• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım 12.06.2017 - 13:00 - 17:00

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Normal şartlarda böyle şeyler hakkında yorum yapmam fakat şu oyunda gördüğüm globaller cidden çok sinirimi bozdu. Yani doğal seçilimin bu kadar zayıflamış olması ve insanların şu an ki yaşlarına kadar bu beyinle gelmiş olmaları şaşırttı ve sinirimi bozdu. Oyunda ki linç girişiminde ki küfürlerden sonra burada kullanacağım bir iki beyinsiz aptal gibi sözcükler sıkıntı çıkarmız umuyorum. Şu an bu açıklamayı yapıyor olmaktan bile utanıyorum çünkü bazen bir espri yaparsınız ve karşınızda ki anlamaz. Ona o espriyi açıklarken utanırsınız ya gerçekten bu kadar mı aptalsın diye aynen o durumdayım şu an. Türk bayrağı benim gururum ve onurum. Türküm ve o bayrağın altında yaşıyorum ama orada o bayrağı görmek beni de rahatsız ediyor. E şimdi vatan haini mi oldum? Ya cidden bu kadar basit mi bazı şeyler? Lütfen beyninizi kullanın kullanmamaktan çürümek üzere olduğu anlaşılıyor. Adam kötü bi şey demedi. Sadece bayrak mapi kapatıyor dedi ve anında saldırmaya başladınız adamla. Birader hasta mısınız bi durun düşünün bu adam ne diyo kötü bi şey mi diyor diye. Ama yok beyniniz gelişim sürecine hiç maruz kalmadığı için ilkel düşünerek yaşıyorsunuz. Tekil bakmayın olaylara yani bayrak mapi kapatıyor tümcesini görüp ''hmm bayrak var bu tümce de ve kapatıyor var kesin kötü bir şey olmalı'' diye dangalak gibi saldırmadan bir düşünün. Son olarak vatan millet derdine düşeceğiniz platformu bir oyun olarak seçerseniz değer yükleyeceğinize onu iyice basitleştirirsiniz. Beyniniz bunu da almayacak ama konuşmasam yazmasam rahatlayamayacaktım. Sürç-ü lisan ettiysek affola.
Düzenleme: Malesef globalim olmadığı için buradan yazdım. Burası bunun yeri değil gibi gelecek olan olası tepkiler için de bunu belirtmek istedim.

Son düzenleme:
Şu oyundan gözünüzü seveyim Global denen illeti kaldırın. Dünyalar gereksizi bi item.

Bayrak konusunda: Milliyetçilik yapmak veya başka bir düşünce ile eklenmedi. Editör arkadaşın hazırda map olarak bayrak ekli o dosya varmış, kaldırmak veya yeni map hazırlayacak zamanımız yoktu. Çok sıkıntı olursa (mapı gizlediği konusunda yani) bir sonraki güncelleme ile ayar çekilir, lütfen bayrak konusunda kimse birbirini boş yere kırıp üzmesin bu vatanda bu bayrakta hepimizin, hepimiz kardeşiz, soydaşız.

Merhabalar,

Önümüzdeki Pazartesi günü 13:00 - 17:00 Arası haftalık bakım yapılacaktır. Bakımda yapılacaklar / kontrol edilecekler aşağıdaki gibidir:

1. Consignment veya stall network kontrol edilecek sorunsuz entegrasyonu sağlanabilirse eklenecek, kesin eklenme gibi bir durumu yok, Pazartesi eklenmesede bir sonraki güncelleme ile eklenme durumu var.
  2. Bütün itemmal ürünleri + npc lerden alınan bütün dressler trade edilebilir yapılacak.
  3. Droplara tabletler eklenecek (Aslında vardı dropu azmış dropu arttırılacak). İPTAL EDİLDİ.
  4. Bütün başlangıç itemlerinin npc satış fiyatı 1 gold olarak ayarlanacak (Önceki güncellemede sadece elbiseler yapılmış).
  5. Droplara hp mp potu eklenecek.
  6. F10 daki potların üst üste konulurken dc vermesi sorunu çözülecek
  7. Buglu gri wolf / kurtlar komple kaldırılacak, bu durumdan dolayı mağdur olanlara telafi / iade sağlanacak.
  8. Kasmak için ek slot eklenecek
  9. Karakter adı değiştirme scroll eklenecek.
  10. Hotanda botları arrowları görmeme sorunu kontrol edilecek.
  11. Kesinti ve DC sorunları çözülecek.
  12. Sorunlu tüm dressler kaldırılacak, mağduriyeti olanlara iade sağlanacak.
  13. MBotun bp coini gördüğünü söylüyorlar kontrol edilecek
  14. Diğer güncellemelerden zaman kalırsa eksik dressler eklenecek
  15. NPC thiefleri azaltılacak (biraz azaltılmıştı dün).
Bilginize sunarız.

Saygılarımızla.

Ümit Bey, öncelikle server için teşekkürler ben Mert-Right-CptRight

merak ettiğim bir kaç konu var.
Tarim Basim deki Onglar kasten mi kaldırıldı ?
Hareket edemeyen moblarda spawn sorunu var bilginiz var mı çözüm olacak mı ? Örneğin Ultra Blood Devil ve Tarim Basimde ki Blood Devil ler. yani şu çiçekler.
Son olarakta yukarıdaki maddelerden hangileri dün ki 5 saatlik periyotta yapıldı onları yazma şansınız varmı?
we sanırım penon warriorlarda yok

Son düzenleme:
Allah rızası için mapteki bayrak kaldırılsın ya hiçbişey gözükmüyor :d

- - - Güncellendi - - -

Bide bence oyuna kalıcı binek hayvanları eklenmeli. Grab pet gibi süreli . açıp kapancak fln. yapılabiliyosa :d

Ümit Bey, öncelikle server için teşekkürler ben Mert-Right-CptRight

merak ettiğim bir kaç konu var.
Tarim Basim deki Onglar kasten mi kaldırıldı ?
Hareket edemeyen moblarda spawn sorunu var bilginiz var mı çözüm olacak mı ? Örneğin Ultra Blood Devil ve Tarim Basimde ki Blood Devil ler. yani şu çiçekler.
Son olarakta yukarıdaki maddelerden hangileri dün ki 5 saatlik periyotta yapıldı onları yazma şansınız varmı?
we sanırım penon warriorlarda yok

- Evet

- Kontrol edeceğiz sonraki bakımda.

- 1, 3, 6,10 dışındakiler yapıldı. Ancak tabi düzelttiğimizi düşündüğümüz düzelmeyenler şeylerde olabilir 6 ve 10 gibi.

Allah rızası için mapteki bayrak kaldırılsın ya hiçbişey gözükmüyor :d

- - - Güncellendi - - -

Bide bence oyuna kalıcı binek hayvanları eklenmeli. Grab pet gibi süreli . açıp kapancak fln. yapılabiliyosa :d

Ayar çekeriz ona bir ara.

Bide Globallere cooldown yani bekleme süresi eklenme şansı var mı? Ergence kavgalar küfürleşmeler çok rahatsız edici

- Evet

- Kontrol edeceğiz sonraki bakımda.

- 1, 3, 6,10 dışındakiler yapıldı. Ancak tabi düzelttiğimizi düşündüğümüz düzelmeyenler şeylerde olabilir 6 ve 10 gibi.

Ayar çekeriz ona bir ara.

ishade ve hashade lerde aynı şekilde. sanırım tüm hareketsiz moblar aynı durumda. tek bir noktada 5-10 tane toplanmış olarak spawn oluyorlar

Geri