor Sankı Denemedık De Soyluyoz Seymen 25 TL Duzeltıyormuş Sorduk E-mail den

haha cok guldum

sen benı bılgısız zannedıon herşeyı yaptım duzelmıyor Sankı Denemedık De Soyluyoz Seymen 25 TL Duzeltıyormuş Sorduk E-mail den

Bu bugu bilerek yapmadım fakat düzeltmiyorumda gidin kendiniz düzeltin bakalım. Bir gram bilginiz yok gelmişsiniz burda takılıyorunuz server açıyorsunuz.

Allahım ne insanlar varya. :D madem bilgilisin kendi db ni kendin yap.İllede kara nın dbsi ni istiosan eklersin bi npc , item mall'ı komple npc ye aktarırsın. Sorunda biter. Tabi bide npc eklerken kesin hata yaprsın sonra konun altında kodlar yanlışş kara paralı satıyo dersin. :D

Bu bugu bilerek yapmadım fakat düzeltmiyorumda gidin kendiniz düzeltin bakalım. Bir gram bilginiz yok gelmişsiniz burda takılıyorunuz server açıyorsunuz.

Neden Ozaman 25 TL düzeltiyorum diyorsun peki söylermisin ?

Kim ne derse desin hata Kara'nın, böyle boş boğaz insanların ağzına laf veriyor. Ne olurdu yani V2'yi bu kadar bekletmeseydin?

bu tur cevaplari okumaktan yoruldum artik ya adam calisiyor iste gerci o hazirlanincaya kadar ben ihtiyacim olan herseyi kendim ekledim ama yinede nasil birsey olucak cok mrk ediyorum iyi fikirler ve kopyalaya bilecegim birseyler ola bilir :)

Neden Ozaman 25 TL düzeltiyorum diyorsun peki söylermisin ?
Furkandı dimi isim ?

Bir belge kanıt olmadan kimseye suç ve iftira atamazsın dayanabilceğin ve güvenilceğin bir kanıtın yok boş boş konuşuyorsun buda senin seviyeni gösterir.

bu tur cevaplari okumaktan yoruldum artik ya adam calisiyor iste gerci o hazirlanincaya kadar ben ihtiyacim olan herseyi kendim ekledim ama yinede nasil birsey olucak cok mrk ediyorum iyi fikirler ve kopyalaya bilecegim birseyler ola bilir :)

Hayali iharacat , boşa merak etme :)

Furkandı dimi isim ?

Bir belge kanıt olmadan kimseye suç ve iftira atamazsın dayanabilceğin ve güvenilceğin bir kanıtın yok boş boş konuşuyorsun buda senin seviyeni gösterir.

Pardon ama kanıt gerektiren bir şey söylediğimi zannetmiyorum ama senin okuma-anlamanda sorun varsa bilemeyeceğim. Ayrıca kendi seviye mi 3 ayda hazırlanamayan bir database için düşürecek değilim, sen neyin tribini yaşadın şimdi?

------

Zaten bu saatten sonra db'yi bekleyenlerin %80'i bu kadar zamanda neyin ekleneceğini merak edenler ve ECSRO V2 gibi mi olacak diye düşünenler. Kimse bu db ile server açacak değil, en iyi ihtimalle 3-5 kişi hamachiden takılıp vakit öldürmek için kullanırlar.

BTW: Gerçek adım Furkan değil takma isim olarak kullanıyorum. Furkan ismi hoşuma gidiyor diye kullanıyorum, gerçek kimliğimi sadece HotKid biliyor.

Son düzenleme:
Açıklamalı

Arkadaşlar bu işlemleri sıralı bir şekilde anlatırmısınız veya anlatılan biryer varsa link verirmisiniz.
Şimdiden teşekkürler.:rbk:

Qwewqe

Kara senin sayende öğrendim herşeyi msn adresini verirmisin ?

Bir video daha çekermisin senden öğreneğimiz çok şey var daha :S :D

☺MaxiGame☻;2129365' Alıntı:
Başkasına satmışsın diyorlar önemli değilde database paylaşılmayacak diye bir açıklama yap bari kardeş

"Diyorlar" derken söylenti gibi oluyor, bizzat kara benim eleştirilerim sonucunda bunu söyledi zaten Ottoman ın konusunda, sonrasındaysa satın alanda konuya yazdı satın aldığını.
Ayrıca öyle bir açıklama yapmazlar rant kaygısı var, ben bunu o zamanda yazmıştım, rant diyince, güzelim paylaşımcı ve karabalık forumda zaten pek kimse kalmadı sayelerinde.
V2 paylaşacaklar amma uyduruk ve geçiştirmelik bir şey olacak, çünkü asıl db satıldı.
ha şunuda belirteyim, bu yazımı yine mana edip hemen, "madem böyle düşünüyorsunuz paylaşmıyorum işte, siz böyle yaparsanız paylaşmıyorum işte" gibi çocukca davranışlar sergileyecek, ve söylenecekler, peşin söyliyim, çünkü sıyrılmak için sürekli milletin yazdıklarına takmışlar, onu bunu her defasında mana diyorlar. :)

Son düzenleme:
"Diyorlar" derken söylenti gibi oluyor, bizzat kara benim eleştirilerim sonucunda bunu söyledi zaten Ottoman ın konusunda.
Ayrıca öyle bir açıklama yaparsa buraya rant kaygısı var ben bunu o zamanda yazmıştım, zaten forumda pek kimse kalmadı sayelerinde.
Srevolution zamanında neydi be yeni sürüm gelecek diye her dakika f5 çekerdik :D

Geri