• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım Planı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Oyunda sorun ben dw den aldırıyorum sbota hotandan almıyor

Kardeşim abartma speed verilsin diyorsun, o speed için cebimizden ne kadar paralar çıktı biliyor musun ?
Speed çook önemli ağır çekimde yürüyorum deli oldum hevesim kaçtı ya pot falan sorun değil speed halledin bence şöyle bir güzellik yapın hatta 1 haftalık speed herkese verin 1 hafta koşalım dilediğimizce

Kardeşim abartma speed verilsin diyorsun, o speed için cebimizden ne kadar paralar çıktı biliyor musun ?
Eeee? 1 haftalık verilse 1 haftalık paran cebine kalacak işte daha ne istiyorsun neden geleceğe değilde hep bi geçmişe bakma isteği var sizde benim 1m im gitti herkesin gitsin diye birşey mı var nasıl bi mantık bu. İlersi için senin de cebinde para kalacak ama olmuyor işte düşünemiyorsun

Neyse düşünmek istemiyorum, hatta su npcdeki sunların fiyatları da düşsün yok yok 4-5 dg itemlerin npc fiyatları düşsün, sadece bu da değil horse, kervan malları değil mi düşsün bunlar fiyatları düşsün, oldu canım..
Eeee? 1 haftalık verilse 1 haftalık paran cebine kalacak işte daha ne istiyorsun neden geleceğe değilde hep bi geçmişe bakma isteği var sizde benim 1m im gitti herkesin gitsin diye birşey mı var nasıl bi mantık bu. İlersi için senin de cebinde para kalacak ama olmuyor işte düşünemiyorsun

Neyse düşünmek istemiyorum, hatta su npcdeki sunların fiyatları da düşsün yok yok 4-5 dg itemlerin npc fiyatları düşsün, sadece bu da değil horse, kervan malları değil mi düşsün bunlar fiyatları düşsün, oldu canım..

Boş muhabet yapıyorsun kardeşim kolay gelsin tartışmaya gerek yok iyi günler

Speed çook önemli ağır çekimde yürüyorum deli oldum hevesim kaçtı ya pot falan sorun değil speed halledin bence şöyle bir güzellik yapın hatta 1 haftalık speed herkese verin 1 hafta koşalım dilediğimizce

potçudan beginner görevlerinden al 20 tane veriyo

Bos muhabbet yapiyorsun falan diye beni kiskirtma cekip gitme uzulme aslan parcasi speed alamiyosan aglama burda, bak arkadas demis potcuda 20 tane var ozenle, dogru kullanarak harciyabilirsin biz oyle yaptik zekani kullan sende.
boş muhabet yapıyorsun kardeşim kolay gelsin tartışmaya gerek yok iyi günler

Bos muhabbet yapiyorsun falan diye beni kiskirtma cekip gitme uzulme aslan parcasi speed alamiyosan aglama burda, bak arkadas demis potcuda 20 tane var ozenle, dogru kullanarak harciyabilirsin biz oyle yaptik zekani kullan sende.

Aslan parçası sen kafanı yorma neyi nerde nasıl kullanacağımı ben bilirim sen bak işine biz o kadar speed aldık paramız nolacak diye ağlıyorsun sağda solda ağlama erkek adama yakışmaz

Sp ticket yerine exp ticket eklenmiş üstelik silver ticket.. notlarda yazandan tamamen farklı.
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION]

Oyunun sesi kapalı olmasına rağmen yağmur yağarken çıkan yıldırım sesi aşırı yüksek bir seste kulaklıktan çıkıyor nasıl çözebiliriz bu işi bileniniz var mı? :D

Hiçbir açıklama yapmadan bu update'in üstünü kapatacak mısınız? Sp denildi exp sp eklendi , sp bugı yapanlara ne oldu ceza verilecekti? Exp bar düzeltilecekti? Biz hakaret edip saçma sapan küfür etmiyoruz ki sadece haklı olarak eleştirimizi yapıyoruz . Kimsenin kimseye tahammülü kalmamış.

Birbirinize yemek yerine ortak bir noktada buluşsanız server için daha sağlıklı bir adım olucak sanırım, 3000 player'a oynuyor server hergün ve bu speed fiyatları mağdurlarından biriside benim 20 speed scroll görevini sürekli alabiliyormuyuz ona bakmadım keza öyleyse bile yinede bi indirime gidilmesi gerekiyor çünkü gold çok zor kasılıyor serverda nacizane fikrim budur umarım dikkate alınır.

İyi Eğlenceler

MaximumPoweR

Son düzenleme:
Güncellemeden sonra karakterde itemler Gold silk hiçbir şey kalmamış. Şifre kimsede yoktu, hadi birisi şifreyi buldu diyelim şifreyi değiştirmeye çalışıyoruz ne gizli yanıt doğru ne şifre? Güncellemeden önce hiçbir şey yoktu. Millet sp bug yapıyor, 74 levela dayanmışlar biz hala bi şeyler yaparak kasma çabasındayız ve 50 levelız. Sp ticket yerine exp ticket yüklenmiş. Lütfen eski serverlardan ders alalım, önceki sunucularla aynı hatalar tekrar yapılıyor.

Oyunun sesi kapalı olmasına rağmen yağmur yağarken çıkan yıldırım sesi aşırı yüksek bir seste kulaklıktan çıkıyor nasıl çözebiliriz bu işi bileniniz var mı? :D

Orijnalde de öyle ona yapabileceğin oyun ayarlarından birşey yok.

Geri